Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Тест рішенняДрук

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Сорок дев’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 29 ” травня   2019 р.                                              № 469

м.Бережани

Про призначення на посаду керівника

комунального некомерційного підприємства

«Бережанська центральна районна лікарня»

Бережанської районної ради 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст.ст. 21,24 Кодексу законів про працю України, рішення районної ради від 12.03.2019 року № 458 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради», відповідно до  методичних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства, схвалені робочою групою з питань реформи фінансування сфери охорони здоров’я України від 14 лютого 2018 року, розглянувши подання голови конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради від 10.05.2019 року та відповідний протокол конкурсної комісії  від 08.05.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рада

вирішила :

1. Призначити Вридника Василя Романовича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради» від «03» червня 2019 року, з укладенням контракту.

2. Доручити голові районної ради Білику В.Ф. укласти контракт з Вридником В.Р., згідно з чинним законодавством, на строк 5 (п’ять) років.

3. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Заст. голови Бережанської

районної ради                                                        Роман ВИСОЦЬКИЙ

 
Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Сорок дев’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 29 ” травня   2019 р.                                 № 474

м.Бережани

Про хід виконання програми  

збільшення площ посадки та

нарощування обсягів виробництва

плодів та ягід у Бережанському

районі на 2011-2025 роки

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації «Про хід виконання програми збільшення площ посадки та нарощування обсягів виробництва плодів та ягід у Бережанському районі на 2011-2025 роки», беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань промисловості, агропромислового розвитку, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів, Бережанська районна рада 

в и р і ш и л а :

1. Інформацію про хід виконання програми збільшення площ посадки та нарощування обсягів виробництва плодів та ягід у Бережанському районі на 2011-2025 роки взяти до відома.

2. Районній державній адміністрації здійснювати контроль за дотриманням збільшення площ посадки та нарощування обсягів виробництва плодів та ягід у Бережанському районі протягом 2011-2025 років.

Заст. голови Бережанської

районної ради                                                        Роман ВИСОЦЬКИЙ

 
Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Сорок дев’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “29 ” травня   2019 р.                   № 473

м.Бережани

Про хід виконання районної цільової

соціальної програми підтримки сім’ї

та протидії домашньому насиллю

на 2017-2020 роки

Відповідно до п. 16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання  районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю на 2017-2020 роки, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, районна рада

вирішила:

1. Інформацію про хід виконання районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю на 2017-2020 роки взяти до відома.

 2. Бережанській районній державній адміністрації:

2.1 Відділам освіти, культури, національностей, релігій і туризму, службі у справах дітей районної державної адміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

2.1.1 Продовжити неухильне виконання соціальної програми підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю на 2017-2020 роки (далі – Програма).

2.1.2 Сприяти залученню підприємств, установ та організацій, об’єднань громадян до надання фінансової та матеріальної допомоги щодо виконання напрямків діяльності та заходів Програми;

2.1.3 Продовжити співпрацю з виконавчими комітетами сільських рад, комунальним закладом «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», Бережанським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, громадськими організаціями та благодійними фондами, що працюють для підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю;

2.1.4 Висвітлювати в засобах масової інформації питання щодо виконання заходів Програми.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити у 2019-2020 роках кошти на фінансування заходів Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бережанської районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Заст. голови Бережанської

районної ради                                                        Роман ВИСОЦЬКИЙ

 
Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Сорок дев’ята сесія

 

від “ 29 ” травня   2019 р.                   № 472

м.Бережани

Про виконання програми підтримки

та розвитку культури і мистецтва в

Бережанському районі на 2018 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про виконання програми підтримки та розвитку культури і мистецтва в Бережанському районі на 2018 рік, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рада

вирішила:

Інформацію про виконання програми підтримки та розвитку культури і мистецтва в Бережанському районі на 2018 рік взяти до відома.

Заст. голови Бережанської

районної ради                                                        Роман ВИСОЦЬКИЙ

 
Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Сорок дев’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 29 ” травня   2019 р.                             № 471

м.Бережани

Про затвердження переліку об’єктів спільної

комунальної власності територіальних громад

сіл Бережанського району, Бережанської міської

територіальної   громади та Саранчуківської

об’єднаної територіальної громади  

Беручи до уваги звернення виконуючого обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня», відповідно до  ст. 43, ст.60 та частини 10 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 318, ст.327 Цивільного кодексу України, ст. 137 Господарського  кодексу України, беручи до уваги рішення Бережанської районної ради від 16 серпня 2018 № 383 «Про затвердження переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай та Саранчуківської ОТГ» та рішення Бережанської районної ради від 12.03.2019 р. №458 «Про створення комунального некомерційного підприємства "Бережанська центральна районна лікарня" Бережанської районної ради», враховуючи рішення Бережанської міської ради від 17 серпня 2017 року № 688 та рекомендації  постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами, Бережанська районна рада

вирішила:

1. Затвердити перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, Бережанської міської територіальної громади та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади (Додаток №1).

2. Передати в оперативне управління балансоутримувачам об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, Бережанської міської територіальної громади, Саранчуківської об’єднаної територіальної громади:

2.1. Відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації – об’єкти освіти.

2.2. Відділ культури Бережанської районної державної адміністрації –об’єкти культури.

2.3. Комунальному некомерційному підприємству «Бережанська центральна районна лікарня» – об’єкти охорони здоров’я, що входять до складу КНП «Бережанська ЦРЛ».

2.4. Районному комунальному некомерційному підприємству «Бережанський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» - об’єкти охорони здоров’я, що входять до складу комунального закладу

2.5 Бережанському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Тернопільської області – адмінбудинок за адресом: м.Бережани, вул. Шевченка, 13 А.

2.6. Управлінню агропромислового розвитку Бережанської районної державної адміністрації – будівлі, гаражі та майно за адресом: м.Бережани вул. Шевченка, 13, 15.

2.7. Комунальному  підприємству «Майновик» Бережанської районної ради – цілісний майновий комплекс колишнього кінотеатру(будівля, гаражі, майно та обладнання) за адресом: м.Бережани, вул.Івана Франка,2.

2.8. Бережанській районній раді – будівлю, гаражі та майно за адресом: м.Бережани, вул. Шевченка, 13,15.

3. Управління та фінансування по утриманню об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, Бережанської міської територіальної громади та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади здійснювати у відповідності до угоди між Бережанською районною радою, Бережанською міською радою та Саран-чуківською сільською радою Бережанського району.

4. Юридичним особам, визначеним в пунктах 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8 при наданні в оренду окремих приміщень об’єктів керуватися рішенням районної ради від 05 липня 2007 року №161 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району»  та від 02 квітня 2008 року №263 «Про внесення змін до рішення районної ради від 05 липня 2007 року №161» та п.5 рішення Бережанської міської ради від 17 серпня 2017 року № 688 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності».

5. Балансоутримувачам об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району, Бережанської міської територіальної громади та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади виготовити (переоформити) свідоцтва  на  право власності об'єктів у відповідності до цього рішення та вимог чинного законодавства України.

6. Визнати таким, що втратило чинність рішення Бережанської районної ради від 16 серпня 2018 року № 383 «Про затвердження переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними  органами.

Заст. голови Бережанської

районної ради                                                                                      Роман ВИСОЦЬКИЙ

 


Сторінка 1 з 174