Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Бережанська Районна Рада
Друк

Відбулося засідання Громадської ради при Бережанській райдержадміністрації

5 квітня відбулося засідання Громадської ради при Бережанській райдержадміністрації. Представники громадських організацій, які ввійшли у новий склад  Громадської ради зустрілися з головою райдержадміністрації Ігорем Гринкевичем. Обговорили питання співпраці між районною державною адміністрацією та громадськими організаціями, про важливість участі громадськості в обговоренні та вирішенні актуальних питань економічного та культурного розвитку району та ряд інших.

 
Друк

Засідання конкурсної комісії

4 квітня відбулось перше засідання конкурсної комісії районної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради. Комісія оголосила конкурс та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради.

Відео засідання.

Прийом документів проводиться за адресою: м.Бережани, вул.Шевченка,15, каб. №23, адмінбудинок районної ради у робочі дні з 10.00 до 16.00 з 08.04. по 23.04.2019 року.

Номер телефону для довідок 0982896117.

 
Друк
 
Друк
 
Друк

В Україні стартує Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста»

Традиційна всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста» відбудеться з 8 квітня по 9 травня під гаслом «100 років милосердя». Торік, 18 квітня Товариство Червоного Хреста України відзначило 100-річний ювілей діяльності. Протягом 100 років організації Червоного Хреста по всій країні продовжують сприяти органам державної влади України у їхній діяльності в гуманітарній сфері, надаючи підтримку соціально незахищеним громадянам.
Мета акції «Місяць Червоного Хреста» – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, багатодітних та неповних  сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.
Заходи «Місяця» – це збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, іграшок, надання безоплатних транспортних, побутових, юридичних та інших послуг підопічним організацій Товариства, упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку та інших категорій населення.
Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до організацій Товариства під час «Місяця», допоможуть:
• надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей;
• поповнити склади недоторканих запасів Червоного Хреста необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;
• поновити матеріально-технічну базу для навчання населення навичкам надання першої допомоги тощо.
Крім того, під час «Місяця» традиційно буде проводитися масштабна кампанія по залученню до членства у Товаристві. 
Довідково:
Одним із важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже 100 років поспіль – це сприяння державі у наданні всебічної допомоги та підтримки найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні проекти Товариства. На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про Товариство Червоного Хреста України» та «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні».

 


Сторінка 23 з 268