Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Бережанська Районна Рада
Друк
 
Друк

Оголошено конкурс на кращий ескізний проєкт пам’ятника жертвам депортації з Лемківщини

На виконання постанови Верховної Ради України від 08.11.2018 р. № 2608-VІІІ ,,Про відзначення на державному рівні 75-х роковин початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1955 роках”, рішення Тернопільської обласної ради від 06.11.2018 № 1168 ,,Про відзначення на обласному рівні 75-х роковин початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1955 роках” та розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 21.12.2018 р. № 948-од ,,Про заходи з відзначення 75-х роковин початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1955 роках” оголошено повторний відкритий конкурс на кращий ескізний проєкт пам’ятника у місті Монастириська Тернопільської області жертвам депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1955 роках.

Організатором конкурсу є Тернопільська обласна державна адміністрація. Подання заявки щодо участі у конкурсі та одержання конкурсної документації – з 8 липня до 9 серпня 2019 року.

Реєстрація учасників конкурсу, видача конкурсної документації та прийняття матеріалів на конкурс проводяться за адресою: м.Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 412 управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, тел.: (0352) 52 25 71.

 
Друк

З початку року контракт зі Збройними Силами України підписали майже півтисячі тернополян

Від початку 2019 року близько 500 жителів Тернопільської області уклали контракт на проходження військової служби у Збройних Силах України. Про це повідомив начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Тернопільського облвійськкомату підполковник Петро Сирко.
За його словами в усіх районах області постійно відбуваються різноманітні заходи спрямовані на підтримку престижу військової служби за контрактом, яка зараз визнана у Збройних Силах України пріоритетною та розрахована на середнє і молоде покоління – на потенційних Захисників Вітчизни.
– Представники військових комісаріатів області здійснюють роз’яснювальну роботу для цивільного населення про напрямки комплектування ЗСУ. Зокрема, у населених пунктах Тернопільщини в найбільш людних місцях розгортаються агітаційно-інформаційні намети, де спільно із представниками бойових військових частин розповідають про перевагу служби за контрактом, – зазначив підполковник Петро Сирко.
Він також повідомив, що зараз контракт зі Збройними Силами можуть підписувати чоловіки віком від 18 до 60 років та жінки від 18 до 45 років. Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей у різних видах та родах військ. Для Тернопільщини перевага надається військовим частинам бойового складу Західної України. Крім того, органи місцевого самоврядування області надають одноразову допомогу в розмірі до 15 тис.грн. кожному громадянину краю, які підписали контракт для проходження військової служби у ЗСУ.
Слід також відзначити, що зважаючи на характер та особливості проходження служби у Збройних Силах України військовослужбовцям надається окремий статус – це набір прав і свобод у поєднанні із обов’язками та відповідальністю, що встановлені нормативно-правовими актами та законами держави і гарантуються Конституцією України.

 
Друк

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БЕРЕЖАНСЬКОГО РАЙОНУ!

Щиро вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ми прожили з Вами ще один рік – непростий, нелегкий.  Для когось це просто календарний рік, а для нас українців– це епоха. Епоха боротьби за нашу свободу, за нашу незалежність, за наше право жити, за наше право мати свою країну – свою Україну, за право бути європейською державою.

Не все було бездоганно, але  ми рухались вперед і спільними зусиллями влади та громад у багатьох важливих сферах нашого району досягли суттєвих зрушень. І ми вдячні  усім, хто допомагав нам у цьому.

Попереду – новий 2017 рік, який несе чимало змін для країни та району зокрема. То ж нехай радість Новоріччя та Різдва дасть нам усім наснагу продовжити всі розпочаті добрі справи!

Нехай Новонароджений Спаситель щедро обдарує Вас та Ваші сім’ї своїми ласками. Нехай Різдвяні дзвони та українські колядки принесуть у Ваші серця, мир і спокій, а Вифлеємський вогонь зігріє своїм теплом Ваші домівки, щоб зі спокоєм у серці та з вірою в душі ми могли вітати світ та одне одного словами:

Христос Рождається!                                Славіте Його!

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

8 червня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.

Під час наради йшлося про здійснення контролю за охороною, використанням та відтворенням рибних та інших водних живих ресурсів в області; про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення; про стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини; простан реалізації проектів за рахунок коштів ДФРР та коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

 


Сторінка 5 з 268