Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Бережанська Районна Рада
Друк

Бережанські товаровиробники взяли участь у першому передвеликодньому ярмарку

20 квітня у Тернополі відбувся перший, в цьогорічному сезоні, передвеликодній  ярмаркок. Товаровиробники Бережанського району (ПП «Агроспецгосп»,  ТОВ «Крона», ТОВ «СП Евері») взяли участь в ярмарку та представили різноманітні види продукції: олія, макарони, консервовація різного виду, м’ясна продукція, крупи в асортименті та ін.

 
Друк

ДОРОГІ НАШІ МАТЕРІ!

     Прийміть найщиріші вітання з Днем матері!
     Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах прославляється вшануванням Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Шанобливе та поважне ставлення до жінки-матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і є надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту та звершень. Саме образ матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.
     Дорогі жінки, шановні матері! Доземний Вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, щастя і добра на довгі літа!

З повагою,

Голова Бережанської районної ради                 В.Ф.Білик 

 
Друк

Шановні ветерани!   Від усього серця щиро вітаємо Вас з Днем пам'яті, примирення та Днем Перемоги над нацизмом!

    71 рік минув від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько схиляємо голову перед Вами, шановні ветерани, за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність. Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за мужність, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

   Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь війни, із Днем пам’яті, примирення та Перемоги, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років щасливого та мирного життя!

З повагою,

Голова Бережанської районної ради                        В.Ф. Білик

 
Друк

УВАГА! З 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ (балансовий рахунок 3719), які відкриті на балансі Державної казначейської служби України (код банку - 899998).

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області (код банку - 838012) спливає 01.05.2019.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватися, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Для отримання нових реквізитів рахунків слід терміново звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування – Головного управління ДФС у Тернопільській області таГоловного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013).

Враховуючи зазначене та з метою своєчасної і належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності здійснювати сплату за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку-899998) починаючи з 02.05.2019.

 
Друк

Розпочато ремонт дороги державного значення М-12

Розпочато ремонт дороги державного значення М-12 на території Підвисоцької сільської ради. Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич та голова районної ради Василь Білик побували на даній ділянці дороги та оглянули хід ремонтних робіт, які здійснює ТОВ «БМБУД».

Роботи виконуються від межі Бережанського району у с.Підвисоке до м.Бережани.

 


Сторінка 7 з 257