Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Бережанська Районна Рада
Друк

Діти з пільгових категорій оздоровлюються в дитячому оздоровчому комплексі „Збруч”

1 липня  12 дітей з пільгових категорій сільських населених пунктів Бережанського району поїхали відпочивати  в стаціонарний заміський дитячий оздоровчий комплекс „Збруч” смт.Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області. Діти відпочиватимуть за рахунок коштів районного бюджету до 14 липня 2019 року.

 
Друк

Бережанці пом’янули невинно замучених НКВДистами земляків

З нагоди річниці трагічних подій в Бережанській тюрмі, біля каплички, що знаходиться на території Бережанського агротехнічного інституту керівництво району та міста, громада міста віддали шану та у спільній молитві пом’янули невинно замучених НКВДистами земляків.  Присутні схилили голови у скорботі, засвітили лампадки біля каплички.

Довідка.В 1941 році: Управління НКВД в Бережанах закатувало 1250 людей. Останки 157 мучеників на сьогодні відомі і захоронені родичами тау декількох спільних могилах. Решта вивезені енкаведистами у невідомі місця. Тіла знищених безневинних людей мали сліди жахливих тортур. Особливо витонченим по жорстокості тортурам піддавали дівчат. Серед ув'язнених були і зовсім юні - учні 7-го класу школи, і старезні пенсіонери.

Довгі післявоєнні роки жителі Бережанщини берегли пам'ять про ці злочини комуністичного режиму і ненависть до поневолювачів. Тільки здобувши незалежність України, змогли відкрито говорити про це, гідно увічнити пам'ять безневинних жертв тоталітаризму.

У 1992 році, за ініціативою громадськості Бережан, на фасаді будівлі колишньої в'язниці, (на даний час одного з корпусів БАТІ) над вікнами підвалів тортур, встановлена меморіальна дошка на згадку про жертви кривавих подій 41 року. В одній з колишніх камер смертників цієї будівлі, переданої агротехнічному інституту, обладнана кімната-музей пам'яті жертв сталінських репресій. Експозиція музею висвітлює масові сталінські репресії, які здійснювалисьна Бережанщині в період з 1939-1941 років.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

1 липня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич

Під час наради порушувались питання про стан забезпечення інсуліном жителів району хворих на діабет, про стан виплати зарплати працівникам медицини  та культури,  про стан забезпечення дровами  школи району, про стан проведення ремонтних робіт з перекриття даху в Нараївській ЗОШ І-ІІІ ст.., про виготовлення проекту з реконструкції системи опалення в РБК, про до фестивалю «Чорна вишиванка», про початок жнивної кампанії в Бережанському районі та ін..

На нараді також було підведено підсумки роботи за минулий тиждень. Проаналізувавши стан виконання завдань Ігор Миронович дав ряд доручень на поточний.

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

1 липня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.

Під час наради йшлося про підсумки посіву сільськогосподарських культур, стан підготовки до жнив та забезпечення вагонами для перевезення зерна врожаю 2019 року; про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного і місцевого значення та габаритно-вагового контролю на автошляхах області; про стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини; про організацію та проведення Загальнонаціональної прощі у Марійський духовний центр, що у селі Зарваниця Теребовлянського району.

 
Друк

ДОРОГІ НАШІ МАТЕРІ!

     Прийміть найщиріші вітання з Днем матері!
     Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах прославляється вшануванням Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Шанобливе та поважне ставлення до жінки-матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і є надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту та звершень. Саме образ матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.
     Дорогі жінки, шановні матері! Доземний Вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, щастя і добра на довгі літа!

З повагою,

Голова Бережанської районної ради                 В.Ф.Білик 

 


Сторінка 7 з 268