Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Бережанська Районна Рада
Друк

Розширена нарада в РДА

24 червня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич

Під час наради порушувались питання про експлуатаційне утримання автомобільних доріг району, про хід ремонтних робіт з перекриття даху в Нараївській ЗОШ І-ІІІ ст.., про проведення планового ремонту  шкільних автобусів, про хід будівництва сільських амбулаторій у селах Куряни та Стриганці, про призначення субсидій та реабілітацію воїнів АТО,  про підготовку до відзначення Дня Конституції України та ін..

 
Друк

Зарваниця об'єднала усіх у щирій молитві

Делегація державних службовців Бережанської районної державної адміністрації взяла участь у першій професійній прощі, яка відбулася 23 червня в Марійському духовному центрі  с.Зарваниця.  Зарваниця об'єднала усіх у щирій молитві.  Молилися за своїх дітей, за свої родини,  за свою державу та просили заступництва у Матері Божої.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Іван Крисак привітав колег з професійним святом. Кращі державні службовці області отримали грамоти облдержадміністрації та благословення Архієпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка. Серед нагороджених – головний спеціаліст загального відділу Бережанської райдержадміністрації Галина Яців.

Марійський духовний центр у Зарваниці несе для кожного духовний стимул для розуміння Правди Божої, миру, духовної злагоди у суспільстві і кожній сім'ї, надихає на справи добрі, розумні та вічні.

 
Друк

На Бережанщині відбудеться вишкільний наметовий табір «Лисоня ім. Івана Гавдиди»

2-7 липня у таборовій оселі «Соколиця», що на Бережанщині, триватиме вишкільний наметовий табір «Лисоня ім. Івана Гавдиди».

Це табір, на якому вже кілька десятиліть формується майбутнє української держави. Тут молодь може сповна відчути атмосферу таборового життя, випробувати свої сили, здобути безліч нових знань та вірних друзів!

Програма поєднує у собі дві складові: фізичне та інтелектуальне навантаження. Долаючи різноманітні випробування, молодь вчиться працювати в команді, поглиблює свої знання з історії, ідеології українського націоналізму та роботи в громадському середовищі.

 
Друк

100 років тому Бережанщина знаходилася в епіцентрі воєнних подій

Влітку 2019 року  минає 100 років з часу «Чортківської офензиви» - переможної військової операції Української Галицької армії (УГА), здійсненої в період з 7 по 28 червня 1919 року  на землях Тернопілля і, загалом, Східної Галичини. Бережанщина знаходилася в епіцентрі воєнних подій.

З цієї нагоди сьогодні в місті організовано ряд заходів. На центральній площі міста  відбулися урочистості. Представники влади  та громадськості у спільній молитві пом’янули воїнів УГА.  Надалі відбулося представлення  виставки Бережанського державного історико - архітектурного заповідника «Капелани Української Галицької армії» та виставки за документами та матеріалами  державного архіву Тернопільської області  "У борні за Українську Державу 1918-1923 роки».

В рамках урочистостей відбулося погашення спеціальним штемпелем конверта, «100 річчя Чортківської офензиви. 21 червня 1919 року – День визволення Бережан»  та власної марки авторства відомого художника-бережанця  Олега Шупляка.

Після урочистостей  в Бережанському краєзнавчому музеї відбулися  науково-пізнавальні краєзнавчі читання «Бережани та Бережанщина в період «Чортківської офензиви»: події, особистості, пам'ять».

Довідка.

Чорткі́вська офензи́ва — історична назва наступальної військової операції Української Галицької Армії (УГА), здійсненої в період з 7 по 28 червня 1919 року. Вона була однією з найзначніших наступальних операцій, що здійснила Галицька армія під часпольсько-української війни в Галичині 1918—1919. Близько 25 тисяч українських солдатів і офіцерів примусили відступити по всій лінії фронту 40-тисячну польську армію, добре озброєну і підсилену французами. І тільки зовнішні чинники та брак матеріально-технічного забезпечення врятували супротивника від воєнної поразки.

 
Друк

Державних службовців привітали з професійним святом

В великому залі засідань відбулися урочисті збори з нагоди Дня державної служби. Голова районної ради Василь Білик привітав держслужбовців з професійним святом , подякував усім за професійність, толерантність.

Кращим державним службовцям було вручили грамоти.

Приємним  завершенням святкового дійства були музичні вітання від вокального тріо «Вишневий цвіт» районного будинку культури, керівник заслужений працівник культури України З. Головацький, хореографічного колективу «Вікторія» Бережанського міського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Г.Солонинка  та зразкового хореографічного колективу «Водограй» районного будинку культури, керівник І. Бурчак.

 


Сторінка 9 з 268