Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Бережанська Районна Рада
Друк

У Куропатницькій ЗОШ І-ІІІст. стартував мовний табір

У Куропатницькій ЗОШ І-ІІІст. стартував мовний табір за програмою #GoCamp. Протягом двох тижнів учні разом із вчителями та волонтером Вінсом, який завітав з Південної Ірландії, працюватимуть за ретельно підібраною програмою "Школа - серце громади".

Сподіваємося, що назва табору "Rainbow" (веселка) відобразиться на настроях кожного учасника, і ми з приємністю і користю проведемо час з нашим гостем!

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

10 червня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося про стан заборгованості із виплати матеріального забезпечення та соціальних виплат застрахованим особам в Тернопільській області; про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення; про наслідки погіршення погодних умов на території Тернопільської області.

Степан Степанович підвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

ПАМ’ЯТАЄМО

30 травня 2019 року минає перша річниця, як невблаганна смерть забрала від нас талановитого історика, громадського діяча, музиканта, дизайнера-поліграфіста, начальника відділу культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації КОКОВІНА Олександра Володимировича (06.09.1982-30.05.2018).
Неоціненим дарунком зостались його історичні матеріали та краєзнавчі нариси. Багато інновацій в галузі культури залишив для колег, а громадських напрацювань – друзям з організацій «Бережанський Майдан», «Товариство «Меморіал» ім. В.Стуса.
Він завжди залишиться в наших серцях вірним братом і другом, дбайливим чоловіком і батьком, відповідальним держслужбовцем, справжнім патріотом України.
Просимо всіх, хто знав і пам’ятає Олександра Коковіна - помолитися за його світлу душу.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

10 червня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич

Під час наради порушувались питання ремонту доріг місцевого значення, акцентувалася увага на  вжитті відповідних заходів сільськогосподарськими підприємствами щодо розчистки доріг з твердим покриттям від бруду, нанесеним с/г транспортом після обробітку полів та про облаштування майданчиків для очистки сільськогосподарського транспорту при виїзді на основну дорогу з асфальтовим покриттям. Крім цього велася мова простан завершення посівної кампанії сільськогосподарськими підприємствами району, про стан справ в медичній галузіта про стан перерахунку субсидій.

На нараді також було підведено підсумки роботи за минулий тиждень.

 
Друк

Програма відзначення в Бережанському районі 100-річчя подій Чортківської офензиви:

10 червня 2019 року о 10.00 історична зустріч–хода студентів Бережанського агротехнічного коледжу на гору Лисоня пам’яті

подій Чортківської офензиви.

20 червня 2019 року:

12.00 в залі «І світова війна та Українське Січове стрілецтва» Бережанського краєзнавчого музею:

- Презентація книги Олександра Дєдика «Чортківська офензива» (Орієнтовна вартість книги - 200 грн)

- Спецпогашення за участю Бережанського міського товариства Асоціації філателістів України

21 червня 2019 року:

10.00 урочистості біля ратуші (в минулому - одного зі штабів УГА).

10.20 Панахида пам’яті учасників Чортківської Офензиви

11.00 Представлення банерних виставок "Капелани Галицької Армії", "Лисоня - гора стрілецької слави"

11.10 Спецпогашення за участю Бережанського міського товариства Асоціації філателістів України

12.00 НАУКОВО-ПіЗНАВАЛЬНІ КРАЄЗНАВЧІ ЧИТАННЯ «Бережани та Бережанщина в період «Чортківської офензиви»: події,

особистості пам’ять» в краєзнавчому музеї

 


Сторінка 12 з 268