Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Бережанська Районна Рада
Друк

Відбулася нарада з сільськими головами району

Голова районної ради Василь Білик та голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич провели робочу нараду з сільськими головами району, які постраждали  від стихії 28 квітня 2019 року. В ході наради порушувались питання компенсаційних виплат потерпілим 47 домогосподарств на території району та проведенні відповідних заходів з розчистки рівчаків, річок, автошляхів тощо.

 
Друк

Підсумки проведення 14-ої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» «ДИТЯЧЕ СЕРДЕНЬКО ЖИВИ!»

Як було повідомлено раніше з 01 квітня по 30 квітня 2019 року в Бережанському районі відбувся районний 14 етап Всеукраїнської акції «Серце до серця» – «Дитяче серденько живи!». Мета даної акції збір коштів на закупівлю кардіологічного медичного обладнання для обласних дитячих лікарень.

Підсумовуючи участь району в благодійній акції варто підкреслити, що жителі нашого краю вкотре виявили велику громадянську свідомість, соціальну відповідальність, милосердя та готовність допомогти тим, хто потрапив у біду. Усі населені пункти Бережанського району долучилися до акції.

В цьому році під час проведення акції зібрано 13822 грн., що на 4115 грн. 20 коп. більше ніж в минулому році.

Найбільша сума - 1655 грн., була зібрана найактивнішим волонтером, головним спеціалістом відділу культури, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації Аллою Соколовською.

Учні та працівники Жуківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Б. Лепкого зібрали 1240 грн., Куропатницького  НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» - 1000 грн., Рогачинського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» - 866 грн., Саранчуківської ЗОШ І-ІІІ - 839 грн., Мечищівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» - 820 грн., Словятинського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» - 720 грн., Урманського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» - 430 грн., Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів - 374 грн., Підвисоцького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» - 363 грн., Літятинського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» - 350 грн., Тростянецької ЗОШ І-ІІ ступенів – 346 грн., Надрічнянський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» - 277 грн., Вербівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» - 275 грн., Вільховецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» - 270 грн., Лапшинської ЗОШ І-ІІ ступенів –237 грн. 50коп., Шибалинської ЗОШ І-ІІ ступенів - 230 грн., Нараївського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» - 221 грн., Божиківського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» - 217 грн., Потуторської опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів - 215 грн.,Курянівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» - 193 грн., колективи Біщівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» та виконавчого комітету Біщівської сільської ради - 500 грн..

Також до акції активно долучилися працівники Комунального закладу «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» зібравши 587 грн.,  працівники Саранчуківської територіальної громади, управління державної казначейської служби у Бережанському районі, Бережанський районний відділ земельних ресурсів, управління, відділи, служби та сектори районної державної адміністрації, Бережанська районна рада та районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконавчі комітети сільських рад.

Щиро дякуємо кожному за участь в акції, адже виділивши частинку коштів ви поділилися теплом своїх сердець і теплом своєї душі, щоб хоч трішечки зігріти хворих дітей, які як і кожна дитина, хочуть бути здоровими та щасливими.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

13 травня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук.

Під час наради порушувались питання про хід будівництва сільських амбулаторій у селах Стриганці та Куряни, про підготовку до міжнародного інвестиційного форуму, який відбудеться 23 травня в м. Збаражі, про підготовку до проведення районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), про підготовку відповідних матеріалів на сесію районної ради та ін..

На нараді  було підведено  підсумки  роботи за минулий тиждень. Проаналізувавши стан виконання завдань Віктор Євгенович дав ряд доручень на поточний тиждень.

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

13 травня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося про надання населенню області субсидій з 1 травня 2019 року,  простан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення, про впровадження в області законів України „Про оцінку впливу на довкілля” та „Про стратегічну екологічну оцінку”, про організацію та проведення Міжнародного інвестиційного форуму – ,,Тернопільщина Invest 2019”.

Степан Степановичпідвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Степан Барна: Інвестиційний форум – це новий виток у розвитку міжнародного співробітництва для Тернопільщини та її партнерів

23-24 травня в нашій області традиційно відбудеться Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST – 2019». Очікують на заході представників близько 30-ти країн світу та іноземних бізнес-партнерів.

Перший день форуму відбудеться у Збаразькому замку, де відбудеться презентація Інвестиційного порталу Тернопілля, Концепції розвитку Міжнародного Аеропорту Тернопіль та ряду інвестиційних проектів за напрямками:
* агропромисловий комплекс: нові інвестиційні можливості;

* розвиток туризму та креативних індустрій;
* інновації в галузі диверсифікації джерел енергії на базі біоресурсних технологій;
* розвиток ІТ-індустрії – кращі практики;
* розвиток міста Тернопіль.

Під час Форуму проходитиме виставка «Зроблено на Тернопіллі», де свої досягнення представлять аграрні та промислові підприємства області. Свій потенціал презентуватимуть й об’єднані територіальні громади області.

Ще одним заходом Форуму стане засідання Міжнародного Трейд-клубу – організації, яка об’єднує співробітників з торгово-економічних питань майже 60-ти посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні та сприятиме залученню іноземних інвестицій в економіку Тернопільської області. 23 травня учасники Трейд-клубу братимуть участь в панельних дискусія Форуму, а вже 24 травня відбудуться зустрічі в форматі В2В з підприємцями області.

«Протягом останніх двох років Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST» відвідали 70 делегацій з 52-ох країн світу. В рамках щорічних форумів ми створювали своєрідний майданчик для бізнесу. Що вдалося досягти? Це, насамперед, – низка важливих соціальних, культурних, мистецьких та економічних угод. Досягнуті результати беззаперечно приводять до покращення рівня життя людей тернопільського краю. Саме тому, говорячи про сприятливий інвестиційний та бізнес-клімат, сподіваємося, що наш цьогорічний Форум означатиме для Тернопільщини та її партнерів новий виток у розвитку міжнародного співробітництва, який надасть необхідного імпульсу для подальшого зростання двосторонніх відносин», – акцентував Степан Барна.

Детальніше – за посиланням https://te-invest.com/

 


Сторінка 16 з 268