Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Бережанська Районна Рада
Друк

Петро Порошенко у Тернополі завітав на фестиваль "Вставай Сонце"

25 березня, перебуваючи на Тернопільщині у робочій поїздці, Президент України Петро Порошенко завітав на гала-концерт фестивалю, де вручив нагороди переможцям.

Нагадаємо, що пісенно-танцювальний фестиваль відбувся у кожному районі області за ініціативи відомого співака та композитора, лідера гурту" Нічлава", нашого земляка Андрія Підлужного за підтримки Тернопільської облдержадміністрації. Організували конкурс на підтримку державних ініціатив. Його мета - пошук нових талантів серед учасників різних вікових категорій від 6 до 55 років. Учасники демонстрували свої вміння у танцях та співах.

За словами Президента України, такі ініціативи дуже важливі, бо завдяки їм є можливість не лише популяризувати українську пісню та культуру, а й також дозволяють молоді реалізовуватися. Тому, підкреслив, Петро Порошенко, їх однозначно потрібно підтримувати.

"Ви робите фантастичну справу. І тепер вся Україна почує, як зустрічають сонце тут, на Тернопіллі. Вся країна почує, яка красива українська пісня і які співучі у нас люди. І ми вкотре наголошуємо, що в України європейське майбутнє, а в цьому залі є і майбутні "джамали" та майбутні "онуки". Вірю, що на Тернопіллі буде багато гостей, у тому числі й іноземних, і ви їх зустрічатимете українською піснею. Вітаю також організаторів фестивалю, бо ви великі молодці і ви демонструєте, яка красива наша українська пісня і що все в нас буде добре", - звернувся зі сцени до учасників фестивалю Президент.

 
Друк

Вулицями Бережан пройшла Хресна хода

24 березня відбувся  Хресний хід центральними вулицями Бережан. Священики УКЦ, представники влади, працівники медицини, культури, силових структур, діти та молодь почергово несли хрест.

Молитовний похід розпочався біля Церкви Ікони Зарваницької Матері Божої, пройшов центральними вулицями міста та завершився на площі біля церкви Пресвятої Тройці.

 
Друк

Про участь художніх колективів району у фестивалі «Вставай сонце»

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провела заступник голови облдержадміністрації Світлана Безпоповцева.

Під час наради йшлося про участь художніх колективів району у фестивалі «Вставай сонце», який відбудеться  25 березня в ТРЦ «Подоляни». В обговорені зазначеного питання взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук та в.о. начальника відділу культури, національностей, релігій і туризму РДА Дарія Головач.

Представляти Бережанщину на обласному фестивалі будуть солісти студій «Крок» (кер. Роксолана Видиш), «Арт крок» (кер. Роман Видиш), дитячий хор «Голосинка» Жуківської музичної школи (кер. Олеся Москалик) та дитячий танцювальний колектив «Тандем» (кер. Христина Хиляк).

Світлана Теодозіївна підвела підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Всеукраїнська весняна толока

В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  керівництво та працівники відділів та управлінь Бережанської районної державної адміністрації та районної ради взяли участь у весняній толоці. Держслужбовці впорядковували прилеглі до адмінбудинків території, очистивши їх від сміття, сухого листя, та поламаних гілок.

Значну роботу із прибирання та озеленення населених пунктів провели також працівники держустанов району, медичних закладів, установ культури та освіти, органів місцевого самоврядування.

 
Друк

В приміщенні Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури відбудеться прийом громадян

20 березня 2019 року з 11 год. 00 хв. у приміщенні Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури за адресою м. Бережани вул. Пирогова, 5А, проводитиме особистий прийом громадян перший заступник прокурора Тернопільської області старший радник юстиції Голомша Микола Ярославович.

Жителів м. Бережани та Бережанського району, у яких є намір з різних питань звернутися до першого заступника прокурора Тернопільської області, просимо прийти в приміщення Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури 20 березня 2019 року з 11 год. 00 хв. за адресою м. Бережани вул. Пирогова, 5А.

 


Сторінка 16 з 257