Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Бережанська Районна Рада
Друк

Засідання депутатської комісії

12 березня відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, у якому взяли участь члени комісії – депутати: Ірина Надбережна, Надія Семеген, Василь Калинюк та Оксана Пиріг.

Депутати розглянули два питання: про створення комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради та про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради. З даних питань комісія підготовила відповідні проекти рішень.

У роботі комісії взяли участь: заступник голови районної ради Роман Висоцький та начальник відділу з гуманітарних питань Іван Головацький.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

11 березня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

 
Друк

Бережанці вшанували великого Кобзаря 

Керівництво району та міста, педагоги, держслужбовці та представники громадськості вшанували Великого Кобзаря у 205-ту річницю від дня його народження.

Священики основних християнських конфесій відслужили панахиду пам’яті Т.Г. Шевченка. Керівництво та громадськість поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тараса Шевченка.

 
Друк

ДО 205-го ЮВІЛЕЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

10 березня у Бережанському районному будинку культури відзвучало Шевченківське свято «Стежками Шевченківської правди», з нагоди 205-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Про роль Шевченка в сучасності висловились заступник директора з виховної роботи Жуківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Б.Лепкого Оксана Мазуркевич.
З піснями на слова Кобзаря виступили народний аматорський хор «Просвіта» РБК (кер. Євгенія Біркова), вокальне тріо «Вишневий цвіт» РБК (кер. заслужений працівник культури України Зиновій Головацький), драматичний колектив с. Гиновичі , народний аматорський вокальний ансамбль «Журавка» с. Гиновичі (кер. Орися Москалик). Педагоги та вихованці Жуківської музичної школи, зокрема: оркестр народних інструментів (кер. Світлана Самарик та Наталія Стухла), дитячий хор «Голосинка» (керівник Олеся Москалик-Загородня), духовий оркестр (кер. Богдан Атаманчук), солісти Марія Стельмах та Катерина Фурдига (концертмейстер Дмитро Загородній), солісти гурту «Берег Жанни» (кер. І.Варчак). Танцювальну композицію глядачі переглянули у виконанні хореографічного колективу «Вікторія» ЦДЮТ (кер. Ганна Солонинка).
Участь в заході взяли керівництво району і міста та чисельна громада м.Бережан.

 
Друк

Розпочато будівництво спортивного комплексу

Перебуваючи в Бережанському районі голова облдержадміністрації Степан Барна, разом з народним депутатом Тарасом Юриком, заступником голови ОДА Олегом Валовим та керівниками району і міста, побував на міському стадіоні та оглянув місце де вже забили 216 паль для будівництва спортивного комплексу.

Саме цей проект пройшов конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість проекту біля 5 млн.грн., співфінансування з місцевого бюджету 10%.

Проектом зокрема передбачається будівництво  спортивного комплексу, який включатиме спортивний зал розміром 24 х 42 м, плавальний басейн розміром 14.90 х 29.76 м, а також приміщення, призначенні для обслуговування комплексу та перебування глядачів.

Будівництво спортивного комплексу надасть можливість проводити спортивні турніри з багатьох видів спорту, а жителі міста Бережан та  Бережанського району матимуть вільний доступ до заняття фізичною культурою і спортом.

 


Сторінка 18 з 257