Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Бережанська Районна Рада
Друк

Он-лайн нарада в РДА

6 травня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося про: соціально-правовий захист дітей, які перебувають в закладах інституційного догляду та виховання дітей; про стан ліквідації аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування; про забезпечення діяльності районних музеїв та музеїв об’єднаних територіальних громад (охоронна та пожежна сигналізації, комп’ютеризація, опалення, ремонт приміщень музеїв).

Степан Степанович Барна підвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Значних збитків завдала стихія населеним пунктам Бережанського району

Стихія, яка мала місце 28 квітня в Бережанському районі, нанесла значну шкоду населеним пунктам краю.

З цього приводу впродовж трьох днів відбувалися засідання оперативного штабу під головуванням голови райдержадміністрації Ігоря Гринкевича. За результатами яких, створено три робочі групи, які виїжджали в населені пункти Літятин, Шибалин, Куропатники, Надрічне, Урмань, та безпосередньо на місці оглянули завдані збитки.

Зливні дощі та град пошкодили присадибні ділянки, господарські будівлі, огорожі, городи, дороги місцевого значення. Через пошкодження газової труби низького тиску відключено газопостачання у с. Літятин.

Обговоривши масштаби збитків, члени оперативного штабу прийняли рішення затвердити план заходів з ліквідації наслідків стихії.

Очікуються акти обстеження від сільських голів вище зазначених населених пунктів, відповідно до яких, за результатами подворового обходу, буде виплачена відповідна компенсація сільським жителям.

 
Друк

Зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС 

У 33-річницю Чорнобильської трагедії відбулась зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. У зустрічі взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Гринкевич, голова районної ради Василь Білик та міський голова Володимир Музичка, представники медицини, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України в Бережанському районі.
Під час зустрічі обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення. Зокрема про медикаментозне забезпечення в частині отримання ліків по електронних рецептах по програмі «Доступні ліки» та відшкодування державою ліків постраждалим на Чорнобильській АЕС надали роз’яснення директор районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Віктор Цапок та завідуючий аптекою №2 Юрій Лапунька. Про лікування та зубопротезування надавали відповіді завідуючий стоматологічним відділенням КНП Бережанської ЦРЛ Роман Міняйлюк та в.о. директора Комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» - Василь Вридник. Начальник відділу з питань обслуговування інвалідів ветеранів війни та контролю за правильністю призначення (перерахунку) та виплати пенсій управління соціального захисту населення РДА Ірина Гунчак проінформувала про наявність путівок на санаторне-курортне лікування. Начальник Бережанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Марія Наконечна надала відповіді на питання, що стосуються нарахування та підвищення пенсій «чорнобильцям» .
Голова Бережанської районної організації Спілки «Чорнобиль» Степан Адамів висловив слова подяки керівництву за організацію зустрічі.

 
Друк

Вшанування Героїв Чорнобиля 

33 роки пройшло після аварії на Чорнобильській АЕС. В 1986 році в ніч на 26 квітня жахлива техногенна катастрофа світового масштабу на Чорнобильській АЕС зробила міста Чорнобиль і Прип'ять безлюдними. Чисельність військових, пожежників і просто добровольців, які брали участь в ліквідації наслідків аварії, досягла понад півмільйона осіб.
У Бережанах біля пам’ятника Героям Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм, на якому керівництво району та міста, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, священнослужителі, держслужбовці, працівники освіти, медицини, культури, учнівська молодь та багаточисельна громада міста віддали шану усім загиблим Героям Чорнобиля.
Священики основних християнських конфесій відслужили панахиду пам’яті за загиблими ліквідаторами на Чорнобильській АЕС. Присутні поклали квіти до пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

 
Друк

Великодні подарунки літнім людям

Заступник голови районної ради Р.Висоцький та директор територіального центру соціального обслуговування Я.Чорний здійснили візит у геріатричне стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування населення у селі Саранчуки, де вручили літнім людям великодні подарунки аби принести у їхнє життя трохи радості і добра напередодні великого свята Воскресіння Христового.

 


Сторінка 18 з 268