Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Тридцять третя сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від “ 07 ” червня 2018 р.                                         № 358

м. Бережани

Про затвердження Статуту комунальної

установи «Районний методичний кабінет

Бережанської районної ради» у новій редакції

Відповідно до п.п. 20 ч.1 ст.43 та ч. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Бережанської районної ради від 25.12.2015 року №32 «Про створення комунальної установи «Районний методичний кабінет Бережанської районної ради», розглянувши клопотання завідувача комунальної установи «Районний методичний кабінет Бережанської районної ради» від 10.05.2018 року №23 «Про затвердження Статуту у новій редакції та зміни у структурі і чисельності», беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Статут комунальної установи «Районний методичний кабінет районної ради» у новій редакції (додається).

 2. Доручити завідувачу комунальної установи «Районний методичний кабінет Бережанської районної ради» здійснити заходи з державної реєстрації   Статуту відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Голова Бережанської

районної ради                                           В.Ф.БІЛИК