Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

 

БЕРЕЖАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ   РАДИ

від   «10 » серпня 2018 р.                                         №66 

м.Бережани

Про скликання 35-ї

сесії районної ради

 

Відповідно до п.п. 4, 6, 10 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати тридцять п’яту сесію районної ради у четвер, 16 серпня, о 1000 год. в приміщенні великого залу засідань адмінбудинку.

На розгляд 35-ї сесії винести наступні питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

2. Про укладання договорів про спільне фінансування (утримання) медичних закладів.

3. Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бережанського району на 2018 рік за І півріччя 2018 року.

4. Про хід виконання районної програми енергоефективності та енергозбереження на 2016-2018 роки.

5. Про внесення змін до рішення Бережанської районної ради від 19 квітня 2018 р. №339 "Про затвердження переліку об'єктів спільної власності".

6. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району у власність Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади.

7. Про затвердження передавальних актів майна зі спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району у власність Саранчуківської об'єднаної територіальної громади.

8. Про затвердження переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району.

9. Про затвердження переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району та територіальної громади міста Бережани сіл Лісники та Рай.

10. Про хід виконання районної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

11 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Вербівської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться на території Рекшинської сільської ради.

13. Різне

На сесію запросити депутата обласної ради від району, голову та заступника голови районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій, представників засобів масової інформації.

 

Голова

районної ради                                                 В.Ф.Білик