Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Тридцять п’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 16 ” серпня 2018 р.                                           № 380

м. Бережани

Про передачу майна зі спільної власності

територіальних громад сіл Бережанського

району у власність Саранчуківської

сільської об’єднаної територіальної громади

Відповідно до ст.ст. 43,44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» керуючись рішеннями Бережанської районної ради від 19 квітня 2018 р. №339 «Про затвердження об’єктів спільної власності», від 07 червня 2018 №365 «Про ліквідацію Саранчуківського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів», Рибниківської ЗОШ І ступеня», від 24 липня 2018 р. №370 «Про вихід Бережанської районної ради зі складу засновників закладів освіти, розміщених на території Саранчуківської об’єднаної територіальної громади», враховуючи рішення Саранчуківської сільської ради від 31 липня 2018 р. № 196 «Про вхід до складу засновників закладів освіти загальної, середньої освіти та закладів дошкільної освіти» та висновок постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами та постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рада

вирішила:

1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району у спільну комунальну власність Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади:

- майно та шкільне обладнання:

- Рибниківської ЗОШ І ст.

- Вільховецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ»

- Котівської ЗОШ І-ІІ ст.

- Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст.

2. Виключити, вказане у п.1 цього Рішення, з Переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, затвердженого рішенням Бережанської районної ради від 16 серпня 2018 р. №379 «Про внесення змін до рішення Бережанської районної ради від “ 19 ” квітня 2018 р. № 339 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності» та вилучити з оперативного управління відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації.

3. Керівнику і бухгалтеру відділу освіти Бережанської райдержадміністрації спільно з уповноваженими представниками Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади вжити заходів щодо документального оформлення передачі майна та шкільного обладнання з балансу на баланс шляхом складання відповідних Актів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації

 

 

Голова Бережанської

районної ради                                                                  В.Ф. БІЛИК