Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Тридцять п’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 16 ” серпня 2018 р.                                   № 383

м. Бережани

Про затвердження переліку об’єктів спільної

комунальної власності територіальних громад

сіл Бережанського району, територіальної

громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай

та Саранчуківської ОТГ

 

Відповідно до  ст. 43, ст.60 та частини 10 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 318, ст.327 Цивільного кодексу України, ст. 137 Господарського  кодексу України, беручи до уваги рішення Бережанської районної ради від 19 квітня 2018 № 339 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності » та від 24липня 2018 р № 372 «Про внесення змін до рішення Бережанської районної ради від 19 квітня 2018 року №339 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності» , враховуючи рішення Бережанської міської ради від 17 серпня 2017 року № 688 та рекомендації  постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами, Бережанська районна рада 

вирішила:

1. Затвердити перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади (Додаток №1).

2. Передати в оперативне управління балансоутримувачам об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади:

2.1. Відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації – об’єкти освіти.

2.2. Відділ культури Бережанської районної державної адміністрації - об’єкти культури.

2.3. Центральній районній комунальній лікарні – об’єкти охорони здоров’я, що входять до складу ЦРКЛ.

2.4. Районному комунальному некомерційному підприємству «Бережанський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» - об’єкти охорони здоров’я, що входять до складу комунального закладу

2.5 Бережанському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Тернопільської області – адмінбудинок за адресом: м.Бережани, вул. Шевченка, 13 А.

2.6. Управлінню агропромислового розвитку Бережанської районної державної адміністрації – будівлі, гаражі та майно за адресом: м.Бережани вул. Шевченка, 13, 15.

2.7. Комунальному підприємству «Майновик» Бережанської районної ради – цілісний майновий комплекс колишнього кінотеатру(будівля, гаражі, майно та обладнання) за адресом: м.Бережани, вул.Івана Франка,2.

2.8. Бережанській районній раді – будівлю, гаражі та майно за адресом: м.Бережани, вул. Шевченка, 13,15.

3. Управління та фінансування по утриманню об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади здійснювати у відповідності до угоди між Бережанською районною радою, Бережанською міською радою та Саранчуківської сільською радою Бережанського району.

4. Юридичним особам, визначеним в пунктах 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8 при наданні  в оренду окремих приміщень об’єктів керуватися рішенням районної ради від 05 липня 2007 року №161 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району»  та від 02 квітня 2008 року №263 «Про внесення змін до рішення районної ради від 05 липня 2007 року №161» та п.5 рішення Бережанської міської ради від 17 серпня 2017 року № 688 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності.

5. Балансоутримувачам об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району, територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади виготовити (переоформити) свідоцтва  на  право власності об'єктів у відповідності до цього рішення та вимог чинного законодавства України.

6. Визнати таким, що втратило чинність рішення Бережанської районної ради від 19 квітня 2018 року № 339 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними  органами.

Голова Бережанської

районної ради                                                                В.Ф. Білик