Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

БЕРЕЖАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ   РАДИ

 

від   «22» жовтня 2018 р.                                  №88 

м.Бережани

 

Про скликання 38-ї

сесії районної ради

 

Відповідно до п.п. 4, 6, 10 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати тридцять восьму сесію районної ради у п’ятницю, 26 жовтня 2018 р., о 1000 год. в приміщенні великого залу засідань адмінбудинку.

На розгляд 38-ї сесії винести наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

3. Про реорганізацію Бережанської центральної районної комунальної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Нараївської сільської ради.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Рогачинської сільської ради.

6. Різне

На сесію запросити депутата обласної ради від району, голову та заступника голови районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, Бережанського міського голову, Саранчуківського сільського голову, сільських голів Бережанського району, керівників підприємств, установ та організацій, представників засобів масової інформації.

Голова

районної ради                                                 В.Ф.Білик