Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Сорок шоста сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 12 ” березня   2019 р.                         № 459

м.Бережани

Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади директора комунального

некомерційного підприємства «Бережанська

центральна районна лікарня»

Бережанської районної ради

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 27.12.2017 року №1094, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 642, на виконання рішення Бережанської районної ради від 12.03.2019 р. № 458 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради », беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рада

вирішила:

1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня», відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року   № 1094.

2. Затвердити кількісний склад 8 членів конкурсної комісії, в рівній кількості від засновника і громадських організацій з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності.

3. Звернутися до Бережанської міської ради та до Саранчуківської сільської ради з пропозицією подати кандидатури представників (по одному) до складу конкурсної комісії.


4. Сформувати пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії протягом 15 днів з моменту оприлюднення рішення сесії.

 
5. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації

Голова Бережанської

районної ради                                                     Василь БІЛИК