Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

 

БЕРЕЖАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ   РАДИ

від   «_20_» травня 2019 р.                                         № 42 

м.Бережани

 

Про скликання 49-ї

сесії районної ради

 

Відповідно до п.п. 4, 6, 9, 10 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати сорок дев’яту сесію районної ради у середу, 29 травня 2019 р., о 1000 год. в приміщенні великого залу засідань адмінбудинку.

На розгляд 49-ї сесії винести наступні питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

2. Про призначення на посаду керівника комунального некомерційного підприємства "Бережанська центральна районна лікарня" Бережанської районної ради.

3. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік районного комунального некомерційного підприємства "Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги" Бережанської районної ради.

4. Про затвердження переліку об’єктів спільної комунально ї власності територіальних громад сіл Бережанського району, Бережанської міської територіальної громади та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади

5. Про виконання програми підтримки та розвитку культури і мистецтва в Бережанському районі на 2018 рік.

6. Про хід виконання районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю на 2017-2020 роки.

7. Про внесення змін до програми розвитку футболу в Бережанському районі на 2015-2020 роки.

8. Про хід виконання програми збільшення площ посадки та нарощування обсягів виробництва плодів та ягід у Бережанському районі на 2011-2025 роки.

9. Різне.

На сесію запросити депутата обласної ради від району, голову та заступника голови районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, Бережанського міського голову, Саранчуківського сільського голову, сільських голів Бережанського району, керівників підприємств, установ та організацій, представників засобів масової інформації.

 

Заступник голови

районної ради                                                                               Роман ВИСОЦЬКИЙ