Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Сорок дев’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 29 ” травня   2019 р.                                              № 469

м.Бережани

Про призначення на посаду керівника

комунального некомерційного підприємства

«Бережанська центральна районна лікарня»

Бережанської районної ради 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст.ст. 21,24 Кодексу законів про працю України, рішення районної ради від 12.03.2019 року № 458 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради», відповідно до  методичних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства, схвалені робочою групою з питань реформи фінансування сфери охорони здоров’я України від 14 лютого 2018 року, розглянувши подання голови конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради від 10.05.2019 року та відповідний протокол конкурсної комісії  від 08.05.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рада

вирішила :

1. Призначити Вридника Василя Романовича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради» від «03» червня 2019 року, з укладенням контракту.

2. Доручити голові районної ради Білику В.Ф. укласти контракт з Вридником В.Р., згідно з чинним законодавством, на строк 5 (п’ять) років.

3. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Заст. голови Бережанської

районної ради                                                        Роман ВИСОЦЬКИЙ