Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Сорок дев’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “29 ” травня   2019 р.                   № 473

м.Бережани

Про хід виконання районної цільової

соціальної програми підтримки сім’ї

та протидії домашньому насиллю

на 2017-2020 роки

Відповідно до п. 16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання  районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю на 2017-2020 роки, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, районна рада

вирішила:

1. Інформацію про хід виконання районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю на 2017-2020 роки взяти до відома.

 2. Бережанській районній державній адміністрації:

2.1 Відділам освіти, культури, національностей, релігій і туризму, службі у справах дітей районної державної адміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

2.1.1 Продовжити неухильне виконання соціальної програми підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю на 2017-2020 роки (далі – Програма).

2.1.2 Сприяти залученню підприємств, установ та організацій, об’єднань громадян до надання фінансової та матеріальної допомоги щодо виконання напрямків діяльності та заходів Програми;

2.1.3 Продовжити співпрацю з виконавчими комітетами сільських рад, комунальним закладом «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», Бережанським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, громадськими організаціями та благодійними фондами, що працюють для підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю;

2.1.4 Висвітлювати в засобах масової інформації питання щодо виконання заходів Програми.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити у 2019-2020 роках кошти на фінансування заходів Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бережанської районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Заст. голови Бережанської

районної ради                                                        Роман ВИСОЦЬКИЙ