Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ятдесята сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від “ 10 ” липня 2019 р.                                                                                                      № 479

м.Бережани


Про хід виконання комплексної

програми « Здоров’я населення

Бережанщини 2017-2021»


   Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання комплексної програми « Здоров’я населення Бережанщини 2017-2021», беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рада

вирішила:

  1. Інформацію про хід виконання комплексної програми «Здоров’я населення Бережанщини 2017-2021рр» взяти до відома.

  2. Директору КНП « Бережанська ЦРЛ» (Вриднику В.Р.) :

 2.1. Завершити встановлення комп’ютерної мережі та створення автоматизованих робочих місць для лікарів з подальшим їх підключенням до електронної системи Health.

 2.2. Підготувати проектно-кошторисної документації на будівництво приймального відділу з відділенням невідкладної медичної допомоги та його будівництва в наступному році.

 2.3. Забезпечити КНП « Бережанська ЦРЛ» лікувально – діагностичною апаратурою та медичним обладнанням у відповідності до табеля оснащення закладу та клінічних протоколів діагностики та лікування хворих на другому ( спеціалізованому ) рівні медичної допомоги.

 2.4. Вишукати можливості для позачергового придбання лікарських препаратів та середників для надання невідкладної медичної допомоги в акушерстві і неонатологїї, кардіології та неврології ( при коронарних синдромах та тромбоемболіях легеневої артерії, ішемічних інсультах), медикаментів хворим з нецукровим діабетом.

 2.5. Прийняти заходи щодо діагностики туберкульозу, онкозахворювань, вірусних гепатитів в ранніх стадіях захворювання на другому (спеціалізованому ) рівні медичної допомоги з подальшим консультуванням та лікуванням на вторинному та третинному рівнях медичної допомоги.

 2.6. Провести підвищення кваліфікації та атестації лікарів і молодшого медичного персоналу ( фахівців), звернувши особливу увагу на новітні методи діагностики та лікування хворих.

 3. Директору РКНП « Бережанський Центр ПМСД» ( Цапок В.С.) :

 3.1. Забезпечити своєчасне виявлення хворих з підозрою на туберкульоз, онкологічні захворювання, вірусного гепатиту, ендокринні та серцево- судинні захворювання шляхом анкетування, профілактичних медичних оглядів ( в т.ч. жіночої сфери), бактеріоскопії мокротиння, туберкуліно- діагностики, з подальшим їх дообстеженням і консультуванням на вторинному та третинному рівнях.

 3.2. Здійснювати постійний контроль за своєчасним забезпеченням дітей з онкологічними захворюваннями , гемофілією , фенілкетурією , цукровим діабетом, муковисцидозом, дитячим церебральним паралічем та іншими вказаними у Програмі захворюваннями медикаментами та лікувальним харчуванням за кошти місцевих бюджетів.

 4.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування заходів Програми в 2019 році та передбачити кошти на її фінансування при формуванні бюджету галузі охорони здоров’я на 2020 і послідуючі роки.

 5. Рекомендувати районній державній адміністрації терміново прийняти заходи щодо співфінансування Програми з районного бюджету, бюджетів Бережанської МТГ та Саранчуківської ОТГ.

 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

 

Голова Бережанської

районної ради                                                                                         Василь БІЛИК