Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

ПРОГРАМА  

сприяння Головному територіальному управлінню юстиції  

у Тернопільській області у наданні адміністративних послуг  

та безоплатної правової допомоги жителям Бережанського району  

на 2019-2020 роки

 

1. Паспорт програми

1.

Ініціатор розроблення програми

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Розпорядженням КМУ від 13.10.2003 року №599-р, Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», «Про місцеве самоврядування»

3.

Розробник програми

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

4.

Співрозробники програми

Виконком Бережанської міської ради

5.

Відповідальний виконавець програми

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

6.

Учасники програми

Бережанська міська рада, Бережанська районна рада, Саранчуківська ОТГ, Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області, Бережанський міжрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, Бережанська державна нотаріальна контора, Бережанський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, житлово-комунальні підприємства, та інші.

7.

Термін реалізації програми

2019-2020 роки

7.1.

Етапи виконання програми

2019-2020 роки

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

Місцеві бюджети

Районний бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми,

всього,

у тому числі:

1500000 гривень

9.1.

коштів міського

бюджету

500 000 гривень

9.2.

коштів інших джерел

1000000 гривень

 

2. Проблема, на розв’язання якої  спрямована програма

Будівля допомогової каси збудована у 1910 році у стилі «надвіслянської» готики. Сьогодні в найоригінальнішій споруді міста розташовуються структурні підрозділи Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області (вул. Банкова, 6). Будівля допомогової каси є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Відповідно до розпорядження КМУ від 13.10.2003 року №599-р будівлю допомогової каси як об’єкт майнового банківського комплексу Акціонерного комерційного агропромислового банку «Україна» було передано на баланс Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Сьогодні в будівлі на вул. Банкова,6 в м. Бережани розміщуються структурні підрозділи Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, а саме: Бережанський міжрайонний відділ державної виконавчої служби, Бережанський відділ державної реєстрації актів цивільного стану, Бережанська державна нотаріальна контора.

Також у вказаній будівлі розміщується Бюро правої допомоги, яке надає безоплатну правову допомогу мешканцям Бережанщини.

За весь період перебування вказаної будівлі на балансі Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області було проведено ремонт підвальних приміщень, частково замінено вікна на енергозберігаючі, зроблено ремонт залу урочистих подій Бережанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, який є чи не найкрасивішим залом урочистих подій в області. Сьогодні в цьому залі проводять обряд одруження молоді пари не тільки Бережанщини, а також з усіх куточків нашої області та навіть із сусідніх областей.

Відтак для того аби найпопулярніші послуги надавалися в найоптимальніший для населення спосіб, Мін’юст ініціював відкриття мережі сучасних офісів Open Space – сервісів, котрі працюють за європейськими стандартами обслуговування громадян.

Нещодавно, Головним територіальним управління юстиції у Тернопільській області було проведено ремонт системи опалення всієї будівлі із внесенням змін в систему опалення та заміною газового котла.

Проте, важливим для збереження цілісності будівлі є заміна покрівлі даху, який перебуває в аварійному стані. Погодні умови (дощ,сніг,вітер) мають руйнівний вплив на будівлю і приміщення другого поверху. Відновлення водостоків та утеплення даху і горищних приміщень буде сприяти не тільки енергозбереженню, що є сьогодні дуже актуальним, а також збереженню будівлі пам’ятки архітектури місцевого значення. Будівля допомогової каси на вул. Банкова, 6 в м. Бережани, стане окрасою міста та привабливішою для туристів.

Для ремонту даху будинку потрібне виділення коштів в сумі 1200000 грн, для заміни вікон та балконних дверей на фасаді будівлі, а також проведення поточного ремонту приміщення Бережанського районного відділу ДРАЦС потрібне виділення коштів в сумі 300 000 грн.

 

3. Мета і завдання програми

Метою даної програми є ремонт даху будівлі, заміни вікон та балконних дверей на фасаді будівлі, а також проведення поточного ремонту приміщення Бережанського районного відділу ДРАЦС. Всі ці дії сприятимуть відновленню та збереженню фасаду будівлі, як пам’ятки архітектури місцевого значення. Будівля допомогової каси на вул. Банкова, 6 в м. Бережани стане окрасою міста та привабливішою для туристів. Також це надасть можливість відкрити мережу сучасних офісів Open Space – сервісів, котрі працюють за європейськими стандартами обслуговування громадян.

 

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання програми

Програма розроблена для забезпечення ефективної діяльності структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, а саме: Бережанського міжрайонного відділу державної виконавчої служби, Бережанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, Бережанської державної нотаріальної контори.

Реалізація програми забезпечується шляхом пріоритетного фінансування визначених заходів з місцевих та районного бюджетів. Це дозволить протягом року замінити покрівлю даху, відновити та зберегти фасад будівлі, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення. Будівля допомогової каси на вул. Банкова, 6 м . Бережани, що стане окрасою міста та привабливішою для туристів, надасть можливість відкрити сучасний офіс Open Space у відділі ДРАЦС– сервіс, котрий працює за європейськими стандартами обслуговування громадян.

 

Ресурсне забезпечення програми (тис. грн.)

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми

2019

рік

2020

рік

Усього витрат на виконання програми

Обсяг ресурсів, усього:

750

750

1500

у тому числі міський бюджет

260

240

500

 

5. Перелік завдань і заходів програми та результативні показники

Ремонт даху та збереження фасаду будівлі, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення Будівлі допомогової каси на вул. Банкова, 6 м . Бережани, стане окрасою міста та привабливішою для туристів.

Заміна вікон необхідна для збереження будівлі та ефективного енергозбереження.

Проведення поточного ремонту приміщення відділу ДРАЦС надасть можливість відкрити сучасний офіс Open Space, для обслуговування громадян за європейськими стандартами.

 

6. Напрями діяльності та заходи програми


з/п

Перелік заходів програми

Термін виконання заходу

Виконавці

Джерело фінансування

Орієнтовний обсяг фінансування

(тис. грн.)

Очікуваний результат

1.

Підвищувати рівень та якість надання послуг Бережанським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану

2019 р.

2020 р.

Бережанський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Без

фінансування

------

Цілеспрямована співпраця з населенням

2.

Підвищувати рівень та якість надання послуг Бережанською державною нотаріальною конторою

2019 р.

2020 р.

Бережанська державна нотаріальна контора

Без

фінансування

------

Цілеспрямована співпраця з населенням

3.

Підвищувати рівень та якість надання послуг Бережанськими міжрайонним відділом державної виконавчої служби

2019 р.

2020 р.

Бережанський міжрайонний відділ державної виконавчої служби

Без

фінансування

------

Цілеспрямована співпраця з населенням та підприємствами, установами, організаціями, державними органами.

4.

Підвищувати рівень та якість надання послуг Бережанським бюро надання правової допомоги

2019 р.

2020 р.

Бережанське районне бюро надання правової допомого

Без

фінансування

------

Цілеспрямована співпраця з населенням та підприємствами, установами, організаціями, державними органами.

5.

Відновлення покрівлі даху та збереження будівлі пам’ятки архітектури місцевого значення Будівлі допомогової каси на вул. Банкова, 6 м . Бережани.

2019 р.

2020 р.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області, Бережанська міська рада.

Кошти міського бюджету

500 тис. грн.

Збереження архітектурної пам’ятки, окраси міста та туристичних екскурсій

ВСЬОГО КОШТІВ ЗА ПРОГРАМОЮ:

7. Координація та контроль за ходом виконання програми

Координація та контроль за ходом виконання програми покладається на виконавчий комітет Бережанської міської ради та Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області.