Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ятдесят перша сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 31 ” липня 2019 р.                                  № 484

м.Бережани

Про затвердження платних медичних послуг,

які надаються комунальним некомерційним  

підприємством «Бережанська центральна

районна лікарня»

Керуючись ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» та від 11 липня 2002 року №989 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти», розглянувши звернення директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» від 01.07.2019 року №255 та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва, районна рада

вирішила:

  1. Затвердити тарифи:

1.1. На проходження стажування лікарями-інтернами та практики студентами навчальних закладів на базі комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» (додаток №1).

1.2. На платні медичні послуги (лабораторні аналізи та інші обстеження), які надаються в комунальному некомерційному підприємстві «Бережанська центральна районна лікарня» (додаток №2).

1.3. На платні медичні послуги (медичні огляди), які надаються в комунальному некомерційному підприємстві «Бережанська центральна районна лікарня» (додаток №3).

2. Директору комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня»:

2.1. Довести вартість проходження стажування лікарями-інтернами та практики студентами навчальних закладів на базі комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня», платних медичних послуг (лабораторні аналізи та інші обстеження) та платні медичні послуги (медичні огляди), які надаються в комунальному некомерційному підприємстві «Бережанська центральна районна лікарня» в засобах масової інформації, на території комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» (приміщення поліклініки, відділень лікарні та ін.);

2.2. Організацію надання платних послуг здійснювати відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва.

Голова Бережанської

районної ради                                                                 Василь БІЛИК