Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

БЕРЕЖАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ   РАДИ

 

від   «_27_» серпня 2019 р.                                                     № 71 

м.Бережани

Про скликання 52-ї

сесії районної ради

 

Відповідно до п.п. 4, 6, 9, 10 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати п’ятдесят другу сесію районної ради у середу, 4 вересня 2019 р., о 1000 год. в приміщенні великого залу засідань адмінбудинку.

На розгляд 52-ї сесії винести наступні питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

2. Про делегування повноважень Бережанській міській раді щодо надання послуг Інклюзивно-ресурсного центру дітям з особливими потребами, що проживають на території Бережанського району.

3. Про призупинення діяльності окремих закладів освіти І ступеня в районі.

4. Про передачу автобуса «MAN» 11.180 HOCL з балансу відділу освіти Бережанської РДА на баланс Курянівської ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради.

6. Про внесення змін до складу районної видавничої ради.

7. Про виділення коштів на видавництво третьої книги з бібліотеки «Бережанське віче» «Повітові хроніки» (упорядник І.Мельник).

8.Про надання грошової допомоги на лікування.

9. Про надання грошової допомоги.

10.Різне.

На сесію запросити депутата обласної ради від району, заступника голови районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, Бережанського міського голову, Саранчуківського сільського голову, сільських голів Бережанського району, керівників підприємств, установ та організацій, представників засобів масової інформації.

Заступник голови

районної ради                                                          Роман ВИСОЦЬКИЙ