Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ятдесят четверта сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від “ 16 ” жовтня 2019 р.                               № 504

м.Бережани

Про хід виконання районної програми

забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,

позбавлених батьківського піклування,

та осіб з їх числа на 2017-2019 роки

Керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію про виконання районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2019 роки, на виконання Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», з метою реалізації державної політики щодо забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, беручи до уваги рекомендацію постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рад

вирішила:

1. Взяти до відома інформацію про виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2019 роки.

2. Бережанській районній державній адміністрації її відділам та управлінням, органам місцевого самоврядування району забезпечити виконання заходів даної програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бережанської районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Голова Бережанської

районної ради                                                      Василь БІЛИК