Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ятдесят четверта сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від “16 ” жовтня 2019 р.                 № 506

м.Бережани

Про затвердження фінансового плану на

2020 рік районного комунального

некомерційного підприємства «Бережанський

центр первинної медичної (медико-санітарної)

допомоги» Бережанської районної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 19.04.2018 р. № 330, враховуючи лист директора комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради від 06.05.2019 року №294, з метою розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Бережанському районі, впровадженні системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», Бережанська районна рада

вирішила:

1. Затвердити фінансовий план районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради на 2020 рік (додається).

2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2020 рік покласти на директора районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради Цапка В.С.

3. Заслуховувати інформацію про хід виконання фінансового плану за результатами І півріччя, а звіт, відповідно за результатами бюджетного року.

4. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Голова Бережанської

районної ради                                  Василь БІЛИК