Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ятдесят четверта сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від “16 ” жовтня 2019 р.                    № 507

м.Бережани

Про внесення змін до районної програми

підтримки та розвитку культури і мистецтва

в Бережанському районі на 2019 рік

Відповідно до п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про внесення змін до районної програми підтримки та розвитку культури і мистецтва на  2019 рік, беручи до уваги рекомендацію постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до районної програми підтримки та розвитку культури і мистецтва на 2019 рік, затвердженої рішенням Бережанської районної ради від 26 лютого 2019 року №442 «Про районну програму підтримки та розвитку культури і мистецтва в Бережанському районі на 2019 рік», а саме:

- пункт 1. «Розвиток аматорського мистецтва, фольклору, народних ремесел» розділу 6. «Напрями діяльності та заходи з реалізації районної програми підтримки та розвитку культури і мистецтва на 2019 рік», доповнити підпунктом 1.13. «Творчий звіт з нагоди Дня Збройних Сил України».

2. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Голова Бережанської

районної ради                                                      Василь БІЛИК