Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ятдесят шоста сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 06 ” грудня 2019 р.                                  № 520

м.Бережани

Про плату за навчання у Жуківській

державній музичній школі

Керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», беручи до уваги постанови Кабінету Міністрів України від 06 липня 1992 року № 374 «Про плату за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», від 25 березня 1997 року №260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», рекомендацію постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації та враховуючи пропозиції директора Жуківської державної музичної школи, районна рада

вирішила:

1. Погодити запропонований директором Жуківської державної музичної школи розмір щомісячної плати за навчання у вищезгаданій школі (додаток 1) і ввести в дію з 1 січня 2020 року.

2. Затвердити перелік пільг щодо плати за навчання (додаток 2) та порядок використання коштів, одержаних від плати за навчання у вищезгаданих закладах (додаток 3).

3. Затвердити контингент учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (додаток 4).

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії районної ради від 26 грудня 2018 року №436 «Про плату за навчання у Жуківській державній музичній школі».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Голова Бережанської

районної ради                                                                Василь БІЛИК