Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ятдесят сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 17 ” грудня 2019 р.                          № 526

м.Бережани

Про затвердження переліку об’єктів 

спільної комунальної власності сіл 

Бережанського району, міста  

Бережани, сіл Лісники та Рай 

З метою впорядкування процесу управління об’єктами спільної комунальної власності сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай, беручи до уваги вимогу Бережанської міської ради від 16.10.2019 р. №2376/03-04 «Про порушення майнових прав Бережанської міської територіальної громади», відповідно до  ст. 43, ст.60 та частини 10 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 318, ст.327 Цивільного кодексу України, ст. 137 Господарського  кодексу України, враховуючи рішення Бережанської міської ради від 17 серпня 2017 року № 688 та рекомендації  постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами, Бережанська районна рада

вирішила: 

1. Затвердити перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай (Додаток №1).

2. Передати в оперативне управління балансоутримувачам об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай:

2.1. Відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації – об’єкти освіти.

2.2. Відділу культури Бережанської районної державної адміністрації –об’єкти культури.

2.3. Комунальному некомерційному підприємству «Бережанська центральна районна лікарня» – об’єкти охорони здоров’я, що входять до складу КНП «Бережанська ЦРЛ».

2.4. Районному комунальному некомерційному підприємству «Бережанський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» - об’єкти охорони здоров’я, що входять до складу комунального закладу

2.5 Головному управлінню Пенсійного фонду України в Тернопільській області – адмінбудинок за адресом: м.Бережани, вул. Шевченка, 13 А.

2.6. Відділу агропромислового розвитку Бережанської районної державної адміністрації – будівлі, гаражі та майно за адресом: м.Бережани вул. Шевченка, 13, 15.

2.7. Комунальному  підприємству «Майновик» Бережанської районної ради – цілісний майновий комплекс колишнього кінотеатру(будівля, гаражі, майно та обладнання) за адресом: м.Бережани, вул.Івана Франка,2.

2.8. Бережанській районній раді – будівлю, гаражі та майно за адресом: м.Бережани, вул. Шевченка, 13,15.

3. Управління та фінансування по утриманню об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай здійснювати у відповідності до угоди між Бережанською районною радою та Бережанською міською радою.

4. Юридичним особам, визначеним в пунктах 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8 при наданні в оренду окремих приміщень об’єктів керуватися рішенням районної ради від 05 липня 2007 року №161 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району»  та від 02 квітня 2008 року №263 «Про внесення змін до рішення районної ради від 05 липня 2007 року №161» та п.5 рішення Бережанської міської ради від 17 серпня 2017 року № 688 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності».

5. Балансоутримувачам об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай виготовити (переоформити) свідоцтва  на  право власності об'єктів у відповідності до цього рішення та вимог чинного законодавства України.

6. Визнати таким, що втратило чинність рішення Бережанської районної ради від 29 травня 2019 року № 471 «Про затвердження переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними  органами.

Голова Бережанської

районної ради                                                     Василь БІЛИК