Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ятдесят восьма сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 23 ” грудня 2019 р.                          № 533

м.Бережани

«Про затвердження тарифів на виготовлення

ортопедичних стоматологічних протезів в

зубопротезному відділенні комунального

некомерційного підприємства «Бережанська

центральна районна лікарня» Бережанської

районної ради»

Керуючись ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» та від 11 липня 2002 року №989 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти», розглянувши звернення директора КНП «Бережанська центральна районна лікарня»  від 28.11.2019 р. № 516 та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рада

вирішила: 

1. Затвердити тарифи на виготовлення ортопедичних стоматологічних протезів в зубопротезному відділенні комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради» (додаток №1).

2. Директору КНП «Бережанська центральна районна лікарня» організацію надання платних послуг здійснювати відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Голова Бережанської

районної ради                                                           Василь БІЛИК