Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ятдесят восьма сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 23 ” грудня 2019 р.                        № 534

м.Бережани

Про затвердження фінансового плану

на 2020 рік комунального некомерційного

підприємства «Бережанська центральна

районна лікарня» Бережанської районної

ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства «Бережансь-ка центральна районна лікарня» Бережанської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 12.03.2019 року № 458, враховуючи лист директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради від 06.12.2019 року №523, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації і постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва, Бережанська районна рада

вирішила:

1.Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради на 2020 рік (додається).

2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2020 р. покласти на директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради Вридника В.Р.

3. Заслухати звіт про виконання фінансового плану за результатами бюджетного року.

4. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації і постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва.

Голова Бережанської

районної ради                                                           Василь БІЛИК