Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ятдесят восьма сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 23 ” грудня 2019 р.                   № 538

м.Бережани

Про преміювання 

Бича В.В.

Розглянувши звернення начальника відділу освіти районної державної адміністрації щодо преміювання т.в.о. завідувача районного методичного кабінету, відповідно до ч.2. ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до постанов Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1037 «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Закону України «Про оплату праці» та з метою забезпечення стимулюючої ролі матеріального забезпечення працівника, за сумлінне виконання посадових обов’язків, підготовку та організацію районних конкурсів, всеукраїнських учнівських олімпіад, з метою здійснення диференціації заробітної плати працівників, враховуючи складність, відповідальність у роботі та за підсумками І півріччя 2019-2020 навчального року , Бережанська районна рада

в и р і ш и л а :

1. Преміювати у розмірі 3 тисячі (три тис.) гривень т. в. о завідувача районного методичного кабінету Бережанської районної ради БИЧА Василя Володимировича.

2. Нарахування та виплату премії проводити в межах фонду оплати праці з урахуванням фактичних обсягів фінансування районного методичного кабінету Бережанської районної ради.

Голова Бережанської

районної ради                                                           Василь БІЛИК