Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Шістдесята сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від “ 28 ” січня 2020 р.                                                   № 546

м.Бережани

Про затвердження переліку об’єктів 

спільної комунальної власності 

територіальних громад сіл  

Бережанського району  

Відповідно до  ст. 43, ст.60 та частини 10 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 318, ст.327 Цивільного кодексу України, ст. 137 Господарського  кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами, Бережанська районна рада

вирішила: 

1. Затвердити перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району (Додаток №1).

2. Передати в оперативне управління балансоутримувачам об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району.

2.1. Відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації – об’єкти освіти.

2.2. Відділ культури Бережанської районної державної адміністрації - об’єкти культури.

2.3. Районному  комунальному підприємству  «Проектант» -  підприємство та майно.

2.4. Комунальній установі «Районний методичний кабінет Бережанської районної ради» - майно.

3. Юридичним особам, визначеним в пунктах 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2,5 при наданні в оренду окремих приміщень об’єктів керуватися виключно рішенням районної ради від 05 липня 2007 року №161 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району» та від 02 квітня 2008 року №263 «Про внесення змін до рішення районної ради від 05 липня 2007 року №161».

4. Балансоутримувачам об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району виготовити (переоформити) свідоцтва  на  право власності об'єктів у відповідності до цього рішення та вимог чинного законодавства України.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Бережанської районної ради від 16 серпня 2018 року № 382 «Про затвердження переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району».

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними  органами.

Голова Бережанської

районної ради                                                           Василь БІЛИК