Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Шістдесята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 28 ” січня 2020 р.                                         № 547

м.Бережани

Про затвердження переліку об’єктів 

спільної комунальної власності сіл 

Бережанського району, міста  

Бережани, сіл Лісники та Рай 

З метою впорядкування процесу управління об’єктами спільної комунальної власності сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай, відповідно до  ст. 43, ст.60 та частини 10 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 318, ст.327 Цивільного кодексу України, ст. 137 Господарського  кодексу України, враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами, Бережанська районна рада

вирішила: 

1. Затвердити перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай (Додаток №1).

2. Передати в оперативне управління балансоутримувачам об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай:

2.1. Відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації – об’єкти освіти.

2.2. Відділу культури Бережанської районної державної адміністрації –об’єкти культури.

2.3. Комунальному некомерційному підприємству «Бережанська центральна районна лікарня» – об’єкти охорони здоров’я, що входять до складу КНП «Бережанська ЦРЛ».

2.4. Районному комунальному некомерційному підприємству «Бережанський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» - об’єкти охорони здоров’я, що входять до складу комунального закладу

2.5 Головному управлінню Пенсійного фонду України в Тернопільській області – адмінбудинок за адресом: м.Бережани, вул. Шевченка, 13 А.

2.6. Відділу агропромислового розвитку Бережанської районної державної адміністрації – будівлі, гаражі та майно за адресом: м.Бережани вул. Шевченка, 13, 15.

2.7. Комунальному  підприємству «Майновик» Бережанської районної ради – цілісний майновий комплекс колишнього кінотеатру (будівля, гаражі, майно та обладнання) за адресом: м.Бережани, вул.Івана Франка,2.

2.8. Бережанській районній раді – будівлю, гаражі та майно за адресом: м.Бережани, вул. Шевченка, 13,15.

3. Управління та фінансування по утриманню об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай здійснювати у відповідності до угоди між Бережанською районною радою та Бережанською міською радою.

4. Юридичним особам, визначеним в пунктах 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8 при наданні в оренду окремих приміщень об’єктів керуватися рішенням районної ради від 05 липня 2007 року №161 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району»  та від 02 квітня 2008 року №263 «Про внесення змін до рішення районної ради від 05 липня 2007 року №161» та п.5 рішення Бережанської міської ради від 17 серпня 2017 року № 688 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності».

5. Балансоутримувачам об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай виготовити (переоформити) свідоцтва  на  право власності об'єктів у відповідності до цього рішення та вимог чинного законодавства України.

6. Визнати таким, що втратило чинність рішення Бережанської районної ради від 17 грудня 2019 року № 526 «Про затвердження переліку об’єктів спільної комунальної власності сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними  органами.

Голова Бережанської

районної ради                                             Василь БІЛИК