Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

 

БЕРЕЖАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ   РАДИ

 

від   «28» травня 2020 р.                              №40 

м.Бережани

 

Про скликання 65-ї

сесії районної ради

 

Відповідно до п.п. 4, 6, 9, 10 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні", скликати шістдесят п’яту сесію районної ради у четвер «04» червня 2020 р., о 1000 год. в приміщенні великого залу засідань адмінбудинку.

На розгляд 65-ї сесії винести наступні питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану районного комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради за 2019 рік .

3. Про надання погодження ФОП Бернатовичу Р.Б. на отримання спеціального дозволу щодо користування надрами з метою геологічного вивчення вапняків.

4. Про виконання районної програми стимулювання громадян, направлених Бережанським об'єднаним міським військовим комісаріатом, для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України у 2019 році.

5. Інші.

На сесію запросити депутата обласної ради від району, голову районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, Бережанського міського голову, Саранчуківського та Нараївського сільських голів, сільських голів Бережанського району, представників засобів масової інформації.

 

 

Голова районної ради                                                          Василь БІЛИК