Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Шістдесят восьма сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 12 серпня 2020 р.                        № 614

м.Бережани


Про внесення змін до програми

захисту населення і територій

Бережанського   району   від

надзвичайних   ситуацій

техногенного   та   природного

характеру на 2018-2022 роки

Відповідно до п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про внесення змін до Програми захисту населення і територій Бережанського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки, беручи до уваги рекомендацію постійної комісії з питань промисловості, агропромислового розвитку, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів, Бережанська районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до пункту 5 Технічне переоснащення районного підрозділу оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, розділу 6. Напрями діяльності та заходи  Програми захисту населення і територій Бережанського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань промисловості, агропромислового розвитку, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів.

Заступник голови

Бережанської районної ради                             Роман ВИСОЦЬКИЙ