Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Шістдесят восьма сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 12 серпня 2020 р.              № 620

м.Бережани


Про затвердження  фінансового  плану

Районного комунального некомерційного

підприємства «Бережанський центр

первинної медичної (медико-санітарної)

допомоги» Бережанської районної ради

на 2021 рік

Відповідно до статей 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75,78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради, затверджений рішенням районної ради від 19.04.2018р. №330, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», Бережанська районна рада

вирішила: 

1. Затвердити фінансовий план Районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради на 2021рік (додається).

 
2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2021 рік покласти на директора районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради Цапка В.С.

 
3. Заслуховувати інформацію про хід виконання фінансового плану за результатами І півріччя, а звіт, відповідно за результатами бюджетного року.

 
4. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

 

Заступник голови

Бережанської районної ради                             Роман ВИСОЦЬКИЙ