Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Шістдесят дев’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 11 ” вересня 2020 р.                             № 625

м.Бережани

Про затвердження уточненого фінансового                                                              

плану на 2020 рік комунального некомерційного

підприємства «Бережанська центральна

районна лікарня» Бережанської районної

ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 12.03.2019 року № 458, враховуючи лист директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради від 08.09.2020 року №627, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва, Бережанська районна рада

вирішила:

1.Затвердити уточнений фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради на 2020 рік (додається).

2. Відповідальність за виконання показників уточненого фінансового плану на 2020 р. покласти на директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради Вридника В.Р.

3. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації і постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва.

Голова Бережанської

районної ради                                                           Василь БІЛИК