Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Сімдесята  сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 20 ” жовтня 2020 р.                                                         № 631

м.Бережани

Про вихід із складу засновників

окремих бюджетних організацій

(установ, закладів)

Відповідно до ст.89 Бюджетного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про добровільне об'єднання територіальних громад», враховуючи рішення сесії Бережанської районної ради №626 від 11.09.2020 року «Про передачу в комунальну власність нерухомого майна сіл Бережанського майна, із переліку об'єктів спільної комунальної власності сіл Бережанського району, міста Бережани, сіл Лісники та Рай», беручи до уваги рекомендацію постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами, Бережанська районна рада

вирішила:

1. Вийти з складу засновників бюджетних організацій (установ, закладів):

1.1. З дня припинення повноважень Бережанської районної ради, згідно додатку №1, 3.

1.2. З 02.11.2020 р., згідно додатку №2.

2. Зобов'язати керівників структурних підрозділів Бережанської районної державної адміністрації повідомити працівників бюджетних установ, що перебувають в їх підпорядкуванні та їх профспілкові організації, про можливе наступне вивільнення, в зв'язку зі зміною організації виробництва і праці, можливою ліквідацією, реорганізацією установи, скорочення чисельності або штату працівників, до 27.10.2020 р.

3. Зобов'язати голову Бережанської районної ради повідомити працівників установ, що перебувають в підпорядкуванні районної ради, про можливе наступне вивільнення, в зв'язку зі зміною організації виробництва і праці, можливою ліквідацією, реорганізацією установи, скорочення чисельності або штату працівників, згідно додатку №3.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами.

Голова Бережанської

районної ради                                                           Василь БІЛИК