Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Сімдесят перша сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 20” листопада 2020 р.                                         № 646

м.Бережани

Про затвердження передавальних актів

балансових рахунків, матеріальних

цінностей та активів КНП«Бережанська

центральна районна лікарня» Бережанської

районної ради до правонаступника

КНП «Бережанська центральна міська

лікарня» Бережанської міської ради

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, ст.ст. 43,44, пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись рішенням сесії Бережанської районної ради від 20 жовтня 2020 року № 631 та рішення сесії Бережанської міської ради від 20.10.2020 року № 1871, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами, Бережанська районна рада

в и р і ш и л а :

  1. Затвердити передавальні акти балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради (згідно додатку).

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами.

Голова Бережанської

районної ради                                                           Василь БІЛИК