Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А

 

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

Друга сесія

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «16» грудня 2010 р. № 16

 

Про виконання програми впровадження

профільного навчання в загальноосвітніх

навчальних закладах Бережанського

району на 2008-2010 роки

 

 

 

Відповідно до п.16 ч.1 ст.43 та ст..57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про виконання програми впровадження профільного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах Бережанського району на 2008-2010 роки, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, духовності, молоді, спорту та засобів масової інформації, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Інформацію про виконання програми впровадження профільного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах Бережанського району на 2008-2010 роки взяти до відома.

2. Вважати виконання заходів по реалізації даної програми з об`єктивних причин неповним.

3. Продовжити термін дії програми впровадження профільного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах району на 2011 рік.

4. Відділу освіти спільно з управлінням фінансів районної державної адміністрації :

4.1. Здійснити конкретні практичні заходи для повноцінного функціонування освітніх округів т а забезпечення їх шкільними автобусами.

4.2. Зміцнити навчально-методичну і матеріально-технічну базу загальноосвітніх навчальних закладів 1-ІІІ ступенів у яких здійснюється профільне навчання.

5. Відділу освіти районної державної адміністрації :

5.1. Активніше використовувати можливості позашкільних навчальних закладів для допрофільної підготовки та профільного навчання.

5.2. Розширювати охоплення сільських дітей позашкільною освітою з метою допрофільної підготовки учнів.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань освіти, культури, духовності, молоді, спорту та засобів масової інформації.

 

Голова районної ради (В.Р.Німко)