Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Вітання
Друк

   

 Дорогі краяни!

Щиро вітаю Вас з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим.

Нехай ці хвилюючі дні Різдвяних свят принесуть

Вам і Вашим родинам світло та радість.

Нехай рік прийдешній буде наповнений

здоров’ям, добробутом, миром та щастям!

Зичу Божої допомоги у всіх добрих справах з вірою, надією

та впевненістю у щасливе майбутнє нашої України!

 

З повагою

                                      Голова Бережанської

                                       районної ради                                                                  В.Ф.Білик

 

 

 
Друк

Шановні працівники місцевих рад, депутати місцевих рад!

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування - найбільш ефективна форма народовладдя. в основі функціонування якого – самоврядна громада.

На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан та культурний розвиток територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів.

Щиро вітаю всіх вас з черговою річницею нашого професійного свята – Днем місцевого самоврядування!

Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною і процвітаючою.

У цей святковий день особливі слова подяки всім ветеранам місцевого самоврядування, які свою трудову діяльність присвятили роботі в радах.

Бажаю вам міцного здоров'я, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні!

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою,

Голова Бережанської районної ради В.Ф.Білик

 
Друк

Шанoвні військoвoслужбoвці, працівники та ветерани ЗСУ!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Збройних Сил України! Висловлюю глибоку подяку за ту відвагу, яку Ви щодня проявляєте захищаючи українську землю, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.

Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни.

Цього святкового дня вітальні слова линуть до усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї Батьківщини.

Від щирого серця вітаю всіх, хто сьогодні захищає нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі. Бажаю вам із честю пройти складні випробування, і з перемогою, живими і здоровими повернутися додому!

Слава Україні!

Голова районної ради                                                                                                                                  Василь Білик

 
Друк

 

Щиро вітаю з Днем Гідності та Свободи! 

День Гідності та Свободи – це свято встановлене з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

У перших лавах борців за нашу свободу завжди були представники молоді. Герої „Небесної Сотні" віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави.

У перші дні після перемоги Революції Гідності, зранена українська земля зіткнулася із підступною агресією. Чимало наших земляків сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України та підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю. 

У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.        

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції      Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
          Слава Україні! Слава її героям!

         Голова районної ради                                                                                              Василь Білик

 

 
Друк

1 листопада - 99 річниця створення Західно-Української Народної Республіки

Дорогі краяни!

1 листопада 1918 року древній Львів замайорів синьо-жовтими знаменами, на мурах міста з'явилося звернення до населення Львова і відозва Національної Ради до галичан про створення Західно-Української Народної Рспубліки.

99 років тому Українські Січові Стрільці повернули державність Галичині після століть чужоземного панування. Акт проголошення ЗУНР створив передумови для об'єднання всіх  українських земель в Соборну Українську Державу.

В той складний період, на жаль, не вдалося зберегти суверенітет і територіальну цілісність молодої Української держави, яку окупували іноземні завойовники, але через сім десятиліть, у серпні 1991 року, Україна відродилася як вільна держава.

Історія ЗУНР – це символ нашого споконвічного прагнення свободи. Вільна Україна завжди була найвищою метою, за яку боролись і вмирали, в яку вірили її кращі сини і дочки.

З нагоди відзначення 99-ї річниці проголошення Західно–Української Народної Республіки щиро вітаємо жителів Бережанщини із цією важливою подією в історії боротьби за Українську державність. Бажаємо мирного неба над українською землею, добра та щастя в кожній родині.

Вічна слава Героям, які полягли за честь і свободу української землі!

Слава Україні!

 

Голова Бережанської

районної ради                                                                                                                  Білик В.Ф.

 
Друк

 

Дорогі краяни!

У святковий день Покрови Присвятої Богородиці, 

75-ї річниці створення Української Повстанської Армії

щиро й сердечно вітаю Вас 
із Днем захисника України,– святом,
 

що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. В це світле свято бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

 

 

З повагою

Голова Бережанської

районної ради                                                                                                                                                          В.Ф.Білик

 
Друк

Результат пошуку зображень за запитом "вітання з днем незалежності україни"

Дорогі краяни!

З нагоди великого національного свята нашої держави –

Дня незалежності України

прийміть найсердечніші вітання і побажання!

Останні події, що відбуваються у нашій державі, звеличили це свято,

надали йому особливого значення.

То ж нехай у цей день наші серця наповнюються гордістю за нашу державу,

прагненням до єдності та порозуміння,

а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

 

 

 

З повагою

Голова Бережанської

районної ради                                                                                                                              В.Ф.Білик

 
Друк
 
Друк

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БЕРЕЖАНСЬКОГО РАЙОНУ!

Щиро вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ми прожили з Вами ще один рік – непростий, нелегкий.  Для когось це просто календарний рік, а для нас українців– це епоха. Епоха боротьби за нашу свободу, за нашу незалежність, за наше право жити, за наше право мати свою країну – свою Україну, за право бути європейською державою.

Не все було бездоганно, але  ми рухались вперед і спільними зусиллями влади та громад у багатьох важливих сферах нашого району досягли суттєвих зрушень. І ми вдячні  усім, хто допомагав нам у цьому.

Попереду – новий 2017 рік, який несе чимало змін для країни та району зокрема. То ж нехай радість Новоріччя та Різдва дасть нам усім наснагу продовжити всі розпочаті добрі справи!

Нехай Новонароджений Спаситель щедро обдарує Вас та Ваші сім’ї своїми ласками. Нехай Різдвяні дзвони та українські колядки принесуть у Ваші серця, мир і спокій, а Вифлеємський вогонь зігріє своїм теплом Ваші домівки, щоб зі спокоєм у серці та з вірою в душі ми могли вітати світ та одне одного словами:

Христос Рождається!                                Славіте Його!

 
Друк

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Місцеве самоврядування - найбільш ефективна форма народовладдя. Це свято суспільства, в основі функціонування якого – самоврядна громада.

Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною і квітучою.

Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, добробуту, великого людського щастя, успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування як запоруки утвердження свободи, незалежності і демократії та невичерпної енергії у благородній праці на благо рідної України, її славного народу.

З повагою,

Голова Бережанської

районної ради                                                                                                                             В.Ф.Білик

 
Друк

Привітання

голови районної ради з Днем учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Одну з найбільших світових техногенно-екологічних катастроф - аварію на Чорнобильській атомній знає і пам'ятає весь світ. І насамперед – Україна, на землі якої і в серці її народу залишилась незагоєна рана. На згадку про цей чорний день була заснована дата 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Ще одна назва цього свята - День ліквідатора.

Це свято в Україні вперше започатковано 14 грудня 2006 року – у день 20-ої річниці офіційного прийняття в експлуатацію укриття над четвертим зруйнованим реактором ЧАЕС. Цей день це не тільки пам'ять про загиблих товаришів, а й пам'ятна дата, яка нагадує усім нам про героїчні зусилля наших співвітчизників, які вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією, жертвуючи своїм життя та здоров'я заради спасіння нашої землі і людей від страшної аварії, наслідки якої ще довго не даватимуть спокою людству.

Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян переселено у безпечні місця з 30 – кілометрової Чорнобильської зони.

Наслідки техногенної катастрофи були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність багатьох ліквідаторів – чорнобильців.

2016 рік в Україні оголошено як рік пам’яті жертв Чорнобиля. Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом. Невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту, який відкрився у раніше мало кому відомому куточку українського Полісся – Чорнобилі, назавжди залишиться в серцях наших людей.

Від імені всього депутатського корпусу і від себе особисто щиросердечно дякую Вам, шановні ліквідатори - чорнобильці за ваш Подвиг. Бажаю Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка та постійна увага і турбота держави!

З повагою голова районної ради                                                                                                                                                           Білик В.Ф.

 


Сторінка 1 з 3