Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Вітання
Друк
 
Друк

Дорогі краяни! 

Щиро вітаю Вас з державним святом України

Д Н Е М   К О Н С Т И Т У Ц І Ї.  

Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи,

закріпив ідеали справедливості та рівності,  які сповідують усі цивілізовані країни світу.

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод,

зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

Бажаю Вам, здоров’я, щастя і віри у високе призначення

та світле майбутнє України.

З повагою


                                   Голова Бережанської

                                   районної ради                                                                                                           В.Ф.Білик

 
Друк

Дорогі випускники, школярі! Вельмишановні вчителі, батьки!

Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Низько вклоняємось батькам, які дбали про виховання своїх дітей, учителям – за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.


                           Голова Бережанської районної ради                                                            В.Ф.Білик

 
Друк

 

Шановні жителі Бережанського району!


День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Зичу вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких.

Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

Нехай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією на розквіт нашої рідної України.


З повагою

Голова Бережанської

районної ради                                                                                     В.Ф. Білик

 
Друк

                          

                            Дорогі наші матері!

 

    Всі найдорожчі святині на землі названі і освячені іменем матері,

бо з іменем цим пов’язане саме життя на землі. Українська матір

завжди дивувала світ,

вона зберегла основи моралі, ідеали добра, честі і благородства.

   Потенціал її розуму, серця, духовності воістину невичерпний.

   Не можна у цей прекрасний день обійти увагою жодну матір:

молоду і сивочолу,

у розквіті сил і згорблену працею та літами, багатодітну і одиноку.

   Кожен із нас має свою єдину неньку. І маємо спільну матір – Україну.

   Любімо ж її, як рідну.

   Для неї наші матері народжують і виховують синів і дочок. Тож поки живемо, шануймо їх обох, маму і Україну,

даруймо їм радість і всі свої найчистіші і найсвятіші помисли.

 

                                                    Зі святом вас, ДОРОГІ  НАШІ  МАТЕРІ!

 

             З повагою,

            голова районної ради                                                                                   В.Ф.Білик

 
Друк

Дорогі жителі Бережанського району!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Сердечно вітаю Вас з найсвітлішим святом Христового Воскресіння. Бажаю Вам душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру, добробуту, злагоди, достатку, віри і щирої любові Вам та Вашим родинам.

Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттям абсолютного щастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією. Кожна Ваша молитва нехай єднає Вас з відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням.

 

З повагою,

Голова Бережанської

районної ради                                                                                                                                        В.Ф.Білик  

 
Друк

   

 Дорогі краяни!

Щиро вітаю Вас з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим.

Нехай ці хвилюючі дні Різдвяних свят принесуть

Вам і Вашим родинам світло та радість.

Нехай рік прийдешній буде наповнений

здоров’ям, добробутом, миром та щастям!

Зичу Божої допомоги у всіх добрих справах з вірою, надією

та впевненістю у щасливе майбутнє нашої України!

 

З повагою

                                      Голова Бережанської

                                       районної ради                                                                  В.Ф.Білик

 

 

 
Друк

Шановні працівники місцевих рад, депутати місцевих рад!

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування - найбільш ефективна форма народовладдя. в основі функціонування якого – самоврядна громада.

На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан та культурний розвиток територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів.

Щиро вітаю всіх вас з черговою річницею нашого професійного свята – Днем місцевого самоврядування!

Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною і процвітаючою.

У цей святковий день особливі слова подяки всім ветеранам місцевого самоврядування, які свою трудову діяльність присвятили роботі в радах.

Бажаю вам міцного здоров'я, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні!

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою,

Голова Бережанської районної ради В.Ф.Білик

 
Друк

Шанoвні військoвoслужбoвці, працівники та ветерани ЗСУ!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Збройних Сил України! Висловлюю глибоку подяку за ту відвагу, яку Ви щодня проявляєте захищаючи українську землю, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.

Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни.

Цього святкового дня вітальні слова линуть до усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї Батьківщини.

Від щирого серця вітаю всіх, хто сьогодні захищає нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі. Бажаю вам із честю пройти складні випробування, і з перемогою, живими і здоровими повернутися додому!

Слава Україні!

Голова районної ради                                                                                                                                  Василь Білик

 
Друк

 

Щиро вітаю з Днем Гідності та Свободи! 

День Гідності та Свободи – це свято встановлене з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

У перших лавах борців за нашу свободу завжди були представники молоді. Герої „Небесної Сотні" віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави.

У перші дні після перемоги Революції Гідності, зранена українська земля зіткнулася із підступною агресією. Чимало наших земляків сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України та підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю. 

У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.        

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції      Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
          Слава Україні! Слава її героям!

         Голова районної ради                                                                                              Василь Білик

 

 
Друк

1 листопада - 99 річниця створення Західно-Української Народної Республіки

Дорогі краяни!

1 листопада 1918 року древній Львів замайорів синьо-жовтими знаменами, на мурах міста з'явилося звернення до населення Львова і відозва Національної Ради до галичан про створення Західно-Української Народної Рспубліки.

99 років тому Українські Січові Стрільці повернули державність Галичині після століть чужоземного панування. Акт проголошення ЗУНР створив передумови для об'єднання всіх  українських земель в Соборну Українську Державу.

В той складний період, на жаль, не вдалося зберегти суверенітет і територіальну цілісність молодої Української держави, яку окупували іноземні завойовники, але через сім десятиліть, у серпні 1991 року, Україна відродилася як вільна держава.

Історія ЗУНР – це символ нашого споконвічного прагнення свободи. Вільна Україна завжди була найвищою метою, за яку боролись і вмирали, в яку вірили її кращі сини і дочки.

З нагоди відзначення 99-ї річниці проголошення Західно–Української Народної Республіки щиро вітаємо жителів Бережанщини із цією важливою подією в історії боротьби за Українську державність. Бажаємо мирного неба над українською землею, добра та щастя в кожній родині.

Вічна слава Героям, які полягли за честь і свободу української землі!

Слава Україні!

 

Голова Бережанської

районної ради                                                                                                                  Білик В.Ф.

 


Сторінка 1 з 3