Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Вітання
Друк

ДОРОГІ КРАЯНИ!

 

22 січня 1919 року – день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки – увійшов в історію як символ споконвічного прагнення українців до возз’єднання у єдиній державі.

Об’єднана ідея соборності українських земель як ніколи актуальна для нашого сьогодення. Осмислення історичного досвіду боротьби наших предків засвідчує, що наша сила – в єдності, отже, готовність до порозуміння та спільного долання перешкод, віра в майбутнє України зроблять нас нездоланними на шляху до утвердження української державності.

Тож плекаймо все те, що сприяє утвердженню загальнонаціональної єдності, пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності та державності.

З нагоди Дня соборності України бажаю всім добра, миру, злагоди та спільної праці на користь України.

 

В. Білик,

голова районної ради

 
Друк

 

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період українському народу вдалося збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну. Вірю, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням  ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Низький уклін волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

Шановні військовослужбовці, бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

Голова районної ради                                                   В.Ф. Білик

 
Друк

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Місцеве самоврядування - найбільш ефективна форма народовладдя. Це свято суспільства, в основі функціонування якого - самоврядна громада.

Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною і квітучою.

Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, добробуту, великого людського щастя, успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування як запоруки утвердження свободи, незалежності і демократії та невичерпної енергії у благородній праці на благо рідної України, її славного народу.

З повагою, 

Голова Бережанської  районної ради                                                      В.Ф.Білик 

 


Сторінка 5 з 5