Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Звернення, заяви, оголошення
Друк

Звернення

 депутатів Бережанської районної ради щодо надання допомоги в запобіганні поширенню та лікуванні наслідків зараження коронавірусом

Бережанщина, як уся Україна, цілий світ переживає нелегкі часи. Разом із економічною кризою, війною на Сході держави, ми опинилися у зоні надзвичайної, незрозумілої, важко виліковної небезпеки – пандемії коронавірусу. Її подолання – це серйозний виклик жителям України, органам влади, місцевим громадам, підприємствам та установам. Усе суспільство повинно об’єднатися заради боротьби з пандемією та подолання її наслідків. Ми повинні працювати на випередження, оскільки біда може неочікувано увійти до кожної родини.

Бережанщина завжди була краєм відповідальних, свідомих, патріотичних, готових на жертовність людей. У боротьбі з епідемією ми не можемо ділитися на політичні табори, на конфесії, на прихильників тих чи інших лідерів. Ми маємо стати сильною, єдиною, згуртованою нацією, яка готова подолати це випробовування.

Потрібно діяти швидко і ефективно!

Закликаємо, просимо усіх людей доброї волі, бізнесменів, підприємців, депутатів усіх рівнів стати меценатами та долучитися до збору коштів для закупівлі засобів індивідуального та іншого медичного обладнання, які вкрай необхідні медичним закладам.

Реквізити для перерахунку коштів:

КНП Бережанська ЦРЛ

Бережанської районної ради

47501, м. Бережани, вул. С. Бандери, 21

р/р UA913387830000026005055122979

в Приватбанк

тел./факс. (03548) 21609

код ЄДРПОУ 02000435

Зазначаємо, що за рахунок коштів районного та міського бюджетів, бюджетів Саранчуківської та Нараївської ОТГ, сукупно виділено 440000 грн. на фінансування першочергових заходів на боротьбу з епідемією коронавірусу.

Переконані, що спільними зусиллями ми подолаємо загрозу життю людей.

Дякуємо за розуміння.

Схвалено на 62-ій сесії

Бережанської районної ради

сьомого скликання

17 березня 2020 року

 
Друк

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України та Верховної Ради України

   Ми, депутати Бережанської районної ради стурбовані рішенням представників України у Тристоронній контактній групі, щодо створення Консультативної ради в рамках політичної підгрупи, до складу якої увійдуть на рівних правах представники України та окремих районів Донецької та Луганської областей України. Одночасно, патріотична громадськість обурена заявами деяких посадових осіб держави, які вважають, що на сході України відбувається внутрішній збройний конфлікт.

  Вважаємо, що такі дії протирічать закріпленій у законодавстві України позиції нашої держави, яка підтримана світовою спільнотою, про збройну агресію Російської Федерації, яка окупувала Автономну Республіку Крим та частину територій України у Донецькій та Луганській областях. Будь-яке потурання та контакти з органами окупаційної влади , які сформовані та підтримуються Російською Федерацією, нівелюють жертви захисників України, сприяють ухиленню від відповідальності воєнних злочинців, призведуть до програшу України в Міжнародному кримінальному суді, Міжнародному суді ООН, Європейському суді з прав людини та закордонних арбітражах у справах, пов’язаних з російською агресією, спричинить загостренню суспільно– політичної ситуації в Україні та скасуванню санкцій держав світу - наших партнерів стосовно Російської Федерації.

    У зв’язку з цим, звертаємось до Президента України Володимира Зеленського та Верховної Ради України:

- дати оцінку незаконним діям учасників Тристоронньої контактної групи в Мінську;

- не допустити реалізації оприлюднених рішень щодо створення Консультативної групи у форматі, що суперечить національним інтересам України.

    Ні – капітуляції України! Слава Україні!

Схвалено на 62-ій сесії

Бережанської районної ради

сьомого скликання

17 березня 2020 року

 
Друк

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Бережанської районної ради до Президента України,

Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України

щодо перегляду запроваджених правил нормативно-грошової оцінки земель

сільськогосподарського призначення у 2018 році

     Ми, депутати Бережанської районної ради, вкрай стурбовані ситуацією, яка склалась через впровадження нових правил нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення в Україні та на місцях. Це пояснюється наступними обставинами.

   На виконання вимог статті 20 Закону України № 1378 «Про оцінку земель», згідно Постанови Кабінету Міністрів України “Про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення” від 07.02.2018 р. № 105 проводилась робота по впровадженню загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Відповідно до наказу Мінагрополітики України від 16.11.2018 № 552 нова грошова оцінка введена в дію з 01 січня 2019 р. Чи не найголовнішою особливістю оновлених правил стала відміна необхідності складання технічної документації з нормативної грошової оцінки для окремих ділянок сільськогосподарського призначення.

 Однак, зазначимо, що запровадження нової нормативної грошової оцінки (НГО) земель сільгосппризначення зумовило зниження у 2019 році рівня доходів бюджетів різних рівнів – передусім, бюджетів територіальних громад, розташованих на сільських територіях. За підрахунками різних науковців, внаслідок запровадження нового підходу до оцінки сільгоспугідь з метою їхнього оподаткування, загалом по Україні в 2019 р. показник нормативно-грошової оцінки (далі – НГО) знизився майже на 15% проти рівня 2018 року, що вимірюється бюджетними втратами приблизно у розмірі 2 млрд. грн.

  На відсоток зниження НГО зменшилися і податкові надходження до бюджетів органів місцевого самоврядування. Адже, відповідно до норм Податкового кодексу України, органи місцевого самоврядування ухвалюють рішення щодо зміни розміру ставок місцевих податків – передусім це стосується земельного податку – до початку наступного бюджетного періоду. Втрати доходів бюджетів місцевого самоврядування внаслідок застосування у 2019 році нової НГО земель сільгосппризначення визначилися зниженням надходжень від:

- земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності;

- єдиного податку четвертої групи – у разі, якщо платники податку зазначили у відповідних деклараціях нову НГО;

- ПДФО із орендної плати за землі приватної власності – у разі, якщо у таких договорах була прив’язка до НГО як бази нарахування орендної плати, а додатковий договір щодо коригування показника НГО у 2019 році не було укладено. У цьому випадку зниження надходжень спостерігалось по бюджетах ОТГ або районів (в залежності від рівня впровадження процесів децентралізації в регіоні), а також обласних та державного бюджетів, оскільки до останнього спрямовується 25% ПДФО з орендних доходів та військовий збір.

   Дана проблема поглиблюється ще й прийнятими наприкінці 2018 року змінами до Податкового кодексу України, внаслідок яких індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації НГО сільгоспугідь, застосовується із значенням 100%. Внаслідок цього, низький показник НГО земель сільгосп призначення, що запроваджений із 2019 року, фактично заморожується на найближчі шість років – до 2025 року.

   Відповідно, запровадження нової НГО земель сільгосп призначення уже призвело до втрат доходної бази бюджетів для окремих територіальних громад та суттєво знижує загальний фіскальний потенціал громад у подальшому, адже основним доходним джерелом формування їхніх бюджетів є надходження від земель сільгосп призначення.

  Зважаючи на вищевикладене, ми, депутати Бережанської районної ради, звертаємось до Президента України, Кабінет Міністрів України та Верховної Ради України щодо перегляду запроваджених правил нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення України задля врахування інтересів місцевих громад.

Схвалено на 62-ій сесії

Бережанської районної ради

сьомого скликання

17 березня 2020 року

 
Друк

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Бережанської районної ради до Президента України

та Премєр-міністра України щодо відміни постанови НКРЕКП

про абонплату за транспортування газу

    Ми, депутати Бережанської районної ради, реагуючи на звернення громадськості району, звертаємось до Президента України та Прем’єр-міністра України з вимогою скасувати додаткову необґрунтовану абонплату за транспортування газу, введену постановою НКРЕКП.

    Не зважаючи на те, що в цьому році, через сприятливі погодні умови, споживання газу є значно меншим, уряд у розрахунках заклав дані за попередній рік. Таким чином, наші мешканці району та всі українські громадяни сплачують значно більшу суму за фактично не надані послуги. Це є справжня зневага до наших жителів та всіх українців.

  Окрім того, вимога щодо сплати за транспортування, попри те, що люди не користувались газом, є безпідставною і порушує Закон України “Про захист прав споживачів”.

  У всіх наших навчальних закладах та адміністративних установах проводяться жорсткі заходи економії, багато з них систему опалення переведено на альтернативні джерела. Не зважаючи на це, Уряд хоче цю суму економії забрати у людей у вигляді додаткової оплати за газ. Це є справжній удар по фінансовому становищу малозабезпечених верств, особливо пенсіонерах та кожній українській сім’ї у цілому.

 Вважаємо, абонплату за транспортування газу абсурдною і несправедливою, адже більшість мереж будувалися силами і коштом самих людей, або за рахунок місцевих бюджетів, тобто коштом платників податків.

   Враховуючи вище викладене, ми депутати Бережанської районної ради, вимагаємо від Президента України та Прем’єр-міністра України скасувати абонплату за транспортування газу.

   Ми вимагаємо поваги до українського народу.

Схвалено на 62-ій сесії

Бережанської районної ради

сьомого скликання

17 березня 2020 року

 
Друк
 
Друк

 

                                                                                                             ___________                                 

                                                                                                                                                 (дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі
                                                                                                                                                   з оцінки впливу на довкілля (автоматично
                                                                                                                                                    генерується програмними засобами ведення
                                                                                                                                                      Реєстру, не зазначається суб’єктом
                                                                                                                                                       господарювання)

                                                                                                                                                         20196133863

                                                                                                                                                   (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на
                                                                                                                                                            довкілля планованої діяльності)

Оголошення

про початок громадського обговорення звіту

з оцінки впливу на довкілля


   Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності,

зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій

громадськості до планованої діяльності.

     1. Планована діяльність.  

   Планова діяльність полягає у видобуванні корисних копалин - вапняки на Потуторському родовищі в Бережанському

районі Тернопільської області. 

   Враховуючи гірничо-геологічні умови залягання корисної копалини і розкривних порід, їх фізико-механічні

властивості, потужність шарів залягання, рельєф місцевості, дальність транспортування гірничої маси, річний об'єм

видобувних і розкривних робіт, передбачають транспортну систему розробки з паралельним просуванням розкривних

і видобувних уступів.

   Розробка Потуторського родовища планується без застосування буро-вибухових робіт та попереднього розпушення

корисної копалини. Видобуток вапняків передбачають безпосередньою екскавацією екскаватором в автотранспорт. Для

допоміжних робіт використовуватимуть бульдозер.

   Проектна потужність Потуторського родовища вапняків складає в межах від 200 до 800 тис.т. вапняків в рік.


     2. Суб’єкт господарювання.

   Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОТУТОРИ-КАМІНЬ»,

   Код згідно з ЄДРПОУ 42363299

   Місцезнаходження юридичної особи:

   47524, Тернопільська обл., Бережанський район, село Потутори, вулиця Дуда, будинок 14.

   Контактний номер телефону: +380685365790

   Е-mail: potutory_kamin@ukr.пеt


     3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення.

   Міністерство екології та природних ресурсів України. Адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Липківського, 35, 

тел. (044) 206-20-89, (044) 206-31-40. Е-шаіІ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

   Контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України.


     4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме

результати оцінки впливу на довкілля.

   Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде, отримання Спеціального

дозволу на користування надрами, що видається Державною службою геології та надр України


     5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи

інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань. 

   Тривалість громадського обговорення становить 30 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з

моменту офіційного опублікування цього оголошення (вказується у шапці оголошення) та надання громадськості

доступу до звіту із оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, що передається для видачі висновку про

оцінку впливу на довкілля.

   Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження чи

пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та

пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських

слухань із занесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не

розглядаються.

   Громадські слухання відбудуться:

   06 вересня 2019 року, о 15:00 годині, за адресою: 47524, Тернопільська область, Бережанський район,

   с.Потутори, в приміщенні Потуторської сільської ради.


     6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до

звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності.

   Міністерство екології та природних ресурсів України.

   Поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Липківського, 35, тел. (044) 206-33-02, (044) 206-31-39

   Відділ оцінки впливу на довкілля: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. (044) 206-20-89, (044) 206-31-40

   Контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України


     7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються

зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій.

   Міністерство екології та природних ресурсів України.

   Поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Липківського, 35, тел. (044) 206-33-02, (044) 206-31-39

   Відділ оцінки впливу на довкілля: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. (044) 206-20-89, (044) 206-31-40

   Контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України

   Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці

другому пункту 5 цього оголошення.


     8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

   Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці

впливу на довкілля.


     9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від

приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з

ними

   - в робочі часи з 30.07.2019 року в приміщенні за адресою: Потуторська сільська рада с.Потутори, Бережанського

району, Тернопільської області.

   Контактна особа - Люшняк Андрій Романович тел.: (03548) 32431


 


 
Друк

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади
директора комунального некомерційного підприємства
«Бережанськ
а центральна районна лікарня»

На підставі рішення Бережанської районної ради від 12.03.2019 року № 459 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня».

Конкурсна комісія оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради.

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу – 47501, м.Бережани, вул. Степана Бандери,21.

Основний напрям діяльності - надання медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає (перебуває) на території Бережанського району Тернопільської області, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров'я.

Фінансове забезпечення діяльності підприємства здійснюється за рахунок цільових коштів, коштів місцевого бюджету, власних надходжень та інших джерел не заборонених законодавством.

Кваліфікаційні вимоги щодо директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня»» - повна вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Управління та адміністрування» (за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент») або «Охорона здоров’я» з наступною спеціалізацією зі спеціальності «Організації і управління охороною здоров’я» або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки».

Стаж на керівних посадах в закладах охорони здоров’я не менше 5 років.

Прийом документів проводиться за адресою: м.Бережани, вул. Шевченка, 15, адмінбудинок Бережанської районної ради, каб.23 з 1000 год до 1600 год у робочі дні з 08.04.2019 року по 23.04.2019 року.

Номер телефону для довідок 0982896117 та адреса електронної пошти office@ berezhany-rrada.gov.ua

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за відповідною формою;
 

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних;

7) власну концепцію розвитку та функціонування комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради у короткотерміновій та довготерміновій перспективі обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідка МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за відповідною формою;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»). 

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

 
Друк
 
Друк

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неможливості підвищення ціни на газ для населення

Підвищення ціни на газ стало однією з найскладніших для України вимог МВФ щодо продовження співпраці та отримання кредитів міжнародних фінансових організацій з метою забезпечення фінансової стабільності у державі.

Ми, депутати Бережанської районної ради, наголошуємо на тому, що будь-яке підвищення ціни на житлово-комунальні послуги для населення, зокрема на газ, суттєво вплине на добробут українських родин. Унаслідок збільшення тарифів мільйони громадян нашої країни не матимуть змоги сплачувати за комунальні послуги й опиняться за межею бідності, знизиться платоспроможність українців, зросте трудова міграція, а в підсумку це матиме довготривалі негативні соціальні й економічні наслідки, вкрай дестабілізує суспільну ситуацію, що особливо небезпечно в умовах російської агресії. Вважаємо, що підвищення ціни на газ порушує Конституційні права громадян України на достойний рівень життя, а тому є неприпустимим. Наголошуємо, що внутрішні резерви України за умови їх ефективного використання та викорінення корупції дозволять забезпечити економічну незалежність держави, у т.ч. й енергетичну. Ми переконані, що спершу необхідно підвищити зарплати українцям, а вже потім – ціни на газ. Змінюючи тарифи, потрібно застосовувати субсидійні виплати для компенсації зростання видатків із сімейних бюджетів українських родин.

Саме тому ми, депутати Бережанської районної ради, маємо обов’язок стати на захист людей, що нас обирали, та від імені всіх жителів, звернутися до керівництва держави з вимогою не підвищувати ціни на газ та створити українцям належні умови для економічної стабільності. Ми усвідомлюємо зобов’язання України перед МВФ, проте вважаємо, що які вимоги не ставили б міжнародні кредитори, завданням влади передовсім є захист своїх громадян.

Прийнято на сесії

Бережанської районної ради

«26» жовтня 2018 року

 
Друк

Президенту України Порошенку П.О.

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Тернопільської обласної ради

щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та добровольцям-учасникам антитерористичної операції за рахунок субвенції з Державного бюджету України

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» затверджено Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах (далі – Порядок).

Дія Порядку поширюється на окремі категорії осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Вважаємо, що вказаний Порядок призводить до обмеження пільг особам, які відповідно до пункту 7 частини першої статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (зокрема учасники бойових дій) мають право на безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів незалежно від відстані та місця проживання.

Враховуючи наведене, ми, депутати Тернопільської обласної ради, просимо відновити фінансування компенсації окремим категоріям громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та добровольцям-учасникам  антитерористичної операції за рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам у безготівковій формі.

Прийнято

09 серпня 2018 року на десятій сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання

м. Тернопіль 

 

 
Друк

 

Увага!

До відома депутатів районної ради та запрошених!

Засідання 37 сесії районної ради переноситься на п'ятницю,

28 вересня 2018 року.


Початок роботи о 10:00 год.

 


Сторінка 1 з 2