Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Звернення, заяви, оголошення
Друк

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання рішення районної ради від 12 березня 2019 року №459 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня», Бережанська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії по проведенню конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» .

Склад комісії 8 членів, з них:

- 4 представники органу управління (районна рада);

- 4 представники, делеговані громадськими об’єднаннями (організаціями) Бережанського району з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та /або у сфері запобігання корупції та антикорупційної діяльності (з умовою реєстрації таких громадських об’єднань (організацій) не менше як 2 роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) – по одній особі від кожного громадського об’єднання (організації).

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подавати начальнику відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату районної ради (каб.№ 21), (телефон для довідок: 0974801100 ) до 29.03.2019 року включно, у паперовому вигляді:

1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадського об’єднання (організації), із зазначенням кандидатури, яка рекомендується для включення до складу конкурсної комісії. До листа додається заява-згода кандидата на участь у роботі комісії;

2) копія статуту громадського об’єднання ( організації), завірена належним чином.

 

 
Друк

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неможливості підвищення ціни на газ для населення

Підвищення ціни на газ стало однією з найскладніших для України вимог МВФ щодо продовження співпраці та отримання кредитів міжнародних фінансових організацій з метою забезпечення фінансової стабільності у державі.

Ми, депутати Бережанської районної ради, наголошуємо на тому, що будь-яке підвищення ціни на житлово-комунальні послуги для населення, зокрема на газ, суттєво вплине на добробут українських родин. Унаслідок збільшення тарифів мільйони громадян нашої країни не матимуть змоги сплачувати за комунальні послуги й опиняться за межею бідності, знизиться платоспроможність українців, зросте трудова міграція, а в підсумку це матиме довготривалі негативні соціальні й економічні наслідки, вкрай дестабілізує суспільну ситуацію, що особливо небезпечно в умовах російської агресії. Вважаємо, що підвищення ціни на газ порушує Конституційні права громадян України на достойний рівень життя, а тому є неприпустимим. Наголошуємо, що внутрішні резерви України за умови їх ефективного використання та викорінення корупції дозволять забезпечити економічну незалежність держави, у т.ч. й енергетичну. Ми переконані, що спершу необхідно підвищити зарплати українцям, а вже потім – ціни на газ. Змінюючи тарифи, потрібно застосовувати субсидійні виплати для компенсації зростання видатків із сімейних бюджетів українських родин.

Саме тому ми, депутати Бережанської районної ради, маємо обов’язок стати на захист людей, що нас обирали, та від імені всіх жителів, звернутися до керівництва держави з вимогою не підвищувати ціни на газ та створити українцям належні умови для економічної стабільності. Ми усвідомлюємо зобов’язання України перед МВФ, проте вважаємо, що які вимоги не ставили б міжнародні кредитори, завданням влади передовсім є захист своїх громадян.

Прийнято на сесії

Бережанської районної ради

«26» жовтня 2018 року

 
Друк

Президенту України Порошенку П.О.

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Тернопільської обласної ради

щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та добровольцям-учасникам антитерористичної операції за рахунок субвенції з Державного бюджету України

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» затверджено Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах (далі – Порядок).

Дія Порядку поширюється на окремі категорії осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Вважаємо, що вказаний Порядок призводить до обмеження пільг особам, які відповідно до пункту 7 частини першої статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (зокрема учасники бойових дій) мають право на безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів незалежно від відстані та місця проживання.

Враховуючи наведене, ми, депутати Тернопільської обласної ради, просимо відновити фінансування компенсації окремим категоріям громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та добровольцям-учасникам  антитерористичної операції за рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам у безготівковій формі.

Прийнято

09 серпня 2018 року на десятій сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання

м. Тернопіль 

 

 
Друк

 

Увага!

До відома депутатів районної ради та запрошених!

Засідання 37 сесії районної ради переноситься на п'ятницю,

28 вересня 2018 року.


Початок роботи о 10:00 год.

 
Друк

ЗАЯВА

Бережанської районної ради Тернопільської області про підтримку звернення Президента України, Верховної ради України до 

Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні

Бережанська районна рада Тернопільської області підтримує звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні від 17 квітня 2018 року.

Вважаємо, що таке рішення Константинопольської Матері-Церкви буде актом глибокої історичної справедливості, оскільки саме з Константинополя Україна прийняла Хрещення. Рішення про автокефалію сприятиме міжконфесійному і церковно-державному діалогу в Україні на засадах релігійної свободи та міжконфесійного миру, стане важливим кроком для забезпечення прав, свобод та релігійних потреб громадян. Створення автокефальної Православної Церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства, усуне ще одну можливість деструктивного втручання ворожих зовнішніх сил у політичні та соціальні процеси в Україні.

В діях центральних органів влади, органів місцевого самоврядування немає втручання у питання віросповідання, адже річ іде у сприянні щодо визнання однієї з найбільших традиційних Церков України. Це не тільки не суперечить Конституції України, але є прямим обов’язком держави, який закріплений ст.30 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».

Впродовж століть Церква була не тільки релігійним, а й духовно-патріотичним виховником української нації, тому ми не можемо залишитись осторонь процесів утвердження та визнання автокефалії і нехай нам у цьому допоможе Господь.

Прийнято на тридцять другій сесії

Бережанської районної ради

16 травня 2018 року

 

 
Друк
 
Друк

«Корпус миру США в Україні»

Американське урядове агентство «Корпус миру США в Україні» оголошує конкурс з пошуку партнерів в рамках проекту «Розвиток громад» серед  громадських або благодійних організацій, органів місцевого самоврядування (сільські, селищні, міські, районні та обласні ради, ЦНАПи), державних установ (центри зайнятості, музеї, бібліотеки, національні парки) та комунальних установ (агенції економічного або регіонального розвитку).

Що це Вам дає?

1) До Вас, на безоплатній основі, завітає американський волонтер, який впродовж двох років надаватиме професійну допомогу в реалізації проектів, спрямованих на:

- посилення громадянського суспільства;

- сталий організаційний розвиток;

- покращення економічних можливостей;

- ефективне місцеве самоврядування (децентралізацію).

2) Корпус Миру пропонуватиме приймаючій стороні безкоштовні тренінги з планування та управління проектами та інших тем;

3) Приймаюча сторона може подавати заявки на міні-гранти, які адмініструє Корпус Миру;

4) Корпус Миру буде намагатися всіляко підтримувати тих українських партнерів, які проявили свої лідерські якості через співпрацю з волонтером;

5) Спілкуватися з носієм англійської мови (перед приїздом в Україну волонтери вивчають українську мову).

Що від Вас потрібно?

1) Бажання прийняти у себе на два роки американського волонтера;

2) Заповнити і подати: Анкету для запрошення волонтера Корпусу Миру з проекту «Розвиток громад» + дві Анкети з описом приймаючих родин (прикріплені файлі);

3) Забезпечити волонтера проживанням та одноразовим харчування в українській родині на перших 6 місяців. (Партнерським внеском у співпрацю з Корпусом Миру з боку приймаючої організації та її партнерів є пошук та вибір української сім’ї, яка б погодилася приймати в себе волонтера Корпусу Миру впродовж перших шести місяців роботи волонтера. Для цього приймаюча сторона визначає дві (2) родини, які мають добру репутацію у громаді та готові прийняти в себе волонтера. Під час зустрічі між працівником Корпусу миру та запропонованими родинами, одну з цих родин буде визначено як основну приймаючу).  Волонтер повинен проживати в кімнаті, яка зачиняється зсередини на замок чи защіпку і укомплектована найнеобхіднішими для проживання меблями та предметами побуту: (письмовий) стіл, як мінімум два стільці або крісло, настільну лампу, книжкову поличку, ліжко з матрацом,  подушку, ковдру, гардеробну шафу та дзеркало (див. Анкету для приймаючих родин). Для компенсації за спожиті комунальні послуги та одноразове харчування, волонтер робитиме щомісячний внесок до сімейного бюджету у розмірі 2,700 гривень. Будь-які інші домовленості щодо харчування можуть здійснюватися в індивідуальному порядку між родиною та волонтером без втручання Корпусу миру.

4) Забезпечити умови для роботи волонтера (Див. с.5 Супровідного листа)

Куди надсилати заповнені анкети?

Заповнені анкети мають бути надіслані керівнику проекту «Розвиток громад» Роману Олексенку на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Кінцевий термін подачі заповнених анкет 31 січня 2018 р.

Отримати детальнішу інформацію про проект, умови співпраці, а також анкети можна на офіційному сайті Корпусу миру США в Україні за посиланням:https://www.peacecorps.gov/ukraine/projects/

Тернопоільський Центр розвитку місцевого самоврядування готовий допомогти із заповненням заявки (звертайтеся до радника з питань комунікації Наталії Стрельбіцької  - 0672849881)


З повагою

Віктор Литвинчук
Директор

Тернопільського відокремленого підрозділу
установи "Центр розвитку місцевого самоврядування"

2, Олени Кульчицької, 2 поверх
Тернопіль, 46001
Україна

М: +38 0673542965

Е: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

За бланками анкет звертайтесь  -    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Друк

  

Відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту у м. Бережани

 

17 серпня 2017 року об 11.00 год. на площі міста Бережани за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда КОЛЬЦОВА та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Ірини ХОНДОГІЙ відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту у віддалених населених пунктах Тернопільської області з питань правового інформування населення.

Під час зустрічі з громадськістю відбудеться ознайомлення місцевих жителів із інформаційною компанією про запуск Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!», основною метою якого є сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, поширення знань та освітня місія, яка сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки, створення при Тернопільській обласній державній адміністрації оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю, а також про роботу мобільних інформаційних пунктів з питань правового інформування населення, з он-лайн сервісами, пріоритетами діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області.

Також, громадяни міста та району матимуть можливість отримати відповіді на питання, що їх цікавлять особисто.

З графіком роботи мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

 

Юстиція – відкрита для людей!

 

Начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

                           Едуард КОЛЬЦОВ 

 Директор Регіонального                    центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області

                                 Ірина ХОНДОГІЙ 

 

 

ПОГОДЖЕНО

 

ПОГОДЖЕНО

 

Начальник Головного територіального

управління юстиції у Тернопільській області

Директор Регіонального центру з

надання безоплатної вторинної

правової допомоги у Тернопільській області

 

 

________________________ Едуард КОЛЬЦОВ

                           ______________________ Ірина ХОНДОГІЙ

 

ГРАФІК

роботи мобільних інформаційних пунктів

у населених пунктах Тернопільської області

 

№ п/п

Назва адміністративно-територіальної одиниці щодо якої проводиться правове інформування населення

Місце проведення

Дата проведення

Час проведення

Склад робочої групи

 

 

 

 

 

 

  1.  

м. Бережани

с.Лапшин, с.Нараїв, с.Шибалин

м. Бережани

Бережанського р-ну

17.08.2017

11.00-13.00

Кольцов Е.С., начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Хондогій І.В., директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області;

Хічій А.М., заступник начальника управління з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби,

Івасюк Ю.В., заступник начальника Управління державної реєстрації – начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації,

Ліщина Т.П., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти,

Ванкевич О.О., в.о.начальника відділу з питань нотаріату,

Гетьман Л.П., завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації,

Франків Ю.Б., начальник відділу правової інформації та консультацій Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

Процик П.Б., начальник відділу «Бережанське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової

 

 
Друк

Президенту України

Кабінету Міністрів України

Верховній Раді України

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Бережанської районної ради до Верховної Ради України,
Президента України, Кабінету Міністрів України
щодо підтримки торговельної блокади

Ми, депутати Бережанської районної ради, висловлюємо свою підтримку та закликаємо депутатів Тернопільської обласної ради та депутатів інших районних рад області підтримати ініціативи ветеранів-учасників бойових дій в АТО, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях.

Ми усвідомлюємо всю глибину гуманітарної катастрофи, яку переживає мирне населення на сході України від початку окупації частини нашої території Російською Федерацією. Вважаємо, що всі гуманітарні вантажі повинні чітко та врегульовано надходити до наших людей на Донбасі. Україна, як держава, повинна подбати про те, щоб у мирного населення було найнеобхідніше: продукти харчування, медикаменти, енергопостачання.

Але сьогодні очевидним є те, що через корупційні схеми фейкові «республіки», контрольовані Кремлем, наповнюють свої бюджети, з яких фінансується діяльність терористів, зокрема і боєприпаси, якими вони ведуть вогонь по наших військах. На територію України з непідконтрольних областей через канали контрабанди потрапляє зброя, наркотики, контрафактна та фальсифікована продукція (йдеться про алкоголь, тютюнові вироби, ліки тощо).

Крім того, через лінію розмежування в Україну постачаються нафтопродукти, вугілля, які реалізовуються, і в результаті чого терористи та їхні симпатики-олігархи наповнюють свої кишені.

Вважаємо, що в умовах, коли війна, розв’язана Російською Федерацією проти України, продовжується, торговельно-економічні відносини, внаслідок яких бойовики відправляють на підконтрольні Україні території свої товари, повинні бути перекриті. Тому вважаємо торговельну блокаду ефективним способом впливу на бойовиків і їхніх російських кураторів.

У той же час, нас насторожує інформація, поширена у ЗМІ, про переслідування з боку української влади ветеранів-учасників бойових дій в АТО, які розпочали свої акції, спрямовані на боротьбу з контрабандою.

Зважаючи на викладене, Бережанська районна рада звертається з вимогою до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України:

- на законодавчому рівні вжити заходів щодо посилення контролю за переміщенням осіб через тимчасово окуповану територію України із залученням громадськості та широким висвітленням в засобах масової інформації;

- провести масштабне розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продукції з окупованого Донбасу на територію України;

- встановити мораторій на ввезення вантажів (товарів) на тимчасово окуповану територію України та вивезення вантажів (товарів) з неї, за винятком гуманітарних вантажів (товарів), які ввозяться на тимчасово окуповану територію України під контролем спеціально делегованих представників Організації з безпеки та співробітництва в Європі або за участю Міжнародного Комітету Червоного Хреста і Червоного Півмісяця;

- зобов’язати Кабінет Міністрів України укласти договори на поставку альтернативних видів палива з іншими державами та притягнути до відповідальності осіб, які здійснюють закупівлю вугілля на тимчасовіо окупованих територіях;

- притягнути до відповідальності посадових осіб національної поліції, які допустили побиття ветеранів АТО та допускають контрабандний рух товарів на тимчасово окуповані території;

- припинити переслідування ветеранів добровольчих батальйонів, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях;

- завершити розслідування вбивств героїв Майдану та інших резонансних злочинів, які відбулися у 2014-2016 роках в сфері національної безпеки та економіки, а також вимагаємо відкритості та прозорості в їх розслідуванні з наступним інформуванням громадськості;

- заборонити діяльність російських банків та російських підприємств на території України;

- прийняти Закон «Про введення воєнного стану» на території Донецької та Луганської областей де проводиться антитерористична операція.

Ми, депутати Бережанської районної ради, представляємо інтереси громади району, з якого було мобілізовано сотні людей на боротьбу з агресором. Нав’язаний Росією збройний конфлікт на сході України забрав не одне житті наших земляків. Ми не можемо стояти осторонь ситуації, коли для одних війна - це боротьба за свою державу, а для інших - цинічний бізнес.

Нинішня ситуація вимагає негайного втручання та рішучих, ефективний дій влади. Ми, депутати Бережанської районної ради, наполягаємо: органи державної влади зобов’язані докласти усіх зусиль, аби якомога швидше припинити торговельно-економічні відносити із ворогом. Українці - сильний народ і заслуговують на сильну владу, яка спроможна їх захистити.

Підтримано депутатами Бережанської районної ради 23.02.2017 року 
Друк

Щодо відбору до Школи місцевого самоврядування

Асоціації органів місцевого самоврядування (ВАССР, УАРОР, АММУ) та Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPR0 оголошують конкурсний набір до чергової Школи місцевого самоврядування DESPRO (далі — ШМС) для представників органів місцевого самоврядування — членів всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.

Навчальний процес у Школі місцевого самоврядування передбачає:

  1. е-курс "Децентралізація: повноваження — ресурси — відповідальність" — 19-30 вересня 2016 р.;
  2. І оцна сесія, м. Київ —11-13 жовтня 2016 р.;
  3. е-курс "Управління проектами з місцевого розвитку" — 17 жовтня — 25 листопада 2016 р.;
  4. 11 оцна сесія, м. Київ — 29 листопада — 01 грудня 2016 р.

Для участі у навчанні необхідно заповнити Анкету (форма додається) і надіслати її разом із 1-3 рекомендаційними листами та підписаною Згодою на обробку Ваших персональних даних факсом, поштою або електронною поштою до 05 вересня 2016 року із поміткою "заявка на участь у Школі місцевого самоврядування DESPRO" на адресу проекту:

вул. Б. Грінченка, 2, офіс 2, м. Київ, 01001

е-таі1: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальнішу інформацію щодо даного навчання можна отримати у додатках, на веб-сайті DESPRO, у контактної особи Тетяни Сірик за тел/факс: +38 (044) 270-55-21; 279-67-27 або по е-таі1: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Просимо розглянути вищенаведену інформацію, довести їі до відома депутатів відповідних рад, а також розмістити на офіційних веб-сайтах обласної та районних рад. Крім того, забезпечити всебічну підтримку та сприяння зацікавленим учасникам у підготовці та поданні на участь у даному навчанні відповідних заявок.

Додатки: на 6 арк. в електронному вигляді.

 
Друк

Соціальна реклама. Відеоролики Координаційного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: https://www.youtube.com/user/CentreLegal/videos

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області (індекс 46003, м. Тернопіль, вул. За Рудкою,33, тел. 0(352)52-56-12, 0(352)52-83-65) працює цілодобово та приймає повідомлення про затримання осіб за єдиним номером з надання  безоплатної вторинної правової допомоги - 0 (800) 21-31-03 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільного оплачуються за тарифом оператора мобільного зв"язку). Детальніше на сайті http://legalaid.gov.ua/ua/.
 


Сторінка 1 з 2