Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

У зв’язку з оголошенням на усій території України карантину, надання консультацій, прийом громадян структурами виконавчої дирекції Фонду проводиться дистанційно.

Працівники Фонду цінують здоров'я та життя людей, разом з тим, не залишаючи без фахової підтримки. В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Тернопільській області на період карантину  буде відбуватись

телефоном або за допомогою засобів

електронного зв’язку.

Детальні консультації щодо особливостей оплати Фондом лікарняних на період карантину можна отримати в Тернопільській області за телефоном управління ВД ФССУ: (0352) 52-72-21, (0352) 52-79-44

Електронна адреса управління: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон Бережанського відділення (03548)21874, електронна адреса bere.te@fsss.gov.ua

Функціонують офіційні сторінки в соціальних мережах, де ви можете почерпнути актуальну  інформацію щодо питань соціального страхування:

http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/index

Телеграм-канал ФССУ: t.me/socialfund

twitter: https://twitter.com/InsuranceFund

Поштова адреса: Управління ВД ФССУ в Тернопільській області, м.Тернопіль, вул. Микулинецька, 3А, 46006.

Дякуємо за розуміння! Бережіть себе!

 
Друк

Олена Дума: Фонд компенсує працюючим українцям 50% втраченого заробітку за час самоізоляції під меднаглядом і перебування в лікарнях

Перелік страхових випадків, за якими передбачено надання матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України, було розширено на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення COVID-19. Про це директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума повідомила сьогодні під час брифінгу МОЗ України щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

«Право на компенсацію втраченого заробітку від Фонду тепер мають усі працюючі на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров'я, а також на самоізоляції під медичним наглядом. Це важливий крок для забезпечення соціального захисту наших громадян у час, коли вони найбільше потребують цієї підтримки», – зазначила Олена Дума.

Допомога від Фонду за цим страховим випадком складе 50% від середньої заробітної плати застрахованої особи незалежно від тривалості страхового стажу та буде фінансуватись, починаючи з шостого дня непрацездатності (перші п'ять днів оплачуються за рахунок коштів роботодавця). Виплати здійснюються Фондом на підставі виданого застрахованій особі листка непрацездатності.

«Потреба мінімізувати контакти сьогодні нагальна, тож ще більшої актуальності набуває впровадження електронних лікарняних. Завдяки плідній співпраці із Офісом Президента, Міністерством соціальної політики, Міністерством охорони здоров’я та Пенсійним фондом України запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності знаходиться на фінальному етапі. Процедура отримання лікарняних буде спрощена і стане прозорою», – говорить Олена Дума.

Зміни внесено відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», який Верховна Рада України прийняла сьогодні, 17 березня. Зміни набудуть чинності з дня, наступного за днем опублікування закону.

Наведені виплати здійснюються Фондом у разі самоізоляції під меднаглядом або перебування в лікарні у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення COVID-19, а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій.

 
Друк

Президент: «Залишатися вдома – це найліпший спосіб боротьби з корона вірусом»

Запровадження карантину в Україні має запобігти масштабному поширенню коронавірусу. У цій ситуації найправильніше – максимально обмежити відвідування публічних місць, переконаний Президент України Володимир Зеленський.

«Де поширюється коронавірус? Там, де є велике скупчення людей. Ми повинні не чекати збільшення кількості хворих в Україні – ми повинні закрити все, що можемо, де є велике скупчення людей», – сказав Глава держави в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Він додав, що закриття метрополітену в цьому випадку виправдане, оскільки там щодня буває велика кількість пасажирів. «Просто як людина, а не як Президент я хотів би, щоб усі були вдома. Це – найліпший варіант боротьби з коронавірусом. Але якщо ми їдемо й користуємося транспортом – будь ласка, маршрутки, таксі, тролейбуси, трамваї», – зазначив Володимир Зеленський.

Він нагадав, що у цих видах громадського транспорту було рекомендовано перевозити не більше 10 пасажирів – для маршрутних таксі та 20 осіб – для тролейбусів і трамваїв.

Глава держави зауважив, що розуміє хвилювання громадян щодо переміщення на роботу, але в питанні боротьби з вірусом, який швидко поширюється, влада має зробити все, щоб кількість хворих не зростала.

«Тобто ми вирішуємо пріоритетні питання. Пріоритет – життя людей. Потім – робота», – додав він.

Володимир Зеленський також підкреслив, що пенсіонери, які отримують менше п’яти тисяч гривень, одержать від держави додаткову фінансову підтримку.

За словами Президента, розробляється й програма допомоги самотнім літнім людям з доставки харчових продуктів та товарів першої необхідності, оскільки багато хто з них фізично не може вийти до крамниці чи аптеки.

На запитання ведучого, як бути у випадках, коли мери українських міст не виконуватимуть розпоряджень уряду щодо обмеження роботи громадського транспорту та інших карантинних заходів, як, наприклад, у Харкові, Володимир Зеленський відповів: «Я думаю, що кожна хвора людина в Харкові – це повністю його (міського голови Харкова. – Ред.) відповідальність. А ще скажу відверто: якщо він порушуватиме закон, то його особисто чекає кримінальна відповідальність».

 
Друк

Увага! Послуги Пенсійного фонду можна отримати за допомогою веб-порталу

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня  2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та у зв’язку із запровадженням на території Тернопільської області карантину Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області просить обмежити відвідування Пенсійного фонду та наголошує, що ряд послуг можна отримати за допомогою вебпорталу, не виходячи з дому. Адреса сайту: https://portal.pfu.gov.ua/

Сьогодні більшість питань можливо вирішити без фізичного звернення до Фонду. В онлайн-режимі можна подати документи для призначення пенсії, перевірити відомості про трудову діяльність, достовірність яких підтверджується QR-кодом та багато іншого.

Відділи обслуговування громадян (сервісні центри) працюють у звичайному режимі, але прийом громадян на віддалених робочих місцях не здійснюється.

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або до сервісних центрів:

Тернопільський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)

тел.: (0352) 23 53 16

Відділ обслуговування громадян у Тернопільському районі (сервісний центр)

тел.: ( 0352) 53 51 54

Бережанський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03548) 2 25 30

Борщівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03541) 2 36 34

Бучацький відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03544) 2 44 30

Гусятинський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03557) 2 21 70

Заліщицький відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03554) 2 13 39

Збаразький відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03550) 2 46 38

Зборівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03540) 2 10 67

Козівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03547) 2 28 56

Кременецький відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03546) 2 39 74

Лановецький відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03549) 2 19 46

Монастириський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03555) 2 17 82

Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03543) 2 26 43

Теребовлянський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)

тел.:(03551) 2 35 98

Чортківський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)
тел.: (03552) 2 18 06

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 
Друк

Верховна Рада України прийняла законопроєкт, спрямований на підтримку бізнесу в період проведення заходів із запобігання поширення коронавірусу в Україні

Сьогодні Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому законопроєкт 3220 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)».

Законопроєктом вносяться зміни:

- запроваджується звільнення від штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, вчинені  протягом  періоду з 1 березня  по 31 травня 2020 року. Це звільнення не стосуватиметься правил нарахування, декларування, сплати ПДВ, акцизного податку та ренти, а також порушення правил обліку, виробництва та обігу пального або спирту етилового на акцизних складах,  які застосовуються на загальних підставах, відчуження майна, яке перебуває у податковій заставі, без згоди контролюючого органу;

- не будуть застосовуватися штрафи за несвоєчасну або неповну сплату ЄСВ, а також несвоєчасне подання звітності по ЄСВ за періоди з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 року;

- за період з 1 березня по 31 травня 2020 року платникам податків не нараховуватиметься пеня, а для платників єдиного внеску – за період 1 березня по 30 квітня 2020 року;

- встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок з  18  березня  по  31 травня  2020 року (крім перевірок, що стосуються бюджетного відшкодування).  Перевірки, що були розпочаті до 18 березня 2020 року та не були завершеними, тимчасово зупиняються на цей період. До 30 березня 2020 року ДПС оприлюднить оновлений план-графік перевірок. Документальні перевірки з ЄСВ призупиняються на період з 18 березня по 18 травня 2020 року;

- подовжено до 1 липня 2020 року термін подання річної декларації про майновий стан і доходи. Суму податкового зобов’язання, яке платниками визначено до сплати, необхідно сплатити до 1 жовтня 2020 року;

- не нараховується та не сплачується у період з 1 березня року по 30 квітня 2020 року плата за землю за земельні ділянки,  у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в  господарській  діяльності.  При цьому платники плати за землю (крім фізичних осіб) мають право подати уточнюючу податкову декларацію, в якій відобразити зміни податкового зобов’язання із сплати плати за землю за відповідні місяці;

- об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з 1 березня по 30 квітня 2020 року;

- тимчасово за періоди з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 року звільняються від нарахування та сплати єдиного внеску «за себе» фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, члени фермерських господарств та особи, які займаються незалежною професійною діяльністю;

- впровадження застосування програмних РРО відтерміновується до 1 серпня 2020, зокрема, розширення застосування РРО для окремих видів діяльності – до 1 січня 2021 року,  до 1 квітня 2021 року відтерміновується запровадження обов’язкового використання РРО для всіх платників єдиного податку другої – четвертої груп.

Інформація із законопроєкту № 3220 від 16.03.2020, прийнятого Верховною Радою України 17 березня 2020 року, відповідно до тексту, розміщеного на сайті ВРУ http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68402

Козівське управління

Головного управління ДПС у Тернопільській області

 
Друк

Робота служби зайнятості в умовах карантину

Бережанська районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості повідомляє, що у зв'язку з введенням карантину на території всієї держави служба зайнятості переходить у дистанційний режим роботи.

Контактні телефони у Бережанській райфілії ОЦЗ:

(03548) 2-14-87 - з питань реєстрації в службі зайнятості,

(03548) 2-19-90 - з питань надання послуг роботодавцям.

Працює ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ Тернопільської обласної служби зайнятості:

(0352) 23-51-95 - для населення,

(0352) 23-49-82 - для роботодавців.

Можна звернутися на електронну пошту:    bere_tr@dсz.gov.ua

Отримати оперативну інформацію Ви можете на Фейсбук-сторінці і Вебсайті Тернопільської обласної служби зайнятості.

За необхідності відвідування служби зайнятості обов'язково бути в МАСЦІ, бажано мати рукавички та свою ручку!

Дякуємо за розуміння! Бережіть себе та близьких!

Бережанська райфілія Тернопільського ОЦЗ

 
Друк

Про стан підготовки агропромислового комплексу до весняно-польових робіт

Під урожай 2020 року, за попередніми даними, посівна площа в усіх категоріях  сільськогосподарських підприємств району становитиме 15778 га.

Озимі зернові урожаю 2020 року посіяно на площі 4007 га , а саме: озиму пшеницю посіяно на площі 3591 га, озиме жито – 100 га , озимий ячмінь-316 га. Також озимий ріпак посіяно на площі 3156 га.

Під час проведення комплексу весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами району усіх форм власності заплановано посіяти ярі культури на площі 8340  га, в тому числі зернові та зернобобові 2961 га (ярий ячмінь - 948 га, овес - 10 га, кукурудза на зерно –       1789 га, гречка - 81га, горох – 16 га, боби – 117 га), технічні – 5079  га (соняшник -  1157 га, соя - 3842 га, цукровий буряк – 80 га) овочі – 300 га.

Станом на 18.03.2020 року сільськогосподарськими  підприємствами завершено підживлення озимих зернових культурта розпочато посів ярих культур урожаю 2020 року.

Сільськогосподарські підприємства району забезпечені паливно мастильними матеріалами та технічними засобами для проведення весняно-польових робіт.

 
Друк

Всі соцвиплати під час карантину люди отримуватимуть за графіком

На брифінгу, що відбувся у Будинку Уряду, заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко поінформував громадськість стосовно забезпечення соціального захисту населення під час дії заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. А саме здійснення виплати та доставки пенсій і соціальних допомог, а також житлових субсидій в умовах попереджувальних заходів у зв’язку з коронавірусом COVID-19.

Заступник Міністра повідомив, що одержувачі пенсій та соціальних допомог жодних змін не відчуватимуть. Оскільки приблизно дві третини отримують свої виплати на банківські картки, інша третина користується послугами Укрпошти. «А працівники Укрпошти працюють у звичайному режимі», - сказав заступник Міністра.

Він також наголосив, що Укрпошта відповідно до графіка здійснюватиме доставку пенсій та соціальних допомог маломобільним групам населення безпосередньо додому.«Хочу також заспокоїти громадян, які отримують пільги та субсидії. Рівень оплати за житлово-комунальні послуги і наявність або відсутність заборгованості не впливає на право отримання пільг або житлової субсидії протягом терміну їх отримання, тобто до завершення поточного опалювального сезону», - додав Віталій Музиченко.За його словами, прострочена понад два місяці заборгованість впливатиме на право одержання житлових субсидій тільки на наступний період їх отримання і визначатиметься з травня 2020 року. Таким чином, важливо, щоб у травні поточного року в одержувачів пільг та субсидій була відсутня заборгованість понад два місяці.

При цьому заступник Міністра звернув увагу, що для оплати житлово-комунальних послуг не обов’язково особисто відвідувати відділення банків та Укрпошти, і закликав за можливості робити це дистанційно через мережу інтернет. «Звертаємося до рідних пенсіонерів та осіб похилого віку, маломобільних груп населення з проханням, допомогти вашим бабусям, дідусям, татам і мамам розібратися з оплатою за житлово-комунальні послуги без відвідування закладів банків і скористатися послугами мережі інтернет», - зазначив заступник Міністра.

Для самотніх громадян, які перебувають на соціальному обслуговуванні у територіальних центрах соціального обслуговування, допомогу із оплатою рахунків за житло нададуть соціальні працівники. Міністерство соціальної політики вже поставило завдання органам місцевого самоврядування щодо організації такої роботи.

«Хочу звернути увагу, що кожен громадянин поважного віку, який потребує додаткової уваги від держави буде забезпечений такою увагою від соціальних працівників в установленому порядку. І, якщо такий громадянин не в змозі самостійно оплатити житло, то соціальні працівники їм допоможуть», - зауважив Віталій Музиченко.

Заступник Міністра закликав не залишати без уваги рідних та близьких людей, особливо старшого віку, та цікавитися їхнім самопочуттям і станом здоров’я.

 
Друк

Відбулося засіданні 62-ї сесії районної ради

. Відбулося засідання 62-ї сесії Бережанської районної ради. На порядок денний депутати винесли наступні питання:

- про програму фінансової підтримки районного комунального некомерційного підприємства "Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги" Бережанської районної ради на 2020 рік;

- про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік;

- про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей дошкільного віку в закладах дошкільної освіти та у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Бережанського району у 2020 році;

-  про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Бережанського району у ІІ півріччі 2019-2020 навчального року;

- про надання грошової допомоги на лікування;

-  про надання дозволу на списання медичного обладнання КНП "Бережанська центральна районна лікарня " Бережанської районної ради;

- про затвердження звіту про виконання фінансового плану районного комунального некомерційного підприємства "Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги" Бережанської районної ради за 2019 рік;

- про районну програму підтримки осіб, які брали участь в Антитерористичній операції, Операції об'єднаних сил, членів сімей осіб, загиблих під час проведення Антитерористичної операції та Операції Об'єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності на 2020-2024 роки;

- про районну програму "Ветеран" на 2020-2024 роки;

-  про районну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2020 рік;

- про районну програму енергоефективності та енергозбереження на 2020 рік;

- про надання згоди на передачу приміщення в безоплатне користування ГО "УБД "Бережанець";

- про районну програму агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом на 2020-2021 роки;

- про районну програму матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Бережанського об'єднаного міського військового комісаріату на 2020 рік;

- про затвердження мережі закладів культури району;

- про внесення змін та доповнень до програми розвитку туризму в Бережанському районі на 2016-2020 роки;

- про програму підтримки розвитку культури і мистецтва в Бережанському районі на 2020 рік..

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

 
Друк

До уваги Бережанців та жителів району

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVІD-19 у Бережанському відділі Теребовлянської місцевої прокуратури, на час дії карантину тимчасово призупинено проведення особистого прийому та обмежено допуск до адміністративної будівлі прокуратури.

Письмові звернення громадяни можуть залишати у скриньці «Для звернень».

З усним зверненням можна звернутись за телефоном (03548) 2 13 43.

 
Друк

Шановні відвідувачі амбулаторій Бережанського центру первинної медичної допомоги!!!

Шановні відвідувачі амбулаторій Бережанського центру первинної медичної допомоги!!!

Звертаємо Вашу увагу на введений урядом національний карантин! Це не канікули у дітей і не вимушена відпустка у батьків. Велике прохання перед тим, як звернутися в наші амбулаторії - на дослідження, щеплення, планову консультацію, отримання довідки, рецептів, проходження медичної комісії, або просто задати питання, чи взяти довідку - обов'язково зв'яжіться зі своїм педіатром або з сімейним лікарем( за мобільним телефоном лікаря або через реєстратуру за номерами 2-10-43, 0963817765) , щоб врахувати необхідність і доцільність візиту. Наша установа працює у посиленому режимі, приймаючи пацієнтів з гострою патологією. Велику кількість запитань, і ми не заперечуємо їх важливість, можна вирішити дистанційно або на виїзді. Пам'ятайте – карантин це  не відпустка, а соціальна самоізоляція та уникнення контактів - це найефективніший спосіб ліквідації і нерозповсюдження будь-якої епідемії! Будьте соціально відповідальними, бережіть себе, один одного і будьте всі здорові!

З повагою, адміністрація закладу!

 


Сторінка 1 з 140