Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Вшанували медичних працівників району

В Бережанській школі мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається щороку у третю неділю червня.
В урочистому зібранні та церемонії нагородження взяли участь голова райдержадміністрації І.Гринкевич, заступник голови районної ради Р.Висоцький, голова Саранчуківськуої ОТГ В. Петровський та заступник міського голови О.Захарків.

Роман Висоцький привітав медиків з їх професійним святом, побажав усім міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, благополуччя та людської шани.

«Медична реформа, яка розпочалася в нашій державі виведе медицину на новий якісний рівень та надасть широкі можливості громадянам для отримання безоплатних медичних послуг. Дякую керівництву медичної галузі за розуміння труднощів, за спільну працю по їхньому вирішенні, я впевнений, що ми це все разом подолаємо», - зазначив голова РДА.

Кращим працівникам медичної галузі вручили грамоти та грошові нагороди. Хороший настрій медичним працівникам подарували вихованці школи мистецтв.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

11 червня за участо голови районної ради В. Білика та голови райдержадміністрації І. Гринкевича була проведена розширена нарада з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради заступник начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації В. Лясковський проінформував присутніх про про стан впровадження в районі Закону України „Про оцінку впливу на довкілля”.

В ході наради також обговорили питання: про оголошення тендеру на закупівлю дров в ЗОШ району, про спів фінансування сільських амбулаторій у селах Стриганці, Рекшинської сільської ради та Куряни, про участь в антитерористичних тактико-спеціальних навчаннях, які відбудуться в населених пунктах області, про стан підготовки відповідних заходів з підготовки до пере захоронення останків вояків, які були виявлені в кар’єрі на горі Лисоня, про відновлення маршруту Бережани - Шибалин, тощо.

На нараді було підведено підсумки роботи за минулий тиждень.
 
Друк

В Бережанському районі урочисто відкрили новостворене сучасне швейне підприємство ТОВ «Мануфактура»

8 червня в c.Жуків, Бережанського району відбулося урочисте відкриття новоствореного сучасного швейного підприємства ТОВ «Мануфактура». Цієї події жителі села чекали з нетерпінням. Ошатно прибране приміщення, музика духового оркестру та дзвінкий спів  вихованців Жуківської музичної школи забезпечили урочистість святковій події. Юні артисти від імені жителів села дякували керівнику ТОВ “Мануфактура”   Гаркоту Ігору Богдановичу за те, що він повірив в їхніх людей, повірив в їхнє село.

В церемонії відкриття взяли участь голова районної ради Василь Білик , голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич, сільський голова  Василь Крамар, начальник відділу економічного розвитку РДА Володимир Урдейчук, директор районного центру зайнятості населення Богдан Дубінський, жителі села та навколишніх сіл.

«Люди - це найбільша цінність  і вони повинні працювати на своїй рідній землі. Ми покажемо Європі, що можна працювати в Україні. Ми будемо працювати і підтримувати економічну міць нашої держави» - підкреслив керівник фабрики.

Після урочистого перерізання стрічки найперше, що кидається у вічі – це освітлення, чистота та високотехнологічне сучасне обладнання провідних брендів: швейні машинки із програмним забезпеченням, столи, праски із подачею пари та інше устаткування. Підприємством вкладено значну суму інвестицій: проведено капітальний ремонт приміщення, влаштовано систему опалення на альтернативні види палива. Для працівників створені хороші побутові умови.

За добрим християнським звичаєм місцевий священик освятив і окропив швейний цех святою водою та у спільній молитві поблагословив керівника та працівників на добру справу та хорошу працю.

Надалі І. Гаркот ознайомив керівництво з процесом виробництва підприємства. Наразі швейна фабрика починає свій старт з 25-ти робочих місць. До кінця 2018 року заплановано розширитись до 70 робочих місць.

Спеціалізація ТОВ «Мануфактура» - це пошиття чоловічих сорочок. Запланований обсяг виробництва 10 тисяч штук виробів в місяць. Продукція, що виготовлятиметься на фабриці буде експортоорієнтованою. Зовнішньоекономічна діяльність буде проводитись із країнами ЄС: Польща, Німеччина, Швеція.

Конкурентну і стимулюючу до постійного зростання продуктивності праці заробітну плату заплановано встановити на рівні 10 тисяч гривень для працівника.

 
Друк

33-тя сесія Бережанської районної ради

7 червня відбулася 33-тя сесія Бережанської районної ради. Під час засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, до Програми збереження культурної спадщини в Бережанському районі на 2016-2020 роки, до рішення районної ради від 25 лютого 2016 року № 51 "Про впорядкування діяльності комунальної установи "Районний методичний кабінет Бережанської районної ради", в склад конкурсної комісії по проведенню конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки майна, яке перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад сіл Бережанського району та територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай, в склад конкурсної комісії по проведенню конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району та територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай, прийняли  програму «Питна вода Бережанщини» на 2018-2022 роки, затвердили Статут  комунальної установи "Районний методичний кабінет Бережанської районної ради" у новій редакції. Розглянули ряд питань, що стосуються утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства "Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги" Бережанської районної ради,  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду ПОП «Урманське» на території Урманської сільської ради, реорганізації Саранчуківського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів шляхом виділення та перетворення та ліквідації Саранчуківського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів» і Рибниківської ЗОШ І ступеня.

Також депутати районної ради одноголосно проголосували за підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо поглиблення відносин стратегічного партнерства з Організацією Північноатлантичного договору.

 
Друк

Апаратна нарада в районній раді

4 червня голова районної ради В.Білик провів щотижневу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради.

На нараді розглядались питання діяльності виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень, зокрема: про підготовку проектів рішень на чергову сесію районної ради, про внесення змін до Програми збереження культурної спадщини в Бережанському районі на 2016-2020 роки, про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» тощо.

На нараді також було підведено підсумки роботи за минулий тиждень.

 
Друк

Керівники району привітали журналістів районної газети «Бережанське віче» з професійним святом

Голова районної ради Василь Білик та голова районної державної адміністрації Ігор Гринкевич привітали журналістів районної газети «Бережанське віче» з професійним святом та побажали їм міцного здоров’я, творчих здобутків, натхнення до творчості, високого професіоналізму, щастя і благополуччя.

 
Друк

Нарада за участю представників правоохоронних органів

В голови райдержадміністрації Ігора Гринкевича відбулася нарада за участю представників правоохоронних органів та силових структур. Предметом для розмови було питання участі Бережанського району в планових антитерористичних тактико-спеціальних навчаннях, які відбудуться в населених пунктах області.

 
Друк

Засідання оргкомітету з організації перепоховання останків тіл полеглих в боях на горі Лисоня у 1916 році

Голова районної ради В.Білик взяв участь у спільному засіданні оргкомітету з організації перепоховання останків тіл полеглих в боях на горі Лисоня у 1916 році і ексгумованих у 2017 році, яке провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич. В ході засідання обговорено ряд організаційних та  фінансових питань, остаточно узгоджено план заходів з перезахоронення, дано відповідні доручення виконавцям.

Перепоховання останків тіл полеглих в боях на горі Лисоня відбудеться 19 червня 2018 року о 12.00 на Меморіальному кладовищі жертв Першої світової війни, що на Бережанському цвинтарі, за участю відповідального секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій при Кабінеті Міністрів України Святослава Шеремети, представників «Австрійського Чорного Хреста», «Німецької народної спілки догляду за військовими похованнями в Україні», ГО «Закінчимо війну», «Українського інституту національної пам'яті», НСОУ «Пласт», та інших.

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

Голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та голів районних рад голова обласної державної адміністрації С.Барна.

На порядку денному розглянули питання: про стан виконання завдання з призову громадян на строкову військову службу та відбору на військову службу за контрактом  в області; про роботу комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і відшкодування пільг за послуги зв’язку; про стан пенсійного забезпечення в області.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

Голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

Під час наради начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації І. Соломко проінформував присутніх про роботу комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення в районі та про відшкодування пільг за послуги зв’язку.

В ході наради також обговорили питання: про оголошення тендеру на закупівлю дров в ЗОШ району, про стан підготовки проектно-кошторисної  документації будівництва амбулаторії у с. Стриганці, Рекшинської сільської ради,  про стан підготовки відповідних заходів з підготовки до пере захоронення останків вояків, які були виявлені в кар’єрі на горі Лисоня, про стан виплати заробітної плати в бюджетних галузях раойну, про стан оплати за енергоносії, тощо.

 
Друк

Тарас Юрик відвідав навчальний заклад у с. Куропатники

Перебуваючи в Бережанському районі народний депутат України Тарас Юрик разом з заступником голови ОДА  Олегом Валовим, головою районної ради Василем Біликом та головою райдержадміністрації Ігорем Гринкевичем відвідали Куропатницьку ЗОШ І-ІІІ ст.

Як вже раніше повідомлялося в даному навчальному закладі реалізовано два проекти.  Перший з них -  за кошти Державного фонду регіонального розвитку при спів фінансуванні з районним бюджетом, здійснено реконструкцію паливної  з встановленням твердопаливного котла. Другий проект реалізований за сприяння народного депутата України Тараса Юрика, за кошти з фонду соціально-економічного розвитку  при спів фінансуванні з районним бюджетом здійснено  реконструкцію даху з перекриттям метало черепиці, в 8-ми навчальних класах було демонтовано аварійну стелю та замінено її на нову.

Керівники оглянули школу, класні кімнати, котельню. З директором школи обговорили ряд зауважень, що стосуються забезпечення відведення дощових вод із будівлі школи та їх усунення. Також педагоги звернулися до народного депутата з проханням про допомогу в проведенні ремонту спортивного залу, стеля якого перебуває в аварійному стані. В свою чергу Тарас Юрик пообіцяв сприяння у вирішенні проблемних питань.

Довідка.   У 1937 році будівля школи здана в експлуатацію і по сьогоднішній день використовується як освітній заклад. Будівля призначена для загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і для дошкільного навчального закладу. У навчально-виховному комплексі навчається 122 учнів  та виховується  16 дітей дошкільного віку. Навчально–виховний процес забезпечує 27 педагогічних працівників.

 


Сторінка 1 з 89