Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Засідання ХХХХVІ сесії Бережанської районної ради

12 березня відбулась 46-а сесія Бережанської районної ради. В ході засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, затвердили програму матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони на 2019-2020 роки, прийняли рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» та про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради.

 
Друк

Засідання депутатської комісії

12 березня відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, у якому взяли участь члени комісії – депутати: Ірина Надбережна, Надія Семеген, Василь Калинюк та Оксана Пиріг.

Депутати розглянули два питання: про створення комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради та про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради. З даних питань комісія підготовила відповідні проекти рішень.

У роботі комісії взяли участь: заступник голови районної ради Роман Висоцький та начальник відділу з гуманітарних питань Іван Головацький.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

11 березня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

 
Друк

ДО 205-го ЮВІЛЕЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

10 березня у Бережанському районному будинку культури відзвучало Шевченківське свято «Стежками Шевченківської правди», з нагоди 205-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Про роль Шевченка в сучасності висловились заступник директора з виховної роботи Жуківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Б.Лепкого Оксана Мазуркевич.
З піснями на слова Кобзаря виступили народний аматорський хор «Просвіта» РБК (кер. Євгенія Біркова), вокальне тріо «Вишневий цвіт» РБК (кер. заслужений працівник культури України Зиновій Головацький), драматичний колектив с. Гиновичі , народний аматорський вокальний ансамбль «Журавка» с. Гиновичі (кер. Орися Москалик). Педагоги та вихованці Жуківської музичної школи, зокрема: оркестр народних інструментів (кер. Світлана Самарик та Наталія Стухла), дитячий хор «Голосинка» (керівник Олеся Москалик-Загородня), духовий оркестр (кер. Богдан Атаманчук), солісти Марія Стельмах та Катерина Фурдига (концертмейстер Дмитро Загородній), солісти гурту «Берег Жанни» (кер. І.Варчак). Танцювальну композицію глядачі переглянули у виконанні хореографічного колективу «Вікторія» ЦДЮТ (кер. Ганна Солонинка).
Участь в заході взяли керівництво району і міста та чисельна громада м.Бережан.

 
Друк

Бережанці вшанували великого Кобзаря 

Керівництво району та міста, педагоги, держслужбовці та представники громадськості вшанували Великого Кобзаря у 205-ту річницю від дня його народження.

Священики основних християнських конфесій відслужили панахиду пам’яті Т.Г. Шевченка. Керівництво та громадськість поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тараса Шевченка.

 
Друк

Розпочато будівництво спортивного комплексу

Перебуваючи в Бережанському районі голова облдержадміністрації Степан Барна, разом з народним депутатом Тарасом Юриком, заступником голови ОДА Олегом Валовим та керівниками району і міста, побував на міському стадіоні та оглянув місце де вже забили 216 паль для будівництва спортивного комплексу.

Саме цей проект пройшов конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість проекту біля 5 млн.грн., співфінансування з місцевого бюджету 10%.

Проектом зокрема передбачається будівництво  спортивного комплексу, який включатиме спортивний зал розміром 24 х 42 м, плавальний басейн розміром 14.90 х 29.76 м, а також приміщення, призначенні для обслуговування комплексу та перебування глядачів.

Будівництво спортивного комплексу надасть можливість проводити спортивні турніри з багатьох видів спорту, а жителі міста Бережан та  Бережанського району матимуть вільний доступ до заняття фізичною культурою і спортом.

 
Друк

Легальна зарплата наповнює місцеві бюджети

Виплата заробітної плати у розмірі вище мінімальної, ліквідація зарплатної заборгованості, дотримання законодавства про оплату праці – та ніша діяльності, де фіскальна служба діє спільно з органами місцевого самоврядування. Адже завдяки такому тандему суб’єкти господарювання працюють у правовому полі, дотримуючись трудового законодавства, а місцеві бюджети отримують додаткові надходження від податку на доходи фізичних осіб.

Так, впродовж 2018 року працівники територіальних органів Головного управління ДФС у Тернопільській області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 35 підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. За наслідками проведеної роботи 34 суб’єкти господарювання виплатили заборговану зарплату на суму 6 млн 72 тис. гривень. Вони також сплатили 10,6 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 100,3 тис. грн єдиного соціального внеску.

Крім того, фахівці фіскальної служби проводили індивідуальну роз’яснювальну роботу з керівниками 164 підприємств. Результатом таких вжитих заходів є те, що 163 юрособи погасили 7 млн 739,1 тис. грн заборгованої заробітної плати, 2 млн 535 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 4 млн 751,5 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Працівники територіальних органів ДФС в області спільно з органами місцевої влади проводять контроль за дотриманням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. Впродовж 2018 року на засіданнях комісій заслухали керівників 306 підприємств та організацій, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче розмірах. За наслідками проведеної роботи 289 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло 1 млн 181,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 1 млн 392,5 тис. грн єдиного внеску.

Також проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань із 633 суб’єктами господарювання області. Опісля цього 604 підприємства підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло 9 млн 24,3 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 10 млн 801,8 тис. грн. єдиного внеску.

Варто мати на увазі, що відомості про представників підприємництва, які виплачували заробітну плату працівникам нижче мінімальної, надано Управлінню держпраці у Тернопільській області, Департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації, Головному управлінню Пенсійного фонду України в Тернопільській області та головам об’єднаних територіальних громад, сільських селищних та міських рад.

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

4 березня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося про виконання обласного бюджету за 2018 рік, про організацію проведення в області двомісячника благоустрою в населених пунктах, про заходи щодо профілактики африканської чуми свиней, сказу та інших небезпечних захворювань та виділення коштів з місцевих бюджетів на їх проведення, про реалізацію в області Урядової програми „Доступні ліки”.

Степан Степановичпідвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

4 березня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

Під час наради директор комунального закладу «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Віктор Цапок проінформував присутніх про реалізацію в районі урядової програми «Доступні ліки».

Серед інших питань, які порушувались на нараді було і питання  організації проведення в районі двомісячника благоустрою в населених пунктах.

На нараді було підведено підсумки роботи за минулий тиждень.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

25 лютого голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

Під час наради обговорили питання: про стан нарахування субсидій,  про забезпечення комп’ютерами вторинної ланки  медицини району та функціонування первинної ланки медицини, про стан нарахування субсидій, про забезпечення паливом шкільні автобуси, про технічний стан закладів культури, про проведення профілактичних заходів з метою упередження захворюваності на грип та ГРВІ, про роботу структурних підрозділів РДА в програмі аскод, тощо.

На нараді було підведено підсумки роботи за минулий тиждень.

 
Друк

Засідання депутатської комісії

25 лютого відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, у якому взяли участь члени комісії – депутати: Олег Пашуля, Надія Семеген, Василь Калинюк та Оксана Пиріг та запрошені: Поплавський В.М. – фельдшер санітарний Бережанського міськрайонного лабораторного відділу Козівської МВ ДУ Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України, Шпирко Н.Ф. – головний бухгалтер відділу освіти РДА та Дуда В.П. – директор Бережанської ДЮСШ, а також заступник голови районної ради Роман Висоцький та начальник відділу з гуманітарних питань Іван Головацький.

Депутати розглянули проект програми збереження та забезпечення епідемічної (біологічної) безпеки дитячого населення на території Бережанського   району на 2019 – 2023 роки, погодили затвердження передавальних актів Посухівської філії Потуторського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Бережанської районної ради Бережанській міській раді, а також розглянули листа директора Бережанської ДЮСШ Дуди В.П. щодо співфінансування Бережанської ДЮСШ з районного бюджету.

З розглянутих питань підготували відповідні проекти рішень на сесію районної ради.

 


Сторінка 1 з 110