Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Всеукраїнська акція «Запали свічку»

28 листопада на центральній площі міста відбулася поминальна панахида пам’яті жертв голодоморів, яку відслужили священики основних релігійних конфесій: УАПЦ, УГКЦ, УПЦ КП та РКЦ. До спільної молитви долучилися: керівництво району та міста, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської ради, представники громадських та партійних організацій, ЗМІ, а  також чисельна громада міста. Учасники заходу виклали із лампадок «Хрест пам’яті» як символ скорботи за мільйонами загублених життів наших співвітчизників.

Цього ж дня на будівлях усіх державних установ, організацій та підприємств району було встановлено Державні прапори України з чорними стрічками та обмежено проведення розважальних заходів.

 
Друк

Нарада з питань стратегії та механізмів розподілу установ та майна освітньої галузі району

З набуттям Бережанами статусу міста обласного значення виникає потреба у реорганізації окремих територіальних підрозділів та установ Бережанського району. З цього приводу голова райдержадміністрації В.Петровський та голова районної ради В.Білик за участю заступників  голови РДА О.Валова та П.Гончара та заступника голови районної ради Р.Висоцького провели робочу нараду з керівництвом відділу освіти райдержадміністрації.

В ході наради обговорили питання стратегії та механізмів розподілу установ та майна освітньої галузі району між районним та міським бюджетами, що відбудеться 01 січня 2016 року.

 
Друк

Робоча нарада з питань розподілу установ галузі культури

26 листопада у зв’язку з набуттям Бережанами статусу міста обласного значення у кабінеті голови райдержадміністрації В. Петровського відбулась робоча нарада за участю голови районної ради В. Білика, заступників  голови РДА О.Валова та П.Гончара та заступника голови районної ради Р.Висоцького.

Учасники наради обговорили питання стратегії та механізмів розподілу установ галузі культури району між районним та міським бюджетами, що відбудеться 01 січня 2016 року.

 
Друк

Голова районної ради В.Білик відвідав Мечищівську ЗОШ І-ІІІ ст.

26 листопада голова райдержадміністрації В.Петровський та голова районної ради В.Білик разом з начальником відділу освіти РДА Н.Бабій з робочим візитом побували у Мечищівській ЗОШ І-ІІІ ст. Очільники району під час зустрічі вручили дирекції школи мультимедійний проектор та обговорили актуальні питання життєдіяльності школи, зокрема переведення котельні на альтернативні види палива, перехід на конвекторне опалення  в корпусі №2 ЗОШ І-ІІІ ст., перспективи будівництва спортивного залу та відкриття дитячого садочку в с. Мечищів.

 
Друк

Керівники району відвідали ЗОШ І-ІІІ ст. №1

25 листопада голова районної ради В.Білик та голова райдержадміністрації В.Петровський відвідали Бережанську ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Керівники району оглянули хід ремонтних робіт в корпусі №2 та обговорили проблемні питання.


 
Друк

На першій сесії сьомого скликання обрано голову та заступника голови Бережанської районної ради

24 листопада в залі засідань районної ради відбулась І сесія VII скликання Бережанської районної ради.

На порядок денний було винесено ряд питань, а саме: про результати виборів депутатів районної ради VII скликання, обраних 25 жовтня 2015 року, про регламент обрання голови і заступника голови районної ради та розгляду інших питань порядку денного першої сесії районної ради нового скликання, про обрання голови районної ради, про обрання заступника районної ради та про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради.

На сесії було оголошено про створення депутатської групи «Солідарність», до складу якої увійшли 16 депутатів, що обрані від трьох партій: «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», «Української Галицької партії», та «Громадського руху «Народний контроль». Від імені депутатської групи «Солідарність» на посаду голови районної ради була запропонована кандидатура депутата Василя Білика від «Громадського руху «Народний контроль». Інших пропозицій не було.

За результатами голосування, до бюлетеня для таємного голосування з обрання голови районної ради було внесено одну кандидатуру – Василя Білика. Із 26 депутатів, які взяли участь у голосуванні кандидатуру В.Білика підтримало 24. Новообраний голова своїм заступником запропонував обрати депутата Романа Висоцького від «Української Галицької партії».

Наступне засідання відбудеться у вівторок 1 грудня.

 


 
Друк

Засідання оргкомітету

11 листопада голова районної ради С. Кленик, взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення ІІ річниці Революції Гідності, яке провів голова райдержадміністрації В. Петровський, В засіданні взяли участь представники ГО «Бережанський майдан», відділів освіти, культури, національностей, релігій і туризму, сектору інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату РДА, Бережанського агротехнічного інституту. На засіданні присутні висловили своє бачення щодо відзначення річниці Революції Гідності та досягнули домовленості в тому, що на наступному засіданні накреслять план заходів, з врахуванням усіх пропозицій.

 
Друк

У Бережанах відзначили День захисника України

14 жовтня в Бережанах відзначили День захисника України, свято Покрови та 73-річчя створення УПА.Святкування розпочалося урочистою ходою. Колона бережанців,  серед  яких  — учасники АТО,  представники військових частин А 1461 та  А 3200, керівництво району та міста, представники підприємтсв, установ та організацій району, пройшли від центра міста до міського цвинтаря.

Уздовж маршруту колони було покладено квіти до пам’ятників Тарасові Шевченку та Степану Бандері, меморіальних таблиць на честь Захисника України – учасника АТО Олександра Філя, В’ячеслава Чорновола, героя Небесної Сотні Устима Голоднюка, до каплиці пам’яті жертв тюрми НКВД. На міському кладовищісвященики основних християнських конфесій відслужили панахиду пам’яті. Успільній молитві багаточисельна громада пом’янула усіх захисників України та поклали квіти до меморіалу Борцям за волю України та могили учасника АТО Олександра Філя.

Надалі відбувся мітинг-реквієм. Слово виголосив голова райдержадміністрації Володимир Петровський, який зазначив, що цьогоріч свято Дня захисника України, яке вперше країна святкує 14 жовтня, відзначається  під гаслом "Сила нескорених", бо саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором.  Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

 
Друк

Засідання оргкомітету

12 жовтня за участю голови РДА В.Петровського та заступника голови районної ради Р.Висоцького відбулось підсумкове засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України. В ході засідання були узгодженні деталі проведення урочистостей, обговорено ряд організаційних питань.

 
Друк

Зустріч голови РДА з керівником правоохоронних органів

2 жовтня відбулася зустріч голови райдержадміністрації В.Петровського та голови районної ради С.Кленика з в.о. начаника РВ УМВС України в Тернопільській області В.МіжновимУ ході зустрічі обговорили питання співпраці представницької та виконавчої гілок влади з правоохоронними органами, також акцентували увагу на найбільш проблемних місцях  району, недоліках у діяльності.

 
Друк

Святкове урочисте зібрання з нагоди Дня працівників освіти

30 вересня в залі засідань адмінбудинку відбулася святкове урочисте зібрання з нагоди Дня працівників освіти. З вітальними словом  до освітян звернулися заступник голови РДА П.Гончар, заступник голови районної ради Р. Висоцький, заступник міського голови М.Бойко, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Н.Бабій та голова депутатської комісії з питань освіти, молоді, спорту та ЗМІ районної ради    Я. Горохівський.

На святі були присутні директори ЗНЗ і ДНЗ, керівники гуртків та методисти позашкільних навчальних закладів, вчителі шкіл району, завідувачі, вихователі, методисти дошкільних навчальних закладів, ветерани педагогічної праці.

Бурхливими аплодисментами вітали присутні учасників святкового концерту, який підготували учасники студії «Крок» РБК (керівник Р. Видиш), хореографічний колектив «Вікторія» ЗОШ №1 (керівник Г.Солонинка) та художній колектив БТШ (режисер-постановник  Л.Васютенко).

Кращі навчальні заклади та педагоги були відзначені грамотами.


 


Сторінка 100 з 117