Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Зустріч голови РДА з керівником правоохоронних органів

2 жовтня відбулася зустріч голови райдержадміністрації В.Петровського та голови районної ради С.Кленика з в.о. начаника РВ УМВС України в Тернопільській області В.МіжновимУ ході зустрічі обговорили питання співпраці представницької та виконавчої гілок влади з правоохоронними органами, також акцентували увагу на найбільш проблемних місцях  району, недоліках у діяльності.

 
Друк

Святкове урочисте зібрання з нагоди Дня працівників освіти

30 вересня в залі засідань адмінбудинку відбулася святкове урочисте зібрання з нагоди Дня працівників освіти. З вітальними словом  до освітян звернулися заступник голови РДА П.Гончар, заступник голови районної ради Р. Висоцький, заступник міського голови М.Бойко, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Н.Бабій та голова депутатської комісії з питань освіти, молоді, спорту та ЗМІ районної ради    Я. Горохівський.

На святі були присутні директори ЗНЗ і ДНЗ, керівники гуртків та методисти позашкільних навчальних закладів, вчителі шкіл району, завідувачі, вихователі, методисти дошкільних навчальних закладів, ветерани педагогічної праці.

Бурхливими аплодисментами вітали присутні учасників святкового концерту, який підготували учасники студії «Крок» РБК (керівник Р. Видиш), хореографічний колектив «Вікторія» ЗОШ №1 (керівник Г.Солонинка) та художній колектив БТШ (режисер-постановник  Л.Васютенко).

Кращі навчальні заклади та педагоги були відзначені грамотами.


 
Друк

Районній газеті "Бережанське віче" - 25!

25 років тому, 15 вересня 1990 року, вийшов перший номер районного часопису «Бережанське віче», який  народжувався в буремні часи боротьби національно-демократичних сил за самостійність України.

3 серпня 1990 року сесія районної ради прийняла рішення "Про друкований орган районної ради народних депутатів", доручивши депутату Віктору Горобчуку "підготувати необхідну документацію і зареєструвати газету в установленому законом порядку". До кінця серпня райвиконком видав свідоцтво про реєстрацію нової газети "Бережанське віче", засновником якої стала районна рада народних депутатів, а редактором – Омелян Грабовський. Бережани одержали першу за всю свою радянську історію незалежну газету, друкований орган районної ради – "Бережанське віче" із Шевченківським гаслом "Борітеся – поборете"! Так народилося "Бережанське віче" – одна з перших легальних демократичних газет в Україні. Попереду ще був майже рік до того дня, коли Україна проголосила незалежність…

До створення газети доклали зусиль тодішній голова РО НРУ і депутат районної ради Іван Головацький, Володимир Кривко, Степан Рибій, Антон Рокицький, Василь Подуфалий та багато інших. Редакторами "Бережанського віча" в різні роки були Омелян Грабовський, Василь Савчук, Петро Вільчинський, Світлана Даньків. Нинішнім редактором часопису є Ігор Мельник.

18 вересня із нагоди 25-річчя заснування районної газети «Бережанське віче» у залі музею книги  відбулася ювілейна зустріч «Бережанське віче – пульс району».

Колектив редакції привітали керівники району та міста, засновники газети, а також аматори сцени.


 
Друк

Заходи, які відбудуться з нагоди відзначення

Дня Гідності та Свободи

20 листопада

11.00 год. - панахида біля меморіальної дошки на честь О. Філя (ЗОШ №1).

15.00 год. – концерт оркестру народних інструментів Бережанської школи мистецтв «Свободу в серці берегти і гідність для народу» (кер. О. Кусень) – (РБК).

11.00 год. - панахида біля меморіальної дошки на честь В. Дідуха (Вербівська ЗОШ).

21 листопада

11.30 год. - молебень за Україну, народне віче (Площа Ринок).

12.00 год. – відкриття виставки «Від революції на граніті до Революції Гідності» (краєзнавчий музей).

12.30 год. - круглий стіл «Революція Гідності» (краєзнавчий музей).

16.00 год. - молодіжний кінозал «Зима, що нас змінила» (краєзнавчий музей).

22 листопада

16.00 год. - вечір бойових друзів «Нам є чим пишатись, нам є що пам’ятати». (краєзнавчий музей).

23 листопада

11.00 год. - Панахида біля меморіальної дошки Устима Голоднюка (БАТІ).

29 листопада

21.00 год. - Ніч пам’яті (Площа Ринок).

30 листопада

Марш бережанських студентів із прапором революції «Ми пам’ятаємо».

 
Друк

Нарада з питань адміністративно-територіальної реформи в районі

3 серпня заступник голови районної ради Р.Висоцький спільно з головою районної державної адміністрації В. Петровським, взяв участь в нараді з питань реалізації адміністративно-територіальної реформи у районі. В ході наради заслухали інформацію сільських голів про хід громадських обговорень в територіальних громадах району на предмет майбутнього об’єднання в новій територіальній громаді.

 
Друк

Нарада з мобілізаційних питань

3 серпня заступник голови районної ради Р.Висоцький взяв участь в нараді з питань мобілізації в районі. Нараду провів голова районної державної адміністрації В. Петровський за участю військового комісара Бережанського ОРВК В. Богданова. Обговорено питання виконання мобілізаційного завдання та проведення роз’яснювальної роботи серед місцевих жителів про переваги військової служби за контрактом. Сільським головам наголошено тримати на особливому контролі питання соціального забезпечення учасників АТО та їх сімей.


 

 
Друк

Засідання оргкомітету

31 липня заступник голови районної ради Р.Висоцький взяв участь в засіданні оргкомітету з питань відзначення в районі 24-ї річниці незалежності України, Дня Державного Прапора України, Дня міста та з питань вшанування Українських Січових Стрільців з нагоди 99-ї річниці боїв на горі Лисоня. Засідання проводив голова районної державної адміністрації В. Петровський, за участю заступника голови РДА згуманітарних питань П. Гончара, заступника міського голови М. Бойко та керівників гуманітарної галузі району. В ході засідання накреслили план заходів та обговорили ряд організаційних, господарських та фінансових питань.

Планується проводити відповідні заходи до Дня Державного Прапора України та Дня міста - 23 серпня, до Дня Незалежності - 24 серпня, а заходи з вшанування УСС на горі Лисоня - 30 серпня.


 
Друк

Засідання колегії РДА

31 липня голова районної ради С.Кленик взяв участь у засіданні колегії РДА, яка відбулася під головуванням голови районної державної адміністрації В.Петровського. На колегії розглядалися питання про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2015 року, про виконання районного бюджету та   стан   надходження   коштів до бюджетів   усіх   рівнів, Пенсійного фонду України у І півріччі 2015 року, про виконання за І півріччя 2015 року районної програми протидії   захворюваності на туберкульоз на 2013-2016 роки та ряд інших.


 
Друк

Нарада з питань реалізації адміністративно-територіальної реформи в Бережанському районі

29 липня голова районної ради С. Кленик, голова районної державної адміністрації В.Петровський, за участю заступника голови РДА П. Гончара, та міського голови В. Музички провели нараду з сільськими головами району з питань реалізації адміністративно-територіальної реформи в Бережанському районі. Розпочинаючи нараду голова РДА зазначив, що потрібно розсудливо підходити до формування об’єднання громад, приймати виважені рішення на користь людей та поділився своїм баченням щодо формування спроможних територіальних громад. Міський голова повідомив учасників наради про те, що відповідно до перспективного плану формування спроможних громад у Бережанському районі передбачається утворення двох громад: Бережанської та Жуківської. Бережанська міська громада вирішила запросити до своєї громади всі села району, тому сільським головам потрібно обговорити дане питання на місцях та прийняти відповідне рішення з врахуванням думки громадян. Під час обговорення питання мова йшла про забезпечення громадою медичних, освітніх, соціальних послуг населенню, безпеки та пожежної охорони на території громади. Наголошувалося на тому, що у громад, які розпочнуть об’єднання не зволікаючи, є більше шансів розраховувати на значну фінансову підтримку західних країн-партнерів. Представники органів місцевого самоврядування озвучили ряд питань до виступаючих, висловили свої думки щодо проведення реформи. На завершення учасники заходу підбили підсумки щодо обговорених проблем.


 
Друк

Відбулося засідання координаційної ради правоохоронних органів району

28 липня голова районної ради С.Кленик спільно з головою районної державної адміністрації В.Петровським взяли участь в засіданні координаційної ради правоохоронних органів району, яка відбулася під головуванням прокурора району Р. Юсипіва. Під час засідання розглядалися питання про підсумки оперативно - службової діяльності Бережанського РВ УМВСУ в Тернопільській області за І півріччя 2015 року, про координацію правоохоронних органів в питаннях   забезпечення завдань по мобілізації, про стан боротьби з економічною злочинністю. Прокурор району вказав начальнику Бережанського РВ на посиленні роботи по боротьбі з злочинністю, незаконним обігом наркотичних засобів, боротьби з розкраданням природних ресурсів, зазначивши при цьому, що довіра громади до правоохоронців – це перш за все, результат їхньої роботи.


 
Друк

Під головуванням голови РДА відбулася розширена нарада

27 липня голова районної державної адміністрації В.Петровський спільно з головою районної ради С. Клеником за участю міського голови В. Музички провели розширену нараду з керівниками установ району, начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації. На нараді обговорили ряд питань: про ремонт техніки, яку потрібно доставити в зону АТО, про проведення ремонту доріг в районі, про придбання котлів на альтернативні види палива, про стан проведення ремонтних робіт в ЗОШ І-ІІ СТ в с. Біще, про стан проведення мобілізаційних заходів в районі тощо.


 


Сторінка 106 з 122