Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

 

17 липня в актовому залі Бережанського РВ УМВСУ в Тернопільській області під головуванням прокурора району Р.Юсипіва відбулася координаційна нарада з питань протидії злочинності та корупції за наслідками роботи правоохоронних органів району у І півріччі 2014 року. У нараді взяли участь голова районної ради С.Кле­ник, голова райдержадміністрації В.Калинюк, міський голова В,Музичка, начальник Бережанського РВ УМВСУ П.Процик, голова районного суду В.Шміло, начальник РВ УДСНСУ Т.Калакура, начальник Козівської ОДПІ І.Пунько, керівник Бережанської Самооборони Майдану О.Захарків.

Прокурор району Р.Юсипів проаналізував стан злочинності та правопорядку на території Бережанщини за І півріччя 2014 року, наголосивши що практично згорнуто роботу з виявлення правопорушень у бюджетній сфері, у сфері земельних відносин та надрокористування, освіти й охорони здоров'я. Недостатньою назвав прокурор роботу правоохоронних органів району й щодо боротьби із отриманням неправомірної ви­годи {хабарництвом}, із пору­шеннями у сфері лісокористу­вання.

Голова райдержадміністрації В.Калинюк акцентував увагу на затягуванні об'єктивного розслі­дування з приводу земельного скандалу на вул. Сонячній, на проблемі незаконної торгівлі спиртними напоями, нелегальному використанні надр тощо.

Голова районної ради С.Кленик у своєму виступі зазначив, що є чимало випадків бездіяль­ності правоохоронних органів району. Зокрема це стосується діяльності приватного сільськогосподарського підприємства на території Біщівської сільської ради. Власник не допускає на територію підприєм­ства ні контролюючі органи, ні представників місцевої влади. Більше того, навіть, відверто погрожує їм. З такою практикою, вважає С.Кленик, пора категорично закінчувати.

Керівник Бережанської Само­оборони Майдану О.Захарків ви­ступив з ініціативами про ство­рення Громадської ради при Бережанському РВ УМВСУ в Тернопільській області та відновлення роботи патрульно-постової служби.

У виступах голови районного суду В.Шміла, міського В.Музички теж звучали критичні зауваження стосовно роботи правоохоронних органів району і пропозиції щодо її покра­щення.

Новопризначений начальник РВ УМВСУ П.Процик, подякував­ши присутнім за відверту розмо­ву, зазначив, що основне своє завдання бачить передусім у зміцненні кадрового потенціалу райвідділу міліції.

Підсумки розмови підбив прокурор району Р.Юсипів. За результатами   наради прийнято відповідну постанову.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Друк

23 липня в залі районної ради під головуванням голови районної ради Степана Кленика відбулась нарада з сільськими головами з питань матеріальної допомоги учасникам бойових дій в зоні АТО, благодійної допомоги на потребу районної лікарні, формування загонів місцевої територіальної оборони на випадок відкритої агресії Росії та інших питань пов’язаних із виконанням постанови ВРУ «Про часткову мобілізацію» від 21.07.2014 року №607.

У нараді взяли участь районний військовий комісар В.Богданов, заступник голови районної ради Р.Висоцький, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи апарату РДА Ю.Барановський, інші посадові особи районної ради та райдержадміністрації
 
Друк

18.07.2014 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку. Комісія обговорила питання про стан та перспективи розвитку промисловості Бережанського району та вирішила:

1. Звернутись до обласної ради щодо проведення наради за участю народних депутатів та депутатів обласної ради, на якій розглянути питання про стан економіки краю та залучення інвестицій.

2. Провести розширене засідання комісії за участю керівників підприємств району.

 
Друк

«Чорна вишиванка» на Кулебах

     Уже кілька років поспіль на хуторі Кулеби Нараївської сільської ради, біля пам’ятника полеглим героям - націоналістам, проходить традиційний фестиваль повстанської пісні «Чорна вишиванка». Цьогоріч фестиваль відбувся 6 липня у форматі поминальних заходів – у зв’язку з військово-політичними подіями в Україні. Віче-реквієм вступним словом відкрила почесна гостя – дочка Головокомандувача УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича Марія Шухевич (м. Львів). Нараївський сільський голова Євген Здебський привітав присутніх і представив гостей з Бережан, Рогатина, Перемишлян, Львова та навколишніх сіл. У заходах взяли участь заступник голови районної ради Роман Висоцький та голова райдержадміністрації Василь Калинюк.

 
Друк

04.07.2014 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, духовності, молоді, спорту та засобів масової інформації. Комісія обговорила питання про звільнення редактора районного комунального радіомовлення в зв’язку з реорганізацією редакцією радіомовлення шляхом приєднання до редакції районної газети «Бережанське віче» та запропонувала сесії районної ради відповідний проект рішення.

 
Друк

04.07.2014 року голова районної ради С.Кленик та заступник голови районної ради Р.Висоцький взяли участь у нараді з користувачами водних об’єктів з питань орендної плати за землю та водне плесо відповідно до нової методики визначеної ЗУ «Про аквакультуру».

 
Друк

04.07.2014 року голова Бережанської районної ради Кленик С.Т. взяв участь у представленні нового начальника Бережанського РВ УМВСУ в Тернопільській області Процика Петра Богдановича, яке відбулось у приміщенні актового залу райвідділу міліції.

 
Друк

ТРИДЦЯТЕ ЛІТО «ХРАМУ КНИГИ»

 

Напрочуд сонячна неділя 29 червня подарувала бережанцям і гостям міста святкову імпрезу з нагоди 30-річчя музею книги.

Благословив святкову імпрезу, яка проходила у затишному дворику ратуші, отець Василь Ганішевський з Ценова Козівського району. У числі перших працівників музею з 30-річчям їх закладу щиро вітали заступник голови районної ради Роман Висоцький, голова РДА Василь Калинюк, міський голова Володимир Музичка, народний депутат України Володимир Бойко. Додали ювілеєві урочистості презентації – біографічного довідника «Бережанщина літературна» та каталогу «Тарас Григорович Шевченко у філателії». На святі виступили науковці Богдан Якимович, Феодосій Стеблій, Михайло Гнатюк, письменники Василь Габор, лауреат Національної премії ім.. Т.Г.Шевченка Галина Пагутяк, Марія Чумарна, Оксана Смерека-Малик, художник, конструктор книг Андрій Кісь.

Як рідних зустрів музей книги представників Тернополя. Щирістю побажань були зігріті вітання-виступи голови Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України Євгена Безкоровайного, голови обласного Товариства «Меморіал» ім. В.Стуса» Богдана Хаварівського, поета, барда, лауреата премій імені В.Стуса та Братів Лепких Олександра Смика, дипломантки конкурсу «Коронація слова» (2014) Марії Гуменюк, отця Тараса Коковського, заслуженого художника України Євгена Удіна.

Ювілейний захід пройшов на найвищому рівні завдяки працівникам музею книги, БМГО «Рідне місто» та спонсорам.

 

 
Друк

                       ПАМЯТІ ЖЕРТВ СТАЛІНСЬКИХ РЕПРЕСІЙ

 

У неділю, 29 червня, біля каплички на вул. Академічній у Бережанах відбулася панахида-реквієм пам’яті жертв тюрми НКВД у кінці червня 1941-го.

Захід відкрив і його ведучим був керівник громадського формування «Бережанська Самооборона», директор музею Б.Лепкого Олег Захарків.

Священики відслужили панахиду. Слово виголосив о. Микола Зорений. Виступили о. Володимир Зайчук, голова районної організацій Спілки політв’язнів і репресованих та Братства ветеранів ОУН-УПА «Лисоня» Орест Гуменюк, депутат обласної ради Володимир Петровський. Власні поетичні рядки зачитав Михайло Костів.

У заходах взяли участь голова районної ради Степан Кленик та його заступник Роман Висоцький, голова райдержадміністрації Василь Калинюк, міський голова Володимир Музичка, інші офіційні особи.

 
Друк

                               Молодь звітувала героям Лисоні

         На горі Лисоня 28 червня з нагоди Дня молоді вшанували пам'ять полеглих за волю і незалежність України. Ініціатива відзначення Дня молоді на місці стрілецької звитяги належить представникам молодіжних громадських організацій краю, оскільки у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією в країні цьогоріч формат свята змінено.

         З нагоди Дня молоді грамотами Тернопільської облдержадміністрації за активну громадянську позицію, вірність ідеалам молодих українців, які полягли в бою за незалежність України, та вагомий особистий внесок у розвиток державотворчих процесів тут, на Лисоні голова ОДА Олег Сиротюк відзначив молодіжних активістів з різних районів Тернополя. Участь у заході також взяли заступник голови облдержадміністрації Наталія Михно, голова районної ради Степан Кленик та його заступник Роман Висоцький, голова районної державної адміністрації Василь Калинюк, Бережанський міський голова Володимир Музичка, Посухівський сільський голова Орися Іванів, інші офіційні особи.

 

 
Друк

11.06.2014 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, духовності, молоді, спорту та засобів масової інформації. Комісія обговорила запропонований райдержадміністрацією проект районної програми розвитку видавничої справи на 2014-2016 роки і схвалила його, а також запропонувала сесії районної ради розроблений нею проект рішення «Про відзначення в районі 100-річчя створення легіону Українських січових стрільців та 98-ї річниці боїв з російськими військами на Лисоні, в якому передбачено ряд заходів з нагоди ювілею та склад організаційного комітету.

Комісія також рекомендувала голові районної державної адміністрації В.Калинюку в зв’язку з військовою агресією Росії не проводити 29 червня в Бережанах День молоді як молодіжний розважальний захід.

 

 


Сторінка 106 з 114