Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Всеукраїнська весняна толока

В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  керівництво та працівники відділів та управлінь Бережанської районної державної адміністрації та районної ради взяли участь у весняній толоці. Держслужбовці впорядковували прилеглі до адмінбудинків території, очистивши їх від сміття, сухого листя, та поламаних гілок.

Значну роботу із прибирання та озеленення населених пунктів провели також працівники держустанов району, медичних закладів, установ культури та освіти, органів місцевого самоврядування.

 
Друк

Про участь художніх колективів району у фестивалі «Вставай сонце»

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провела заступник голови облдержадміністрації Світлана Безпоповцева.

Під час наради йшлося про участь художніх колективів району у фестивалі «Вставай сонце», який відбудеться  25 березня в ТРЦ «Подоляни». В обговорені зазначеного питання взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук та в.о. начальника відділу культури, національностей, релігій і туризму РДА Дарія Головач.

Представляти Бережанщину на обласному фестивалі будуть солісти студій «Крок» (кер. Роксолана Видиш), «Арт крок» (кер. Роман Видиш), дитячий хор «Голосинка» Жуківської музичної школи (кер. Олеся Москалик) та дитячий танцювальний колектив «Тандем» (кер. Христина Хиляк).

Світлана Теодозіївна підвела підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

В приміщенні Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури відбудеться прийом громадян

20 березня 2019 року з 11 год. 00 хв. у приміщенні Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури за адресою м. Бережани вул. Пирогова, 5А, проводитиме особистий прийом громадян перший заступник прокурора Тернопільської області старший радник юстиції Голомша Микола Ярославович.

Жителів м. Бережани та Бережанського району, у яких є намір з різних питань звернутися до першого заступника прокурора Тернопільської області, просимо прийти в приміщення Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури 20 березня 2019 року з 11 год. 00 хв. за адресою м. Бережани вул. Пирогова, 5А.

 
Друк

Обговорили питання організації харчування

В голови райдержадміністрації Ігоря Гринкевича за участі голови районної ради Василя Білика, першого заступника голови РДА Віктора Зінчука, керівництва відділу освіти РДА та сільського голови Курянівської сільської ради Володимира Вишнівецього відбулася нарада з питань функціонування освітніх закладів, які розміщені на території згаданої сільської ради.  Особлива увага була приділена питанню організації харчування.

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

18 березня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося про  проходження в області благодійної акції «Від серця до серця», про стан виплати готівкової субсидії, про стратегію регіонального розвитку в контексті формування та реалізації екологічної політики на місцях.

Степан Степанович підвів підсумки наради.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

18 березня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

Під час нарадипорушувались питання про реконструкцію ФАПу в с.Гиновичі, про підготовку проектів щодо реконструкції сільських амбулаторій у селах Урмань та Нараїв, про хід будівництва амбулаторії у с.Стриганці,  про завіз дров у ЗОШ району та дитячий будинок сімейного типу, тощо.

Серед інших питань, які порушувались на нараді було і питання  організації проведення в районі двомісячника благоустрою в населених пунктах.

 
Друк

Віктор Овчарук: "Реформа медицини успішно сьогодні впроваджується на Тернопільщині"

У Бережанському районі з робочим візитом перебував голова обласної ради Віктор Овчарук. Разом з  начальником департаменту охорони здоров’я ОДА Володимиром Богайчуком, головою РДА Ігорем Гринкевичем та головою районної ради Василем Біликом він оглянув районну лікарню та поспілкувався з керівництвом мед закладу. За словами головного лікаря району Василя Вридника проводиться значна робота  щодо  покращення матеріально - технічного стану районної лікарні. Лише у 2018 році придбано дороговартісну медичну апаратуру та обладнання на загальну суму 823,17 тис.грн. На даний час проводяться  налагоджувальні роботи в рентген-кабінеті, в якому встановлено  новий рентгенапарат.

Надалі відбулася зустріч керівників з медичними працівниками. Під час зустрічі говорили про те, як медична реформа змінює та  змінить якість надання медичних послуг, які роботи уже проведені у модернізації лікувальних закладів та про те, що ще заплановано зробити.

Звертаючись до медиків голова обласної ради Віктор Овчарук  наголосив на тому, що реформа медицини успішно сьогодні впроваджується на Тернопільщині. Перші успіхи уже бачимо у первинній ланці. Далі робота вестиметься у вторинній та третинній ланках.

« Керівництво держави вперше за багато років звернуло увагу на медицину. Впродовж трьох останніх років створено сучасну інфраструктуру охорони здоров’я та покращено матеріально – технічну базу установ. Значну частину коштів для цього виділяємо із обласного бюджету", - зазначив він.

Голова обласної ради  підкреслив: «Сьогодні ми стоїмо на шляху перетворення закладів охорони здоров'я з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства і, відповідно, принцип оплати роботи лікарів не за час, проведений на робочому місці, а за надану пацієнту послугу. Основна мета цього кроку – дати гідну заробітну плату лікарю, який працює. Зміни в медицині вже помітні у зарплатах лікарів загальної практики сімейної медицини, у них тепер абсолютно нове забезпечення і сьогодні вже отримують від 12-20 тис. грн.. 2019 рік продовжить ці зміни у вторинній ланці медицини і вони обов'язково будуть позитивними».

За високий професіоналізм, особистий внесок у забезпечення населення району якісною медичною допомогою Віктор Овчарук  нагородив грамотами Тернопільської обласної ради лікаря хірурга  Павлюка Юрія Анатолійовича, завідуючу клінічною лабораторією ЦРКЛ Матвіїв Інну Михайлівну та сімейних лікарів Адамів Надію Стефанівну і  Ковальчук Ганну Миронівну,  які стали лідерами в підписанні декларацій з жителями району.

 
Друк

Про початок весняно - польових робіт йшлося під час наради

В голови райдержадміністрації Ігоря Гринкевичавідбулася робоча нарада з начальником відділу агропромислового розвитку РДА Теодозієм Нагірним. Предметом розмови було питання про початок весняно - польових робіт сільськогосподарськими підприємствами району. Зокрема Теодозій Михайлович проінформував про те, що в районі розпочався комплекс весняно-польових робіт. Станом на 15.03.2019 року сільськогосподарськими  підприємствами підживлено 100% озимих зернових культур урожаю 2019 року та посіяно:  30-га ярої пшениці, 550 га ярого ячменю, 60 га вівса та 50 га гороху.

 
Друк

Засідання ХХХХVІ сесії Бережанської районної ради

12 березня відбулась 46-а сесія Бережанської районної ради. В ході засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, затвердили програму матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони на 2019-2020 роки, прийняли рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» та про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради.

 
Друк

Засідання депутатської комісії

12 березня відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, у якому взяли участь члени комісії – депутати: Ірина Надбережна, Надія Семеген, Василь Калинюк та Оксана Пиріг.

Депутати розглянули два питання: про створення комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради та про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради. З даних питань комісія підготовила відповідні проекти рішень.

У роботі комісії взяли участь: заступник голови районної ради Роман Висоцький та начальник відділу з гуманітарних питань Іван Головацький.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

11 березня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

 


Сторінка 4 з 114