Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

У Куропатницькій ЗОШ І-ІІІст. стартував мовний табір

У Куропатницькій ЗОШ І-ІІІст. стартував мовний табір за програмою #GoCamp. Протягом двох тижнів учні разом із вчителями та волонтером Вінсом, який завітав з Південної Ірландії, працюватимуть за ретельно підібраною програмою "Школа - серце громади".

Сподіваємося, що назва табору "Rainbow" (веселка) відобразиться на настроях кожного учасника, і ми з приємністю і користю проведемо час з нашим гостем!

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

10 червня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося про стан заборгованості із виплати матеріального забезпечення та соціальних виплат застрахованим особам в Тернопільській області; про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення; про наслідки погіршення погодних умов на території Тернопільської області.

Степан Степанович підвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

10 червня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич

Під час наради порушувались питання ремонту доріг місцевого значення, акцентувалася увага на  вжитті відповідних заходів сільськогосподарськими підприємствами щодо розчистки доріг з твердим покриттям від бруду, нанесеним с/г транспортом після обробітку полів та про облаштування майданчиків для очистки сільськогосподарського транспорту при виїзді на основну дорогу з асфальтовим покриттям. Крім цього велася мова простан завершення посівної кампанії сільськогосподарськими підприємствами району, про стан справ в медичній галузіта про стан перерахунку субсидій.

На нараді також було підведено підсумки роботи за минулий тиждень.

 
Друк

ПАМ’ЯТАЄМО

30 травня 2019 року минає перша річниця, як невблаганна смерть забрала від нас талановитого історика, громадського діяча, музиканта, дизайнера-поліграфіста, начальника відділу культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації КОКОВІНА Олександра Володимировича (06.09.1982-30.05.2018).
Неоціненим дарунком зостались його історичні матеріали та краєзнавчі нариси. Багато інновацій в галузі культури залишив для колег, а громадських напрацювань – друзям з організацій «Бережанський Майдан», «Товариство «Меморіал» ім. В.Стуса.
Він завжди залишиться в наших серцях вірним братом і другом, дбайливим чоловіком і батьком, відповідальним держслужбовцем, справжнім патріотом України.
Просимо всіх, хто знав і пам’ятає Олександра Коковіна - помолитися за його світлу душу.

 
Друк

Програма відзначення в Бережанському районі 100-річчя подій Чортківської офензиви:

10 червня 2019 року о 10.00 історична зустріч–хода студентів Бережанського агротехнічного коледжу на гору Лисоня пам’яті

подій Чортківської офензиви.

20 червня 2019 року:

12.00 в залі «І світова війна та Українське Січове стрілецтва» Бережанського краєзнавчого музею:

- Презентація книги Олександра Дєдика «Чортківська офензива» (Орієнтовна вартість книги - 200 грн)

- Спецпогашення за участю Бережанського міського товариства Асоціації філателістів України

21 червня 2019 року:

10.00 урочистості біля ратуші (в минулому - одного зі штабів УГА).

10.20 Панахида пам’яті учасників Чортківської Офензиви

11.00 Представлення банерних виставок "Капелани Галицької Армії", "Лисоня - гора стрілецької слави"

11.10 Спецпогашення за участю Бережанського міського товариства Асоціації філателістів України

12.00 НАУКОВО-ПіЗНАВАЛЬНІ КРАЄЗНАВЧІ ЧИТАННЯ «Бережани та Бережанщина в період «Чортківської офензиви»: події,

особистості пам’ять» в краєзнавчому музеї

 
Друк

Директор Потуторського НВК Ольга Поляк - лауреат Премії Верховної Ради

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 18 грудня 2018 року (№ 2656-VIII) «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів», за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів директор Потуторського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад I–III ступенів – дошкільний навчальний заклад" Бережанської районної ради, депутат обласної ради Ольга Михайлівна Поляк одержала Премію Верховної Ради України.

 
Друк

Відбулося засідання колегії РДА

4 червня голова районної ради Василь Білик взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, яке пройшло під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Зінчука.

На порядку денному розглядалися питання про підсумки роботи галузей економіки та соціальної інфраструктури району в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та завдання щодо їх підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років; про  стан рівня безробіття в районі та залучення осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, до громадських робіт; про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року;

З питань порядку денного буде видано розпорядження голови районної державної адміністрації.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

3 червня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич

Під час наради порушувались питання про функціонування первинної ланки медицини, про роботу та перспективи вторинної ланки медицини, про стан завершення робіт з облаштування рентген кабінету в ЦРКЛ та виконання відповідних робіт з встановлення мамографу в районній поліклініці, про співпрацю та комунікацію з підприємцями та керівниками підприємств району, простан завершення посівної кампанії сільськогосподарськими підприємствами району, проремонт доріг місцевого значення, про стан завозу дров в освітні заклади району (станом на сьогодні завезено 60% від потреби), та ін..

На нараді  було підведено  підсумки  роботи за минулий тиждень.

 
Друк

Відбулося засіданні 49-ї сесії районної ради

29 травня відбулось засіданні 49-ї сесії районної ради. В ході засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік та до програми розвитку футболу в Бережанському районі на 2015-2020 роки, затвердили фінансовий план на 2019 рік районного комунального некомерційного підприємства "Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги" Бережанської районної ради та перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, Бережанської міської територіальної громади та Саранчуківської об’єднаної територіальної громади, заслухали звіти: про виконання програми підтримки та розвитку культури і мистецтва в Бережанському районі за 2018 рік, про хід виконання районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю на 2017-2020 роки та про хід виконання програми збільшення площ посадки і нарощування обсягів виробництва плодів та ягід у Бережанському районі на 2011-2025 р.

 
Друк

Журналістів Тернопільщини запрошують до участі в конкурсі на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола

Держкомтелерадіо оголосив конкурс на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Премія у розмірі 20 тис. грн. присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їхнього висунення на здобуття премії.

На здобуття Премії до 10 серпня 2019 року подаються:

-клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;

примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);

-копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

Телефони для довідок: (044) 279–35-56,(044) 278-86-96.

Довідково: Премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується з 2004 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

Протягом 2004-2018 років лауреатами премії стали такі автори та колективи: 2004 рік - Василь Кривий за публікацію «Пуста хата» в газеті «Буковина», м. Чернівці; 2005 рік – Серафима Розумович за публікацію «Сутінки в імперії бідності» в газеті «Літературна Україна»; 2006 рік – Костянтин Перцовський за публікацію «Я – українець!» в газеті «Голос України»; 2007 рік – Іван Корсак за публікацію «Гетьманич Орлик» в газеті «Сім’я і дім», м. Луцьк; 2008 рік – Леонід Мужук за фільм-дилогію «33» (Київська регіональна державна телерадіокомпанія); 2009 рік - авторський колектив Закарпатської ОДТРК за фільм «Гіркота солодкої землі»; 2010 рік – Сергій Дзюба за книгу «Замінований рай», м. Чернігів; 2011 рік – Мирослав Мамчак за книгу «Тарас Шевченко і флот» (м. Севастополь); 2012 рік - авторський колектив Полтавської ОДТРК за фільм «Соловецькі в’язні з України. Микола Зеров»; 2013 рік - Сніжана Потапчук за документальний фільм «Корюківка. Злочин проти людяності»; 2014 рік – Сергій Шевченко за нарис «Соловецький вівтар української незалежності»; 2015 рік - Аркадій Музичук за публіцистичну збірку «Рік Бика»; 2016 рік - Володимир Земляний за публіцистичну збірку «Русский разухай, или украинские грабли»; 2017 рік -Зіновій Суходуб за книгу «Ліна Костенко: «Любов’ю-пам’яттю причастя» (Діалоги з Поетесою); 2018 рік - Євген Букет за публікацію «Ханська Україна» в газеті «Кримська світлиця».

 
Друк

Власникам авто з іноземними номерами отримали додатковий час для митного оформлення

   Посилення  адміністративної відповідальності за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту Верховна Рада України відтермінувала до 22 серпня 2019 року.
    Зокрема зміни внесено Законом України від 16 травня 2019 року №2725-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про електронні довірчі послуги". Відповідно до цього Закону у пунктах 92 та 93 розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України, а також у пункті 1 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України" цифри "180" замінено на "270".

   З 22 серпня вступають у дію нові санкції. Так, у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого  користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тис. гривень. Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170 тис.грн або конфіскація таких авто.

    За перевищення строків тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб – сума штрафу складатиме 85 тис. гривень, понад 30 діб, також у разі втрати або розкомплектування ТЗ – 170 тис. гривень або конфіскація транспортного засобу.

    Також передбачено відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого ТЗ у комерційних цілях. При такому порушенні доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 тис.грн.

 


Сторінка 5 з 122