Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Запроваджується нова комплексна послуга «Малятко»

Запроваджується нова комплексна послуга «єМалятко». Для цього батькам необхідно звернутися до медпрацівника та мати з собою паспорти, податкові номери платників податків (за наявності) та медичну довідку про народження дитини від пологового будинку.

Дана послуга «єМалятко» це – перший сервіс, який об’єднує послуги за життєвою подією. Комплексна послуга усуває потребу здійснювати до 11 візитів до установ, надавати до 37 документів та витрачати на весь процес понад 30 годин.«єМалятко» передбачає об’єднання 10 послуг за 1 заявою. Оскільки сервіс перебуває у пілотному режимі, доступними є 8 з них: державна реєстрація народження; визначення походження дитини; реєстрація місця проживання; призначення допомоги при народженні дитини; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

 
Друк

На Тернопільщині понад 50% хворих на коронавірус успішно одужали

За попередню добу у Тернопільській області видужала 21 особа, в тому числі 3 медики. За добу проведено 213 досліджень. Підтверджено 3 випадки   зараження вірусом COVID-19.

Станом на 18 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1081 випадку діагноз лабораторно підтверджений (1008 випадків - дорослі, 73 випадки - діти), з них 22 летальних. Видужало 599 осіб.

 
Друк

Продовжується фінансування виплати пенсій травня 2020

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, згідно із затвердженим графіком, продовжує фінансування пенсій. На пенсійні виплати спрямовано 505,1 млн. грн., що складає 67 % місячної потреби. Виплату пенсій буде проведено у визначену кожному пенсіонеру дату виплати в установленому порядку: пенсію буде зараховано на ваш рахунок у банку, а тим, хто обрав АТ „Укрпошта”, пенсії доставлять листоноші додому.

 
Друк

Шановні сімейні лікарі!

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря та національного свята - Дня сімейної медицини, щиро вітаю всіх лікарів загальної практики – сімейної медицини Бережанського району з професійним святом!

Сімейний лікар – це людина, яка щодня допомагає нашим родинам, щоб наші люди залишалися здоровими та жили повноцінним життям. Особливо помітна їхня праця у час пандемії коронавірусу, коли, ризикуючи власним життя, сімейні лікарі першими приходять на допомогу хворим.

Щиро вдячний Вам за самовіддану жертовну працю, за порятунок людських життів і постійне піклування про здоров’я своїх пацієнтів, за витримку і вміння дарувати людям радість життя!

Високо цінуємо Ваш професіоналізм, доброту, чуйність та відданість.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку та успіхів у професійній діяльності.

З повагою голова районної ради                                 Василь Білик 

 
Друк

Шановні працівники музеїв!

 Вітаю з Міжнародним днем музеїв і хочу побажати, щоб в умовах сучасності збереглася значимість і важливість роботи музеїв, щоб вони завжди могли розповісти про найвідоміші факти і події, щоб кожен міг дізнатися щось цікаве і незвичайне про історію рідного краю і народу.
Бажаю Вам міцного здоров’я і прекрасного настрою, посмішок на обличчях відвідувачів і зацікавлених поглядів на експонати, нових історичних знахідок і вірних помічників в їх збереженні.

                                            З повагою,

голова районної ради                                                             Василь Білик

 
Друк

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій в Саранчуках

В неділю 17 травня в с.Саранчуки біля могили, в якій похоронені 18 українських патріотів, розстріляних більшовиками у червні 1941 року в Бережанській тюрмі, місцевий парох отець Василь Колосівський відслужив панахиду.
В поминальних заходах, організованих головою Саранчуківської ОТГ Володимиром Петровським, взяли участь керівники Бережанського району – голова районної ради Василь Білик, голова райдержадміністрації Олег Захарків та заступник голови районної ради Роман Висоцький.
Після панахиди відбулась зустріч очільників району з громадою села, на якій голова ОТГ Володимир Петровський виступив з ініціативою спорудження достойного пам’ятника на могилі Героїв. Цю пропозицію підтримали керівники району та громадськість села.

 
Друк

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій в Бережанах

17 травня, в День пам’яті жертв політичних репресій, хвилиною мовчання вшанували пам'ять замордованих в Бережанській тюрмі в червні 1941 року та запалили лампадки міський голова Володимир Музичка, голова районної ради Василь Білик, його заступник Роман Висоцький, голова райдержадміністрації Олег Захарків та голова Саранчуківської ОТГ Володимир Петровський.

Наш народ не має права забувати тих страшних сторінок історії, адже мільйони українців стали жертвами політичних репресій часів більшовицького режиму.

 
Друк

В Бережанському районі 77 жінок мають Почесне звання України «Мати-героїня».

В Бережанському районі проживає 77 жінок, які відповідно до указів Президента України, за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, мають Почесне звання України «Мати-героїня».

Серед мешканців району — 246 багатодітних сімей, в яких виховуються 597 дітей.

Сім’я – це життєдайний осередок, що плекає найвищу цінність людства – дітей, цвіт нації, майбутнє народу. Сім’я є невичерпним джерелом любові та тепла, міцним підґрунтям, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

Родина є найпершим ціннісним орієнтиром та головним дороговказом на нашому життєвому шляху. Вона формує особистість, змалечку знайомить із поняттями добра і зла, вчить довіряти, розуміти і прощати.

Однією з таких сімей є сім'я Олійник, яка проживає  у с. Куропатники Бережанського району. Сім’я складається з 7 чоловік. Мама Наталя Володимирівна - домогосподарка, батько Ігор Володимирович - сезонний робітник. Виховують 5 дітей - донечок Оленку та Марію, синочків Павлика, Володю та Андрійка. Це дружна сім'я, в якій розуміють і підтримують один одного. Дівчата добре навчаються у школі, учасники шкільного ансамблю. Марія, учениця 10 класу, гарно малює та щороку бере участь у районній олімпіаді з образотворчого мистецтва. Одинадцятикласниця Оленка любить куховарити і допомагає мамі у хатніх справах. Восьмикласник Павло - справжній помічник для батьків, допомагає по господарству. У школі бере участь у виховних заходах, має хорошу дикцію, гарно декламує вірші. Двоє молодших братиків потребують більшої уваги та догляду,  що і отримують від усіх членів сім'ї. Діти виховані, ввічливі, доброзичливі і переконані, що їхня сім'я - найкраща у світі!

У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі українського народу, його головними суспільними цінностями. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

Бажаємо вам, дорогі краяни, міцного здоров’я, миру, злагоди та добробуту! Нехай ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння!

 
Друк

15 травня – Міжнародний день сім’ї

Бережанська районна рада щиро вітає всіх із  Міжнародним днем сім’ї. Нехай у Ваших родинах завжди панує миру,  злагода любов, достаток, взаємодопомога та взаєморозуміння. Нехай сім’я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді.

Українська  нація - талановита, працелюбна, духовно багата. Ці високі якості закладаються саме в сім’ї, де дитина отримує перші уроки любові до батьків, до своєї Батьківщини. У сім’ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

На жаль багато дітей в нашій країні ростуть без сім’ї, але завдяки добрим та чуйним людям, окремі з них мають можливість виховуватися в повноцінних родинах. На території Бережанського району проживає 11 сімей опікунів/піклувальників, в яких виховується 14 дітей, 6 прийомних сімей – в них 10 дітей та 1 дитячий будинок сімейного типу – в якому є 10 дітей.

Сьогодні ми дякуємо усім прийомним батькам, батькам-вихователям та опікунам!

Ви  стали для дітей осередком любові і тепла, якого вони прагнули... Завдяки вам діти навчаються більше усміхатися, довіряти людям і бути щасливими.  Ваш благородний вчинок робить цей світ добрішим і заслуговує на повагу.

 
Друк

Лікувальні заклади Тернопільщини забезпечать ПЛР-тестами для пацієнтів, які потребують планових операцій

Безкоштовне ПЛР-тестування для пацієнтів, які на даний час очікують планових операцій, забезпечить Міністерство охорони здоров’я України.

«Всі без винятку хворі, які потребують госпіталізації у зв’язку з плановою операцією, спочатку проходитимуть ПЛР-тестування на коронавірус. Відтак їх чекає 2-3 дні самоізоляції і лише тоді  вони будуть госпіталізовані. Наголошую, що ПЛР-тестування проводиться на безкоштовній основі», — підкреслив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук.

Нагадаємо, 4 травня Уряд дозволив проводити планові операції під час карантину. Найбільша потреба в операціях є за кардіохірургічним та онкологічним напрямами. Також мова йде і про операції у пологових відділеннях.

«Наказ Міністра охорони здоров’я чітко регламентує процедуру поступлення хворих на планове лікування. Всі планові обстеження повинні відбуватися лише після ПЛР-діагностики», — зазначив Володимир Богайчук.

 
Друк

До відома жителів Бережанського району!

Оновлена інформація про організацію заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території району та кількість зафіксованих випадків хворих на корона вірус в Бережанському районі станом на 14.05.2020 року!

Станом на 16.00 год. 14 травня 2020 року нових підтверджених випадків захворюваності на COVID-19 в районі не має.

Від початку епідемії коронавірусу COVID-19 в Бережанському районі:

- підтверджено 3 випадки захворюваності на коронавірус;

- 3 хворих одужало;

- 24 підозри спростовано.

Щоденну інформацію про стан матеріально-технічного забезпечення Бережанської ЦРКЛ можна переглянути за посиланням: https://youcontrol.com.ua/virus/

14.05.2020 р. спеціалісти Бережанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели позапланове обстеження агропродовольчого ринку Бережанського Рай СТ та проведена роз'яснювальна робота щодо дотримання вимог карантину умісцях перебування людей, пов’язаних з обслуговуванням населення: перукарня ФОП Зелененька О. Т(вул. Збіжева,3/7); перукарня «Цирюльня» ФОП Пахолко О. Г(вул. Тернопільська,2б); перукарня «FREEDOM» ФОП Скрабут С.О., ФОП Пушка Х.М., ФОП Дулеба О.Я., (вул.Пушкіна,5);); салон краси «Наталі» ФОП Баліцька Н.В., (пл. Ринок, 14а); перукарня «Ірен» ФОП Гришаєва І.Р.(пл. Ринок,4); магазин «Геліус» ФОП Вовк О. М.(пл. Ринок,17. Під час обстеження ринку, інспекційних візитів в салонах краси, перукарнях та промисловому магазині порушень не виявлено.

Вже третій день ми з вами живемо в режимі першого етапу пом’якшення карантину, АЛЕ ЦЕ    НЕ ПРИВІД РОЗСЛАБЛЯТИСЬ І НЕХТУВАТИ КАРАНТИННИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ!

Ситуація вимагає від нас пильності і уважного ставлення дотримання усіх вимог, які вбережуть нас від захворювання.

РАЙОННИЙ ШТАБ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО УСІХ ЖИТЕЛІВ БЕРЕЖАНЩИНИ надалі бути особисто свідомо-відповідальними за дотриманням правил поведінки під час коронавірусної інфекції, адже тільки завдяки дотримання умов карантину  нам вдається уникнути  поширення  масового захворювання в Бережанському районі.

НЕ НЕХТУЙТЕ ПРАВИЛАМИ ТА БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!!!

 


Сторінка 6 з 154