Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Обговорення важливого питання

Голова районної ради В. Білик взяв участь у нараді щодо облаштування місць захоронення трупів тварин, яка відбулась під головуванням голови райдержадміністрації І. Гринкевича. В ході наради начальник Бережанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Андрій Гудзиляк проінформував про  худобомогильники, які  розміщені на території району, їх стан та можливості приведення їх до вимог чинного законодавства. Обговоривши вищезазначене питання, учасники наради прийняли наступні рішення: вивчити питання щодо виділення земельних ділянок, виготовлення проектно-кошторисної документації та виділення коштів на облаштування трьох біотермічних ям.

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

10 грудня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та голів районних рад голова обласної державної адміністрації С.Барна.

Під час наради йшлося простан використання котів субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами, про впровадження в області Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

10 грудня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

Під час наради обговорили питання: про функціонування медичної галузі району та стан  опалення в ЦРКЛ; про стан реалізації ліків в рамках Програми «Доступні ліки»; про стан підсипки доріг; про стан призначення субсидій, про підготовку проекту бюджету на 2019 рік, про стан передплати преси на 2019 рік, про підготовку заходів до Дня Миколая, тощо.

 
Друк

Керівники району привітали працівників органів місцевого самоврядування

Голова районної ради В.Білик та голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяли участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбулися в Бережанському краєзнавчому музеї.

Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району – працівників Бережанської районної ради, депутатів обласної та районної рад, голів Саранчуківської ОТГ та сільських рад.

Керівники району привітали присутніх з святом та виконали приємну місію  - вручили грамоти  за співпрацю з органами виконавчої влади, вагомий внесок у розвиток територіальних громад району.

Хороший настрій усім присутнім подарували тріо «Вишневий цвіт» районного будинку культури, художній керівник заслужений працівник культури України Зиновій Головацький. На завершення присутні з цікавістю оглянули музейний проект - виставку Миколи Проціва «Життя, яке воно є».

 
Друк

Привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил України!

Голова районної державної адміністрації Ігор Гринкевич, заступник голови районної ради Роман Висоцький та секретар міської ради Петро Гончар привітали військовослужбовців Бережанського об’єднаного міського військового комісаріату та військових частин А 3200, А 1461, що дислокуються в Бережанах.

Керівники привітали військовослужбовців з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Подякували їм за ту нелегку службу, яку вони несуть. Побажали міцного здоров’я, добра, злагоди, достатку і мирного неба над головою.

«Відповідальність, яка стоїть перед нами всіма за безпеку і оборону країни є надзвичайно велика. Сьогодні не проста ситуація в країні - оголошено військовий стан. Ми повинні бути єдиними, сильними задля майбутнього нашої країни», - наголосив Ігор Гринкевич.

Кращим військовослужбовцям вручили грамоти районної державної адміністрації та районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову, трудову дисципліну та з нагоди 27-ої річниці Збройних Сил України.

 
Друк

Українське волонтерство - явище унікальне

Сьогодні волонтерство тісно увійшло в наше повсякденне життя. В умовах, коли на нашу землю прийшла війна, волонтери не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а й, не зважаючи на смертельну небезпеку, доставляють все необхідне нашим військовослужбовцям на передову.

В рамках відзначення Міжнародного дня  волонтера в голови районної державної адміністрації Ігоря Гринкевича , за участі голови районної ради Василя Білика, першого заступника голови РДА Віктора Зінчука та керівника апарату РДА Марії Думанської, відбулася зустріч з приватним підприємцем Юрієм Мадою.

Голова РДА подякував Юрію Богдановичу за матеріальну  та фінансову підтримку Збройних Сил України та вручив йому від ГВО  Спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України»  медаль «За гідність та патріотизм».

 
Друк

Робоча нарада  керівників району

В голови районної державної адміністрації Ігоря Гринкевича, за участі його першого заступника Віктора Зінчука, голови районної ради Василя Білика, заступника голови районної ради Романа Висоцького, начальника  фінансового управління РДА  Федора Євчина, відбулася чергова робоча нарада з  керівництвом галузі медицини  та освіти  району. Присутні обговорили реальний фінансовий стан галузей до кінця 2018 року. Особлива увага зверталася на оплату за енергоносії, виплату заробітної плати та шляхи вирішення зазначених питань.

 
Друк

Відбулася зустріч із рідними загиблих воїнів в АТО

Сьогодні, напередодні Дня Захисника України,  в голови райдержадміністрації Ігоря Гринкевича відбулася зустріч із рідними загиблих воїнів в АТО Олександра Філя та Володимира Дідуха. У неформальній обстановці поспілкувалися щодо їх проблем та потреб.

«Ми ніколи не зможемо компенсувати Вам  Вашу втрату, адже ви втратили найцінніше, і звичайно ми будемо завжди Вас підтримувати та при потребі допомагати» - підкреслив голова РДА та наголосив, що двері  в його кабінет завжди відкриті.

 
Друк

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Місцеве самоврядування - найбільш ефективна форма народовладдя. Це свято суспільства, в основі функціонування якого – самоврядна громада.

Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя наших громадян та стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною і квітучою.

Щиро бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного краю та України.

                 

                  З повагою,

Голова Бережанської районної ради                                                                                                  Василь Білик

 
Друк

Відбулося засідання районного оперативного штабу

Голова районної ради В.Білик взяв участь у засіданні районного оперативного штабу з узгодження заходів оперативного реагування місцевих органів виконавчої влади, дислокованих на території району військових частин та правоохоронних органів, яке відбулося під головуванням голови райдержадміністрації Ігоря Гринкевича. На порядку денному розглядалися питання  про стан та дотримання правопорядку на території району, про сприяння у відправці оперативного резерву 1 черги до військових частин Збройних Сил України, інших військових формувань та про проведення заходів всебічного забезпечення підрозділів територіальної оборони на території району.

Ігор Гринкевич підвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Засідання ХХХХ-ої сесії районної ради

26 листопада відбулась 40-а сесія районної ради. В ході засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік та внесли зміни до рішення  Бережанської районної ради від “14” листопада 2018 року № 410.

 


Сторінка 7 з 107