Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Он-лайн нарада в РДА

6 травня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося про: соціально-правовий захист дітей, які перебувають в закладах інституційного догляду та виховання дітей; про стан ліквідації аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування; про забезпечення діяльності районних музеїв та музеїв об’єднаних територіальних громад (охоронна та пожежна сигналізації, комп’ютеризація, опалення, ремонт приміщень музеїв).

Степан Степанович Барна підвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Значних збитків завдала стихія населеним пунктам Бережанського району

Стихія, яка мала місце 28 квітня в Бережанському районі, нанесла значну шкоду населеним пунктам краю.

З цього приводу впродовж трьох днів відбувалися засідання оперативного штабу під головуванням голови райдержадміністрації Ігоря Гринкевича. За результатами яких, створено три робочі групи, які виїжджали в населені пункти Літятин, Шибалин, Куропатники, Надрічне, Урмань, та безпосередньо на місці оглянули завдані збитки.

Зливні дощі та град пошкодили присадибні ділянки, господарські будівлі, огорожі, городи, дороги місцевого значення. Через пошкодження газової труби низького тиску відключено газопостачання у с. Літятин.

Обговоривши масштаби збитків, члени оперативного штабу прийняли рішення затвердити план заходів з ліквідації наслідків стихії.

Очікуються акти обстеження від сільських голів вище зазначених населених пунктів, відповідно до яких, за результатами подворового обходу, буде виплачена відповідна компенсація сільським жителям.

 
Друк

Вшанування Героїв Чорнобиля 

33 роки пройшло після аварії на Чорнобильській АЕС. В 1986 році в ніч на 26 квітня жахлива техногенна катастрофа світового масштабу на Чорнобильській АЕС зробила міста Чорнобиль і Прип'ять безлюдними. Чисельність військових, пожежників і просто добровольців, які брали участь в ліквідації наслідків аварії, досягла понад півмільйона осіб.
У Бережанах біля пам’ятника Героям Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм, на якому керівництво району та міста, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, священнослужителі, держслужбовці, працівники освіти, медицини, культури, учнівська молодь та багаточисельна громада міста віддали шану усім загиблим Героям Чорнобиля.
Священики основних християнських конфесій відслужили панахиду пам’яті за загиблими ліквідаторами на Чорнобильській АЕС. Присутні поклали квіти до пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

 
Друк

Зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС 

У 33-річницю Чорнобильської трагедії відбулась зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. У зустрічі взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Гринкевич, голова районної ради Василь Білик та міський голова Володимир Музичка, представники медицини, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України в Бережанському районі.
Під час зустрічі обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення. Зокрема про медикаментозне забезпечення в частині отримання ліків по електронних рецептах по програмі «Доступні ліки» та відшкодування державою ліків постраждалим на Чорнобильській АЕС надали роз’яснення директор районного комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Віктор Цапок та завідуючий аптекою №2 Юрій Лапунька. Про лікування та зубопротезування надавали відповіді завідуючий стоматологічним відділенням КНП Бережанської ЦРЛ Роман Міняйлюк та в.о. директора Комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна районна лікарня» - Василь Вридник. Начальник відділу з питань обслуговування інвалідів ветеранів війни та контролю за правильністю призначення (перерахунку) та виплати пенсій управління соціального захисту населення РДА Ірина Гунчак проінформувала про наявність путівок на санаторне-курортне лікування. Начальник Бережанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Марія Наконечна надала відповіді на питання, що стосуються нарахування та підвищення пенсій «чорнобильцям» .
Голова Бережанської районної організації Спілки «Чорнобиль» Степан Адамів висловив слова подяки керівництву за організацію зустрічі.

 
Друк

Великодні подарунки літнім людям

Заступник голови районної ради Р.Висоцький та директор територіального центру соціального обслуговування Я.Чорний здійснили візит у геріатричне стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування населення у селі Саранчуки, де вручили літнім людям великодні подарунки аби принести у їхнє життя трохи радості і добра напередодні великого свята Воскресіння Христового.

 
Друк

Бережанські товаровиробники взяли участь у першому передвеликодньому ярмарку

20 квітня у Тернополі відбувся перший, в цьогорічному сезоні, передвеликодній  ярмаркок. Товаровиробники Бережанського району (ПП «Агроспецгосп»,  ТОВ «Крона», ТОВ «СП Евері») взяли участь в ярмарку та представили різноманітні види продукції: олія, макарони, консервовація різного виду, м’ясна продукція, крупи в асортименті та ін.

 
Друк

УВАГА! З 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ (балансовий рахунок 3719), які відкриті на балансі Державної казначейської служби України (код банку - 899998).

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області (код банку - 838012) спливає 01.05.2019.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватися, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Для отримання нових реквізитів рахунків слід терміново звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування – Головного управління ДФС у Тернопільській області таГоловного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013).

Враховуючи зазначене та з метою своєчасної і належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності здійснювати сплату за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку-899998) починаючи з 02.05.2019.

 
Друк

Розпочато ремонт дороги державного значення М-12

Розпочато ремонт дороги державного значення М-12 на території Підвисоцької сільської ради. Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич та голова районної ради Василь Білик побували на даній ділянці дороги та оглянули хід ремонтних робіт, які здійснює ТОВ «БМБУД».

Роботи виконуються від межі Бережанського району у с.Підвисоке до м.Бережани.

 
Друк

Здобутки децентралізації

Перед реформою децентралізації ще стоять серйозні виклики, бо її незворотність досі політично не зафіксовано в Конституції України. Про це у прямому ефірі на 5 каналі наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За словами урядовця, українці, які повірили у реформу і об’єдналися, вже сьогодні чітко відчувають здобутки децентралізації через безліч реалізованих інфраструктурних проектів. А їх вже понад 11 тисяч. За рахунок державної підтримки і місцевих бюджетів в громадах з’явилися нові школи, дитячі садочки, амбулаторії, стадіони, ЦНАПи, Центри безпеки тощо.

«Українці, які сьогодні вже мають можливості реально впливати на місцеву владу, планувати розвиток своєї громади, отримувати нову якість освітніх, медичних, соціальних і адміністративних послуг», - підкреслив Геннадій Зубко.

Окремо Віце-прем’єр-міністр зупинився на питанні зростання місцевих бюджетів. «Коли є державна підтримка і постійне зростання власних доходів, у громад з’являється можливість планувати та реалізовувати пріоритетні проекти. Якщо взяти для порівняння доходи громад, у 2014 році вони становили 70 млрд грн, у 2018 році - 234 млрд грн, а у 2019 ми розраховуємо на 291 млрд грн. По державній підтримці, у 2014 році направлялось на місця 500 млн грн, цього року - 33 млрд грн. Це кошти, які держава передає на обласний рівень, і вже на місцях відповідно до розроблених стратегій розвитку, визначаються пріоритетні проекти. Таким чином поєднується синергія державної регіональної політики і регіональних стратегій розвитку, що приймаються на місцях», - розповів урядовець.

 
Друк

Дорогі жителі Бережанського району!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. У ці дні ми усвідомлюємо другорядність матеріального та намагаємося долучитися до вічних цінностей, які утверджує Господь своїм Воскресінням.

Сердечно вітаю Вас з найсвітлішим святом Христового Воскресіння. Бажаю Вам душевної рівноваги, спокою, миру, добробуту, злагоди, достатку, віри і щирої любові Вам та Вашим родинам. Бажаю, щоб кожен з нас відчув себе щасливим на рідній землі, у свої країні, про розквіт якої ми мріємо та підносимо наші молитви.

Хай Господь благословить наш народ і нашу державу!

Христос Воскрес!

 

   З повагою,

   Голова Бережанської

   районної ради                                                                                                                                      Василь Білик

 
Друк

УВАГА! З 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ (балансовий рахунок 3719), які відкриті на балансі Державної казначейської служби України (код банку - 899998).

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області (код банку - 838012) спливає 01.05.2019.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватися, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Для отримання нових реквізитів рахунків слід терміново звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування – Головного управління ДФС у Тернопільській області таГоловного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013).

Враховуючи зазначене та з метою своєчасної і належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності здійснювати сплату за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку-899998) починаючи з 02.05.2019.

 


Сторінка 8 з 122