Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Он-лайн нарада в РДА

3 листопада голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та голів районних рад голова обласної державної адміністрації С.Барна.

Під час наради йшлося про заходи ведення територіальної оборони в Тернопільській області, про підготовку до новорічно-різдвяних свят в області, про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користуванняв області, про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ, підготовку до відкриття зимового туристичного сезону.

Степан Степанович підвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

3 листопада голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

Під час наради обговорили питання: про підготовку проектів по лінії Фонду Регіонального розвитку на 2019 рік; про використання субвенції на НУШ; про виплату заробітної плати технічним працівникам закладів освіти району;  про стан виплати заробітної плати медпрацівникам; про стан призначення субсидій, про підготовку заходів до Дня Збройних Сил України та до Дня Миколая, тощо.

На нараді було підведено підсумки роботи за минулий тиждень. Проаналізувавши стан виконання завдань Ігор Гринкевич дав ряд доручень на поточний тиждень

 
Друк

Обговорили питання експлуатаційного утримання доріг області

30 листопада голова районної державної адміністрації І.М. Гринкевич взяв участь у черговій он-лайн нараді, яка відбулася під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака. Обговорювалось питання експлуатаційного утримання доріг області.

Голова районної ради Василь Білик, перший заступник прокурора Теребовлянської місцевої прокуратури Іван Кренцель та начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Володимир Урдейчук взяли участь в обговоренні вищезазначеного питання.

 
Друк

Відбулася зустріч з представниками чорнобильської спілки

В голови райдержадміністрації Ігора Гринкевича, за участю його першого заступника Віктора Зінчука та голови районної ради Василя Білика, відбулася зустріч з представниками Бережанської районної організації Спілки «Чорнобиль». Під час зустрічі обговорили проблемні  питання спілки, які потребують вирішення та обговорили формат зустрічі з ліквідаторами на Чорнобильській АЕС, яка відбудеться 14 грудня 2018 року.

 
Друк

Про перерахунок пенсій з 1 грудня 2018 року

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 № 2246 – VІІІ встановлено, що з 1 грудня 2018 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, буде підвищено з 1435,00 грн. і становитиме 1497,00 грн. В зв’язку з цим, Бережанським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Види виплат, які зростуть з 1 грудня 2018 року:

  • мінімальна пенсія за віком для непрацюючих;
  • мімімальні пенсійні виплати інвалідам війни та учасникам бойових днів;
  • мінімальна пенсійна виплата інвалідам ЧАЕС;
  • мінімальна пенсія шахтарям;
  • пенсія за особливі заслуги перед Україною;
  • підвищення ветеранам війни та членам їх сімей;
  • підвищення  жертвам нацистських переслідувань;
  • державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни;
  • надбавка донорам.

Звертаємо увагу, що для пенсіонерів, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) перерахунок у зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, проводиться  після звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

Водночас повідомляємо, що перерахунку підлягає також  надбавка до пенсії особам, які мають статус «Почесний донор України» та «Почесний донор СРСР». Розмір цієї надбавки збільшиться з 177,70 грн. до 185,30 грн. Зазначена надбавка визначена на рівні 10 %  від прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, який  з 01.12.2018 р. складає 1853,00 грн.

Тож суми, на які зростуть пенсійні виплати у кожної особи будуть індивідуальні, а саме залежні від складових пенсійної виплати, які напряму розраховуються від величини прожиткового мінімуму. Результати проведеного перерахунку пенсіонери побачать уже при отриманні пенсії у грудні.

Зазначений перерахунок проведений автоматично.  Додатково звертатися пенсіонерам для проведення цього перерахунку не потрібно.

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

26 листопада голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та голів районних рад голова обласної державної адміністрації С.Барна.

Під час наради йшлосяпро факти незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів, про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг в області, пропризначення населенню субсидій на житлово-комунальні послуги, про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та програми будівництва футбольних полів зі штучним покриттям.

Степан Степанович підвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

26 листопада голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

Під час наради обговорили питання: про напад російських військових на кораблі Військово-Морських сил України в районі Керченської протоки та про ймовірне введення військового стану, про стан опалення сільських амбулаторій та ФАПів та стан виплати заробітної плати медпрацівникам, про погіршення погодних умов та стан обслуговування автомобільних доріг в районі, про ситуацію з призначенням субсидій тощо.

 
Друк

У 85- ті роковини голодомору вшанували пам'ять мільйони загублених життів

24 листопада у 85- ті роковини голодомору на центральній площі міста відбулася поминальна панахида пам’яті жертв голодоморів, яку відслужили священики основних релігійних конфесій. До спільної молитви долучилися: керівництво району та міста, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської рад, а  також чисельна громада міста. Учасники заходу виклали із лампадок «Хрест пам’яті», як символ скорботи про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

О 16.00 год. у багатьох будинках на вікнах горіли свічки, як вираження поваги і вшанування пам’яті мільйонів загиблих українських селян в результаті штучного голоду знищених сталінським режимом.

 
Друк

В Бережанах урочисто відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні

22 листопада в Бережанах урочисто відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні, який встановлений в сквері ім. Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка. Вшанувати пам’ять загиблих на Майдані прийшли  духовенство, активісти Революції Гідності, волонтери, військові, представники влади, установ та організацій, педагоги, студенти,  учні шкіл та численна  громада міста. Серед почесних гостей батько Героя України Устима Голоднюка -  Володимир Голоднюк.

Автор пам’ятника – відомий художник,  бережанець Олег Шупляк. Облаштування скверу  та спорудження пам’ятника відбулося за кошти, які залишилися в Бережанського Майдану, з пожертвувань громадян, установ та організацій та коштів міського бюджету.

 
Друк

Питання утримання доріг обговорювалося на черговій он-лайн нараді

Питання утримання доріг обговорювалося на черговій он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова облдержадміністрації Степан Барна.

Зокрема, йшлося про стан утримання автомобільних доріг та готовність техніки до роботи у зимовий період, про стан готовності сил цивільного захисту області до реагування на можливі надзвичайні ситуації пов’язані з ускладненнями погодних умов, про стан готовності ремонтних бригад до ліквідації аварійних робіт.

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич, голова районної ради В.Білик, начальник відділу економічного розвитку РДА В.Урдейчук, начальник районного відділу Управління ДСНС України в області Т.Калакура та голосний спеціаліст з питань  цивільного захисту РДАВ.Видойник взяли участь в обговоренні вищезазначених питань.

 
Друк

Аграріїв Бережанщини привітали з професійним святом

В районній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства.

З професійним святом аграріїв вітали голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич, заступник голови районної ради Роман Висоцький, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Теодозій Нагірний.  Керівники вручили  подяки працівникам сільського господарства й висловили вдячність їм за те, що впродовж багатьох років, будучи добрими господарями на своїй рідній землі,  крок за кроком наполегливо працюють  та розвивають аграрну галузь  Бережанщини. Подякували також за підтримку різноманітних соціальних проектів в районі, за допомогу військовим. Побажали, щоб втілювалися в життя усі плани та задуми, а в родинах панували сімейний затишок, щастя та благополуччя.

 


Сторінка 8 з 107