Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Молилися за мир, злагоду та єдність

24 серпня в Бережанах відбулися заходи присвячені 27-ій річниці незалежності України. Відзначення найголовнішого свята нашої держави розпочалось  на центральній площі міста  з святкового молебню за незалежнуУкраїну, який відслужили священики основних християнських конфесій. Після завершення урочистої частини усі бажаючі мали можливість послухати концертну програму, придбати цікаві книги та взяти участь в інших презентованих заходах.

 
Друк

Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України 23 серпня в Бережанському   районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт «Молюсь за тебе, Україно». На урочистостях були присутні керівники району та міста, військовослужбовці, громадські активісти, держслужбовці структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської рад, представники установ та організацій району, сільські голови.

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич привітав присутніх з 27-ю річницею найбільшого державного свята українського народу — Днем Прапора України та Днем Незалежності України, подякував усім за плідну працю, побажав миру, злагодити та достатку.

Урочистості завершилися святковим концертом за участі народних та зразкових аматорських колективів міста та району, студії «Арт-Крок».

 
Друк

В Бережанах на центральній площі міста урочисто підняли Державний Прапор України

23 серпня на центральній площі міста Бережани відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. Юні патріоти подарували всім присутнім гарний настрій своїм виступом. Захід відбувся за участі голови районної ради В.Білика, голови райдержадміністрації  І.Гринкевича, міського голови В.Музички та представників територіальних громад, керівників громадських організацій, політичних партій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громади міста.

 
Друк

Засідання ХХХVІ-ої сесії районної ради

22 серпня відбулась 36-а сесія районної ради. Основним і єдиним питанням порядку денного було внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради В.Білик поздоровив депутатів та запрошених з нагоди Дня Державного Прапора України та 27–ї річниці Дня незалежності України та запросив усіх на урочистості, які відбуватимуться у святкові дні.

 
Друк

В Бережанському районі з робочим візитом побував народний депутат України Тарас Юрик

В Бережанському районі з робочим візитом побував народний депутат України Тарас Юрик. В рамках  поїздки відвідав  навчальні заклади у селах Жуків, Надрічне, Урмань та Нараїв, в яких за рахунок коштів державного бюджету реалізовані енергоефективні проекти. Зокрема: реконструкції та заміна дахів, реконструкції системи опалення з встановленням твердопаливних котлів. Оглянувши школи народний депутат поспілкувався з педагогічними колективами.

 
Друк

Нарада з освітянами

22 серпня голова районної ради В.Білик та заступник голови районної ради Р.Висоцький взяли участь у нараді з директорами шкіл району, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич. У нараді також взяли участь перший заступник голови РДА В.Зінчук та начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Бабій. На нараді обговорили пріоритетні освітянські питання, зокрема: про готовність навчальних закладів до початку навчального року, про функціонування та фінансування галузі освіти та можливе дофінансування для повноцінної та безперебійної роботи освітніх установ, які знаходяться на території сільських рад.

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

20 серпня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та голів районних рад голова обласної державної адміністрації С.Барна.

На порядку денному розглянули питання: про стан середнього і поточного ремонту доріг в області; про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та вжиті заходи щодо проблемних об’єктів; про стан підготовки навчальних закладів області до організованого початку 2018/2019 навчального року; про святкування в області Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

 
Друк

Голова районної ради В.Білик провів апаратну нараду

20 серпня відбулась апаратна нарада в районній раді, яку провів голова ради В.Білик.

На нараді було обговорено хід підготовки до чергової сесії районної ради, підготовки до відзначення в районі 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора, а також      підведено підсумки роботи за минулий тиждень.

 
Друк

Понад 20 медзакладів Тернопільщини уже підписали угоди з Національною службою здоров’я

Тернопільськаобласть долучилася до підписання угод з Національною службою здоров’я під час «другої хвилі» контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги. Відтак, уже з жовтня цього року 21 медичний заклад нашої області почне отримувати оплату за надання медичних послуг сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами від Нацслужби здоров’я. До цього часу вони продовжуватимуть фінансуватися за субвенцією.

Як пояснив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук, першими мають можливість укладати договір зі Службою заклади, що надають первинну медичну допомогу та виконали всі умови для підписання договору. Договір передбачає, що заклад зобов’язується надавати медичні послуги пацієнтам за програмою медичних гарантій, а Служба – оплачувати їх відповідно до встановленого тарифу та коригувальних коефіцієнтів.

«Базовий тариф за пацієнта, який підписав декларацію з лікарем, складає 370 грн., – нагадав Володимир Богайчук. – До базового тарифу застосовуються вікові коефіцієнти. Для дитини віком до 5 років – коефіцієнт 4, тобто оплата педіатру складатиме 1 480 грн. за дитину в рік. Для дітей віком від 6 до 17 років визначено коефіцієнт 2,2 – 814 грн. Для дорослих від 18 до 39 років – коефіцієнт 1 – 370 грн. Для дорослих від 40 до 64 років – коефіцієнт 1,2 – 444 грн., а для людей віком понад 65 років – коефіцієнт 2 – 740 грн».

Завдяки підписанню договорів з Нацслужбою здоров'я також збільшиться заробітна плата у медиків. Крім того, вдвічі, а то й втричі більше фінансування отримає медичний заклад.

Додамо, що загалом в Україні з Національною службою здоров’я працюють уже 623 медичних заклади.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

20 серпня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації І.Гринкевич.

Під час наради обговорили питання: про стан готовності будинку сімейного типу у с. Жовнівка, Бережанського району, про готовність ЗОШ району до нового навчального року, технічний стан шкільних автобусів та стан завозу дров в навчальні заклади, про ремонт теплотраси в ЦРКЛ та стан виплати заробітної плати медпрацівникам, про обслуговування доріг державного та комунального значення на території району та облаштування придорожніх і в’їзних знаків,  про підготовку до відзначення Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України та проведення благоустрою в населених пунктах району.

 
Друк
 


Сторінка 8 з 101