Рішення районної ради
Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Тридцять п’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 16 ” серпня 2018 р.                                   № 381

м. Бережани

Про затвердження передавальних актів

майна зі спільної власності територіальних

громад сіл Бережанського району у власність

Саранчуківської обєднаної територіальної

громади

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, ст.ст. 43,44, пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись рішеннями Бережанської районної ради від 22 грудня 2017 р. № 299 « Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району у власність Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади» та від 16 серпня 2018 р. № 380 «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району у власність Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, духовності, молоді, спорту, соціального захисту та засобів масової інформації та постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами, Бережанська районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити передавальні акти майна (додаються) зі спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району у власність Саранчуківської об’єднаної територіальної громади:

- будівель, майна та шкільного обладнання Саранчуківського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;

- майна та шкільного обладнання :

- Рибниківської ЗОШ І ст.

- Вільховецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ»

- Котівської ЗОШ І-ІІ ст.

- Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст.

2. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

 

Голова Бережанської

районної ради                                                                  В.Ф. БІЛИК